Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így kérte meg a kezem emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kérte meg a kezem emiatt nemet mondtam. Jogos?

Figyelt kérdés
Ültünk, beszélgettünk, nevettünk, majd hirtelen megkérdezte, hogy hozzámegyek-e. 5 éve vagyunk együtt. Barátnőimnek mind mesébeillő volt a lánykérése, nem mondom, hogy az kell, na de legalább egy gyűrű lett volna.
2022. júl. 27. 21:54
 71/109 anonim ***** válasza:
18%
#66 inkább döbbenet, hogy egyeseknél ez elvárás és aki nem így gondolkodik az egy szar alak. Őszintén szólva nem irigylem a férjedet (már amennyiben nem csak képzeletbeli), sem akkor ha tényleg nem érted, mit mondanak neked, sem akkor ha csak tetteted a hülyét és direkt érted félre.
2022. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
100%
#70 Persze, jogos elvárás.Ott a lehetőség a fiatal, 20 év körüli férfiak előtt is, hogy eljegyezzék a barátnőjüket, legkésőbb 1 éven belül összeházasodjanak és még az eljegyzés előtt felvázolja a hölgynek, hogy hol fognak élni és miből fogja eltartani a családot.
2022. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
62%
#71 Nem is kell irigyelned a férjemet, elég, ha mások azt teszik.Téged meg az én férjem nem irigyel, nyugodj meg.
2022. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
24%
5 év után, ha mindketten házasodni akarnak, jogos elvárás a lánykérés, úgy, ahogy a nő szeretné, nem ilyen komolytalan módon. Ennyi. Nem hiszem, hogy a kérdező soha nem mondta volna, hogy képzeli a lánykérést, magamból kiindulva még az első évben elmondta neki és azóta többször is lehetett téma.
2022. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
30%

#65 Milyen "ti"? :D Kivel vagy kikkel mosol össze? Bár nem tartozik a tárgyhoz, de az én vőlegényem magától is fontosnak tartotta, hogy különleges helyszínen kérjen meg, és gondosan kiválasztotta a gyűrűmet is: szép és elegáns, mint én. Nem kellett listát leadnom az elképzeléseimről. :D

Egyébként tökéletesen igaza van a #67-nek, a válaszolók többsége baromira irigy mindenkire, akinek megadatott egy szerető, törődő partner meg egy emlékezetesre sikerült, romantikus eljegyzés.

2022. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
55%
#75 mond csak mások is látták már a te tökéletes szőke herc.... férjedet?
2022. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
51%
#70 a Facebook nem tudom hogy jön ide, nekem pl nincs is.
2022. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
58%
Exemmel már eléggé a végét jártuk. Amikor látta rajtam, hogy szakítani akarok, akkor mindig kedveskedett, hogy ez ne történjen meg. Egy pár nappal szakítás előtt beszélgettünk és valahogy a az eljegyzés, házasság felé terelődött a téma és megkérdezte, hogy "leszel a feleségem?" Na de én ezt úgy vettem, hogy poénkodik, mert nyilván nem ezt szánta lánykérésnek. És igazam is volt. Aztán szakítottunk, majd később mondta, hogy amúgy már eltervezte, mikor és hogy fog megkérni, a gyűrűt is kinézte, ezt be is linkelte. Majd hozzá tette, hogy tudod a múltkor is megkértelek. Mi vaaan? :D Hát ha ezt komolyan lehetne venni akkor elég sokan lennének jegyesek. A mostani barátommal is szoktuk mondani, amikor nagyon cuki akkor én nő létemre is szoktam kérdezni, hogy hozzám jön-e. Sokat beszélünk róla, tudja is, minek örülnék. De nyilván ezek nem olyan igazi eljegyzések, csak szeretet kifejezések. Olyan, mintha azt mondanánk, hogy annyira szeretlek és tudom, hogy veled fogom leélni az életemet. Na majd akkor lesz ez rendes eljegyzés, ha gyűrűt is húz az ujjamra és nem csak úgy hirtelen felindulásból mondogatjuk :D
2022. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ágyban kérte meg, amikor mindketten lábadoztunk egy balesetből. Engem nem érdekel a gyűrű, amikor kérdezték, mondtam, hogy nincs, nem érdekelt, ki mit szól, nem a külvilágnak élek :D

Az esküvőnk meg nagyon szép volt, én sokkal egyszerűbbet akartam, ő kért még "extrákat".

2022. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem minden sértődés jogos, ha te ezt sértőnek érzed / te másra vágysz. Viszont azt is elé kell fogadnod, hogy neki meg teljesen más erről a véleménye, és nem biztos, hogy bármelyikőtöknek univerzálisan igaza van.
2022. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!