Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek meg fogja kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fogja kérni valaha a kezem? Eddig miért nem tette? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Még csak pár hónapja voltunk együtt, amikor már célozgatott a házasságra. Aztán csend... Körülbelül 1 év után visszahallottam, hogy meg akarja/akarta kérni a kezem. Végül nem történt meg. 2 éve voltunk együtt, amikor felhoztam neki a házasság témát és még tiltakozott is, amin nagyon meglepődtem és rosszul esett (nincs vele tisztába, hogy tudom, hogy meg akarta kérni a kezem). Szóval úgy voltam vele, hogy na ennyi volt, meggondolta magát valamiért. Aztán rá fél évre (2,5 év után) megint visszahallottam, hogy lánykérést tervez! Boldog voltam, de basszus újra semmi sem történt, 3 éve vagyunk együtt. Nem értem! A kapcsolatunk jó, szex jó, nem féltékenykedünk egymásra, maximum egy poén erejéig, viták is csak ritkábban vannak, tehát minden olyan normális és jó! Nekem ilyen normális kapcsolatom még sosem volt, állítólag ő is így gondolja és szeretjük egymást. Szerintetek mi lehet??? Számítsak még rá? Nem értem mi történik, vagy mire vár? Arra is gondoltam, hogy talán minden pasiban hónapok, esetleg évek kellenek mire eljut addig, hogy megtegye? Tehát ahol mondjuk 2 év után történik lánykérés, ott is esetleg már pl. fél év után eszébe jutott, de végül 2 év után döntött mindenről és akkor szánta rá magát? Csak ugye máshol annyi a különbség, hogy a csaj nem tud róla, mert nem árulják be a pasit...de közben ez így megy? Ilyen hosszadalmas az első gondolattól számítva?! Már komolyan nem tudom mit higgyek.

28 és 32 évesen vagyunk.



2022. máj. 4. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
*olyankor=olyanhoz
2022. máj. 4. 17:30
 52/61 anonim ***** válasza:
92%

Ha 2 ember 3 éve együtt van, és szereti egymást, az nem hiszti, ha a nő felhozza, hogy ő már ennél többet szeretne. Egyes bántalmazó férfiak szeretnek azzal jönni, ha a nő beszél a problémáiról, hogy ez hiszti. Nem hiszti. Őszinteségnek hívják.

Beszéld meg vele, hogy téged igazán érdekel, hogy szerinte hová tart ez a kapcsolat. Ha nem azonosak a jövőbeli terveitek, akkor ne szánj rá több időt.

2022. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
91%

Három év után már pont aktuális lenne. Nem lesz a közeljövőben évfordulótok, vagy valami más fontos esemény a kapcsolatotokban, esetleg egy külföldi nyaralás? Lehet, hogy már tervez valamit.

Még egy kérdés, terveztek gyereket? Ha nem, lehet, hogy azért nem érzi sürgősnek az esküvőt.

2022. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Tervezünk külföldi nyaralást, de még nem lett kitalálva. Meglátjuk. Természetesen szeretnénk gyereket majd. De én kizárólag házasság után, ezt tudja. Egyet szeretnénk, maximum kettőt.
2022. máj. 5. 16:13
 55/61 anonim ***** válasza:
59%
Ha a helyedben lennék, én fel se hoznám a nyaralásig a témát. Hátha tervben van a dolog, és meg akar lepni. Ha semmi jele a dolognak, akkor kérdezz rá, hogy mik a szándékai.
2022. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Mizu azóta?🙂
2022. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed! Azóta már sokat beszéltünk erről, házasságpárti, azt mondja össze akar velem házasodni. De még nem kérte meg a kezem. Viszont tudja, hogy az idő(m) ezzel kapcsolatosan véges, mert mondtam neki, hogy nem fogok éveket várni... :) Egyébként már hónapokat sem szívesen. Meglátjuk.
2022. szept. 23. 13:21
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu kérdező? :)
2023. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
58, köszönöm az érdeklődést! :) Tavaly év végén megkérte a kezem, júliusban lesz az esküvőnk. Nem számítottam rá, már teljesen elengedtem a dolgot, a szakítás is eszembe jutott, de azt írtam is nektek. Már tényleg el voltam keseredve, de neki nem mutattam. Amúgy elmondta, hogy lánykérés előtt már fél évvel megvolt a gyűrű, csak a megfelelő alkalmat várta. :)))) Úgyhogy valóigaz, úgy sok férfi hónapokig húzza a lanykérést a gyűrű megvétele után.
2023. febr. 6. 11:49
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Sok boldogságot Nektek! :)
2023. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!