Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek meg fogja kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fogja kérni valaha a kezem? Eddig miért nem tette? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Még csak pár hónapja voltunk együtt, amikor már célozgatott a házasságra. Aztán csend... Körülbelül 1 év után visszahallottam, hogy meg akarja/akarta kérni a kezem. Végül nem történt meg. 2 éve voltunk együtt, amikor felhoztam neki a házasság témát és még tiltakozott is, amin nagyon meglepődtem és rosszul esett (nincs vele tisztába, hogy tudom, hogy meg akarta kérni a kezem). Szóval úgy voltam vele, hogy na ennyi volt, meggondolta magát valamiért. Aztán rá fél évre (2,5 év után) megint visszahallottam, hogy lánykérést tervez! Boldog voltam, de basszus újra semmi sem történt, 3 éve vagyunk együtt. Nem értem! A kapcsolatunk jó, szex jó, nem féltékenykedünk egymásra, maximum egy poén erejéig, viták is csak ritkábban vannak, tehát minden olyan normális és jó! Nekem ilyen normális kapcsolatom még sosem volt, állítólag ő is így gondolja és szeretjük egymást. Szerintetek mi lehet??? Számítsak még rá? Nem értem mi történik, vagy mire vár? Arra is gondoltam, hogy talán minden pasiban hónapok, esetleg évek kellenek mire eljut addig, hogy megtegye? Tehát ahol mondjuk 2 év után történik lánykérés, ott is esetleg már pl. fél év után eszébe jutott, de végül 2 év után döntött mindenről és akkor szánta rá magát? Csak ugye máshol annyi a különbség, hogy a csaj nem tud róla, mert nem árulják be a pasit...de közben ez így megy? Ilyen hosszadalmas az első gondolattól számítva?! Már komolyan nem tudom mit higgyek.

28 és 32 évesen vagyunk.



2022. máj. 4. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
#28 😂 Elképzelem, ahogy ezt odaírod 145ezer kérdéshez. Hiszen logikus, hogy ami totál nem érdekli az embert, azzal foglalkozik, minimum egy hozzászólás erejéig (ja nem) 🤣
2022. máj. 4. 11:37
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
Valóban azt mondom én is hogy ne várj hanem beszélj. Mondd el neki hogy záros határidőn belül esküvőt szeretnél. Haladni a kapcsolattal gyerekeket stb mert te úgy érzed hogy csak egy helyben álltok és ha neki ez nem megy vagy másak az elképzelései akkor váljanak el útjaitok.
2022. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
#30 (és 13-18-19). Na legalább most kevesbe voltál bunkó. Egyébként megsúgom, hogy nem csak a stílus mutatja, ha egy válasz ugyanazon felhasználótól érkezik (hiába anonim). Na de ez mindegy is, inkább mesélj, téged hányszor nem vettek el feleségül (vagy hányszor mondtak neked nem-et, vagy hányszor váltál el) és hány éves vagy? Meséld el kérlek a saját sztoridat, komolyan és minden gúny nélkül kíváncsi vagyok a hozzáállásod okára - nyilván nem egy leányálom, de pont ezért érdekel. Hátha okulunk belőle! Úgy látom te (sajnos) már tapasztaltabb vagy ebben.
2022. máj. 4. 11:44
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,nem lehet hogy inkább az anyuka az aki örülne már az esküvőnek?(esetleg unokáknak)

Illetve még annyit tennék hozzá,soha soha ne alapozz arra kitől mit hallottál,tekintet nélkül arra hogy rokon barát akárki.Arra alapozz amit a párodtól hallasz,más esetben könnyen válas az ilyesmi vége.

2022. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
12%

33. Nem semennyire nem vagyok tapasztalt.

Csak férfiként ismerem a férfiak mentalitását.

Ha meg akarna kérni a kezd már megtette volna.

Nem összevissza hablatyolnak, egyszer ősze veszne veled, utána meg hitegetne hogy de majd lessz.

Bőven elég panaszkodást hallottam már ilyenekről, azoktól a nőktől akiknek a lelki támasz kellet, de férfiként kutyába se vettek.

2022. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogja megkérni a kezed, ordít róla így ismeretlenül is, hogy csak az időt húzza. Volt ilyen pasim, tudom, miről beszélek. Lépj tovább. Amúgy minek spórolni? :DD Egy esküvő ma már megvan pár ezer Ft-ból is akár... Ne hagyd elveszni az éveid, kérdező.
2022. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

#32! Köszönöm a válaszod, igazad van, végső soron mindenképp komolyabban fogok vele beszélni konkrétumokkal.


Mondja meg ha pl. meggondolta magát és házasság nélkül akar családot alapítani. Nekem jó úgy is! Hol van az leírva, hogy csak házasságban lehet boldog egy pár? Csak azért pörögtem rá a házasságra, mert állítólag ő is akarta, így beleéltem magam és ugye az a kétségbeejtő, hogy meggondolta magát. Nem az a baj, ha valaki nem akar házasodni alapból, hanem az, hogy akart, aztán mégsem... Merthogy annak a kapcsolatra irányuló oka van, nem egy olyan mélyebbről gyökerező döntés, mint a házasságellenesség. Ha az anyukája nem mondja el örömében, hogy lánykérést tervez, nem tartom valószínűnek, hogy ezen pörögnék. Egyem a szívét, köszi anyuka! 🤦‍♀️😅 Kiskoromban sem voltam az a menyasszonyos álmodozós típus. Soha életemben. Erre tessék 😂

2022. máj. 4. 12:04
 38/61 A kérdező kommentje:
#34! Igazad lehet sajnos.
2022. máj. 4. 12:06
 39/61 anonim ***** válasza:
83%

Érdekesek ezek az incelek, azért mert ő így járt, azt hiszi, hogy ez az élet törvénye? Mi jó házasságban élünk a férjemmel, és ezt ő is így gondolja. Minden jól működő kapcsolatnak a kölcsönösség a lényege, adok és kapok. Ennek kell egyensúlyban lenni.


Szóval igenis van jó házasság, és ez a férfinak is az érdeke, nem csak a nőnek. Persze vannak olyan sikeres férfiak, akiknek mind a 10 ujjára jut nő, ők halogatják a lánykérést, de egy idő után ők is kiöregednek ebből. De az itt fújjogokkal inkább az a baj, hogy nem kellenek senkinek, ezért ilyen a hozzáállásuk.

2022. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
6%

Növessz tököt!

Van két fiam 1 lányom.

Mindig a nő kéri meg a férfi kezét.

Erős pressulálásra az egyik fiam kötélnek állt. Válás lett belőle.

Mostani nőjével patthelyzet. Nő házasságot szeretne fiam pedig szerződést, hogy a háza minden körülmények között a sajátja maradhasson. Ez q..vára nem tetszik a nőnek.

2022. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!