Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így kérte meg a kezem emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kérte meg a kezem emiatt nemet mondtam. Jogos?

Figyelt kérdés
Ültünk, beszélgettünk, nevettünk, majd hirtelen megkérdezte, hogy hozzámegyek-e. 5 éve vagyunk együtt. Barátnőimnek mind mesébeillő volt a lánykérése, nem mondom, hogy az kell, na de legalább egy gyűrű lett volna.
2022. júl. 27. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
40%
Van macska eladó.
2022. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel inkább a szándékát akarta kifejezni, nyilván nem lánykérésnek szánta. Én a helyedben egyáltalán nem sértődtem volna meg, és biztosan nem mondok nemet, ha szeretem.
2022. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem volt gyűrű semmi akkor ez nem lánykeres. Tényleg csak a szándékát akarta kifejezni kicsit humorosan .


Ha ott létérdel és gyűrű meg minden . Na igen az spontán lanykeres lett volna . De ha szereted és vele akarsz lenni akkor ott igent mondtál volna valószínűleg

2022. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 Noren1989 ***** válasza:
32%
#11, fajta, törzskönyv?
2022. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
38%
Gyűrű nélkül nem lánykérés.
2022. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
77%
Én sem tudok veled egyetérteni. Kit érdekel a gyűrű, nem a gyűrűről szól a házasság és nem ahhoz fogom igazítani az életemet hogy a barátnőim mit meséltek. Szerintem nagyon szomorú, ahogy reagáltál, mert nem a szándékot értékelted, hanem a külsőségeket hiányoltad.
2022. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
77%
Elrontottál egy szép, őszinte pillanatot, ami egy életre kiható jelentőséggel bírhatott volna. Válassz egy magadhoz illő, felszínes embert. Ne felejts el majd a válásban se lemaradni a baratnőidtől!
2022. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
34%

Beszélgettetek már előtte az ilyen tervekről?


"Elrontottál egy szép, őszinte pillanatot, ami egy életre kiható jelentőséggel bírhatott volna. "


Persze, ja. Ha a kérdező kérdezi meg, hogy házasodnak-e, akkor meg nyomolús liba lesz. Mi ez a kettős mérce?

2022. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
60%
Nincs kettős mérce, felőlem vegye meg ő a gyűrűt és térdeljen a férfi elé.
2022. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondtam volna nemet, ha a párom így kéri meg a kezem. Utólag lehet hiányoltam volna, de akkor is leginkább a gyűrűt, nem a körülményeket, mert az nekem fontos szimbólum. Azt viszont tényleg egyszerű utólag is megbeszélni.

Személyes tapasztalatként nekem is egyszerű lánykérésem volt, ahhoz képest, hogy mennyit utazunk és mennyi különleges élményben volt részünk, (bár tény, hogy nem ennyire, mint neked). Nekem pont pluszt is adott, hogy a lánykérés nem valami nagy grandiózus utazáson vagy egzotikus környezetben történt, hanem egy általános, mindennapos környezetben, a lakásunktól 10 percre. Ez nekem azt az érzést adta, hogy nem (csak) az extra dolgokban vagyunk együtt, hanem az egész életünket össze szeretnénk kötni, a velem töltött mindennapokat szeretné elvenni.


Viszont nem vagyunk egyformák, a kapcsolataink sem egyformák, ezt csak és kizárólag ti tudjátok megbeszélni.

2022. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!