Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így kérte meg a kezem emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kérte meg a kezem emiatt nemet mondtam. Jogos?

Figyelt kérdés
Ültünk, beszélgettünk, nevettünk, majd hirtelen megkérdezte, hogy hozzámegyek-e. 5 éve vagyunk együtt. Barátnőimnek mind mesébeillő volt a lánykérése, nem mondom, hogy az kell, na de legalább egy gyűrű lett volna.
2022. júl. 27. 21:54
 61/109 anonim ***** válasza:
89%
Ez így mind nagyon cuki volt, hiszen ültetek, beszélgettetek, nevettetek. Szerintem mondhattad volna, nevetve, incselkedve, hogy igen, mihelyt megkérsz rendesen is.
2022. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
55%

60

Nem a romantikát savazzuk, hanem a kommersz amcsi filmek által teremtett mesterséges igényeket. Nyilván ezt egy proli sosem értheti meg...

2022. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy a párod fejében már egy ideje motoszkált, hogy szeretne téged elvenni feleségül, és most a jókedv közepette kicsúszott a száján.

Lehet, hogy ő sem így akarta.

De ha igen, akkor is illett volna megbeszélni komolyan, nem gyerek módjára besértődni és nemet mondani.

Az meg kit érdekel hogy a barátnőidet mesébe illően jegyezték el,nem hiszem hogy többet adna ez a kapcsolatukhoz, maximum a Facebookon lehet villogni vele..

2022. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, hogy mindig azok kezdenek el másokat indokolatlanul "prolizni", akikre leginkább jellemző ennek a szónak a jelentése :D
2022. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van, ti nem prolik, hanem wannabe hercegkisasszonyok vagytok. :DD
2022. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
56%
#59 Igen, én például férjnél vagyok.Ezek szerint akkora szenzáció ez a mai világban, hogy egy férfi érdemesnek tart arra egy nőt, hogy legalább egy eljegyzési gyűrűt, meg talán egy csokor virágot vegyen a nőnek és úgy kérje meg a kezét?Azt állítod, hogy ezek az emberek "húzzák le a saját szintjükre" az olyanokat, akik csak odaböfögik random a kérdést?
2022. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
51%

Három féle embert b.aszott fel ez a kérdés.


1.: Férfiakat, akikbe semmi romantika nem szorult és nem akarnak annyit se megtenni a párjukért, hogyha ő igényli, akkor gyűrűt vesz neki meg egy szép esküvőn részt vesz vele. Mutattam egy férfi ismerősömnek egy videót, amiben egy srác a barátnőjét elvitte egész napos programra szülinapján, étterem, szabaduló szoba stb., erre meg ki volt akadva, hogy mi az, hogy felveszi videókra és fel is tölti, biztos csak menőzni akar, hogy ő milyen jó társ. Na ez az ismerősöm annyit nem tesz meg, hogy egy kávéra meghívja a randipartnerét első alkalommal, az ilyen emberben biztos rossz érzést kelt, hogy lehet ezt másképp is csinálni és fél, hogy az ő barátnője felhozza, hogy figyu 10 éve nem kértél meg, de a Katit most jegyezték el a tengerparton két év után... Pedig jogos elvárás egy hosszú kapcsolatban egy eljegyzés gyűrűvel.


2.: Nőket, akik nem romantikusak, nem szeretik az ilyesmit, visszahúzóak, de igazából nem akarnak azok lenni és irigykednek, hogy más tud örülni egy rendes eljegyzésnek. Nekem családomban is van ilyen, hogyha én mondok valami romantikusat, hogy a párom ezt meg azt mondta/csinálta, akkor hányást imitálnak... Kva idegesítő.


3. Nőket, akiknek a palijuk vagy meg se akarja kérni őket, vagy megkérte a konyhában, miközben a nő a vacsit csinálta, gyűrű sehol, esküvő két tanús. Miközben ők arra vágytak, hogy a Colosseum előtt térdeljen a páruk, aztán 60 fős lagzival ünnepeljenek. Vagy ha nem is ezt, legalább a balatoni nyaraláson vagy a kedvenc éttermükben hangozzon el a kérdés gyűrű kíséretében.


Aki nem ilyen, csak szimplán nem szereti a nagy felhajtást meg nem akar gyűrűt, az nem b.aszódik fel, csak tovább lapozza a kérdést.

2022. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
57%
Itt összesen egy ember ideges, a kérdező, mert kidobott egy ötéves kapcsolatot a kukába. A többiek csak válaszolnak, senki sem érintett személyesen, nincs oka idegeskedni.
2022. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
38%
#68 Pedig valahol igaza a mondás: ki mint él, úgy ítél.Ez megmutatkozik a válaszokban is, és a #67-esnek van sok igazsága abban, amit írt.
2022. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
69%

"Pedig jogos elvárás egy hosszú kapcsolatban egy eljegyzés gyűrűvel"

Ennyi erővel az is jogos elvárás, hogy a lánykérés LÁNYkérés legyen ugye.


"...akkor hányást imitálnak"

Fogadjunk, hogy az ő házasságuk nem a facebookon zajlik és nem válással végződik.


"Miközben ők arra vágytak, hogy..."

És, hogy gondolatolvasó is legyen a partnerük.

2022. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!