Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek meg fogja kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fogja kérni valaha a kezem? Eddig miért nem tette? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Még csak pár hónapja voltunk együtt, amikor már célozgatott a házasságra. Aztán csend... Körülbelül 1 év után visszahallottam, hogy meg akarja/akarta kérni a kezem. Végül nem történt meg. 2 éve voltunk együtt, amikor felhoztam neki a házasság témát és még tiltakozott is, amin nagyon meglepődtem és rosszul esett (nincs vele tisztába, hogy tudom, hogy meg akarta kérni a kezem). Szóval úgy voltam vele, hogy na ennyi volt, meggondolta magát valamiért. Aztán rá fél évre (2,5 év után) megint visszahallottam, hogy lánykérést tervez! Boldog voltam, de basszus újra semmi sem történt, 3 éve vagyunk együtt. Nem értem! A kapcsolatunk jó, szex jó, nem féltékenykedünk egymásra, maximum egy poén erejéig, viták is csak ritkábban vannak, tehát minden olyan normális és jó! Nekem ilyen normális kapcsolatom még sosem volt, állítólag ő is így gondolja és szeretjük egymást. Szerintetek mi lehet??? Számítsak még rá? Nem értem mi történik, vagy mire vár? Arra is gondoltam, hogy talán minden pasiban hónapok, esetleg évek kellenek mire eljut addig, hogy megtegye? Tehát ahol mondjuk 2 év után történik lánykérés, ott is esetleg már pl. fél év után eszébe jutott, de végül 2 év után döntött mindenről és akkor szánta rá magát? Csak ugye máshol annyi a különbség, hogy a csaj nem tud róla, mert nem árulják be a pasit...de közben ez így megy? Ilyen hosszadalmas az első gondolattól számítva?! Már komolyan nem tudom mit higgyek.

28 és 32 évesen vagyunk.



2022. máj. 4. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
24%
Ezek a visszahallások honnan jönnek? Lehet, hogy a fele sem igaz. Szerintem ha egy pasi igazán, szívből házasodni akar akkor 1-2 éven belül megkér, de inkább 1.
2022. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

#8

Persze igazad van, de amit írtam az egy létező jelenség. Azért az létezik, hogy vannak akik sosem akarnak megházasodni, de mellette hosszú éveken át egy stabil párkapcsolatban élnek. Van ahol volt a családban csúnya válás, nagy anyagi veszteséggel, és ebből okulva már nem akar az illető házasodni. Sokan csak a CSOK miatt házasodtak meg ismerőseim közül is, pedig már évek óta együtt éltek, de nem tették volna (mert jó volt nekik házasság nélkül is) ha nincs a CSOK.

Vannak elemző típusú emberek, akik mindenen agyalnak évekig. Sok embertípus létezik, ki tudja, hogy a kérdező párját mi tartja vissza. Meg kell tőle kérdezni.

2022. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
8%

Szerencsére egyre több férfi jön rá hogy a házasság, meg a gyerek neki csak a hideg poklot hozza el.

Remélem nem tudod kierőszakolni hogy mégis megtegye.

2022. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

#5-6! Beszéltünk róla természetesen anno és nem volt ellenére eleinte. Egyáltalán nem! Aztán legutóbb már mégsem tetszett neki annyira, hogy felhoztam, de olyasmit is mondott, hogy ő is akarja persze, de ne rontsam már el. Nem értem mi ez a hülyeség a pasiknál. Annyira ragaszkodnak ehhez a 100% meglepetéshez. Persze cuki, de amúgy nevetséges! Olyat halistennek nem mondott (amit sok helyen olvasok), hogy "na ezért nem kérlek meg" vagy ilyesmi. Az tényleg para lenne.


#7! Az összes haverja házas, vagy családos. Szingli haverja nincs is. Úgyhogy ezt nem tartom valószínűnek, bár mondjuk elég ha csak egyvalaki tömte tele a fejét/ijesztette el valamiért!


#8! Igazat kell adjak sajnos.

2022. máj. 4. 11:07
 15/61 anonim ***** válasza:
94%

Bocs de ezen a spórolós elméleten felröhögtem. A pasi konkrétan tiltakozik a házasság ellen, de biztos közben a lagzira spórol. Persze. Ébredj kérdező! A fél életedet azzal fogod tölteni, hogy arra vársz, hogy vajon elvesz-e közben neki esze ágában sincs. Aztán majd egyszer csak kirobban belőled 35 évesen mikor már nagyon ketyeg a biológiai óra ő meg majd nem érti, hiszen már hosszú évekkel azelőtt tiltakozott a házasság ellen, te meg nem mondtál rá semmit, ugyan úgy vele maradtál.

Egyébként kiktől hallottad, hogy meg akarja kérni a kezed? Minek után ő maga konkrétan kijelentette, hogy nem akar házasodni, miért hiszel inkább a pletykáknak?

2022. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
#13 Szomorú, hogy neked ilyen tapasztalataid vannak, ezt hallottad/láttad a környezetedben! Borzasztó érzés lehet így gondolni arra, hogy két ember összeköti az életét. A mi közvetlen környezetünkben csak jó házasságok vannak, pontosabban nincs válás és nem tudunk gondokról, úgyhogy ezt a "rosszdologaházasság" témát esetemben nyugodtan el is engedhetjük.
2022. máj. 4. 11:09
 17/61 A kérdező kommentje:
#15 Dehogy megy rá rá egész életem! Az idei évet még megvárom és lépek. Épp 29 éves lennék, még simán lenne esély egy új szerelemre. Amit persze nem akarok, én őt akarom. De ha ő ennyire bizonytalan és nincs semmi más ok a háttérben, akkor lépnem kell
2022. máj. 4. 11:11
 18/61 anonim ***** válasza:
0%

16. Esetedben persze, nő vagy, neked ez az érdeked!

De neki nem, nem akar igavonó lenni, akit még le is sz@roznak amiért nem húz eléggé.

2022. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
18%
17. Nem bizonytalan te szerencsétlen. Egyszerűen nem akarja és kész ennyi. Te látod csak bele hogy ebből lesz valami, neki így jó.
2022. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
#15! Nem mondta hogy nem akar. Tiltakozott az ellen 1x, hogy erről beszéljünk. Aztán köv. alkalommal (írtam hozzászólásban) már azt mondta persze akarja, de miért kell erről beszélni, elrontom. 😂 Vicces, szerintem is. De olyat akkor sem mondott hogy nem akar házasodni, ne írjunk olyat ami nem igaz.
2022. máj. 4. 11:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!