Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így kérte meg a kezem emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kérte meg a kezem emiatt nemet mondtam. Jogos?

Figyelt kérdés
Ültünk, beszélgettünk, nevettünk, majd hirtelen megkérdezte, hogy hozzámegyek-e. 5 éve vagyunk együtt. Barátnőimnek mind mesébeillő volt a lánykérése, nem mondom, hogy az kell, na de legalább egy gyűrű lett volna.
2022. júl. 27. 21:54
 81/109 anonim ***** válasza:
15%
#76 A vőlegényemnek barna haja van. Ne magadból indulj ki, hogy neked csak a képzeletedben létezik olyan férfi/nő, akinek kellenél, a valóságban meg bottal sem piszkálna meg senki. 😆
2022. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem veled van a baj. Semmi gond, majd lesz olyan lány, aki értékeli amikor a barátja egy vidám önfeledt pillanatában megkéri a kezét.
2022. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként mikor szoksz le arról, hogy másokhoz hasonlítgatod magad? Mert EZ elég nagy probléma.
2022. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy nem így képzelted el , aláírom, hogy nem eshetett jól, valahol jogos is, de emiatt 5 év után nemet mondani? Ezzel nőként nem tudok azonosulni.

Akkor már inkább vissza kellett volna kérdezned, hogy ezt most tényleg komolyan gondolja e, mintsem egyből nemet mondani. Ezzel esélyes, hogy meg ha együtt is marad veled, többet biztos nem fogja megkérdezni, és buktad a házasságot! Talán az egész kapcsolatot is.

Nálunk pl volt gyűrű, meg letérdelés, elmondta hogy én vagyok élete szerelme és velem akarja leélni az életét, aztán megkért, de annyira hamar történt meg a lánykérés, hogy az igen után amit kimondtam, mert úgy éreztem én is, hogy szeretem és vele akarom leélni az életem, azt is hozzátettem, hogy ezt azért még gondolja át. Nem esett jól neki így sem, hogy egyébként igent mondtam, de megértette, hogy azért kértem mert még nem régóta vagyunk együtt. Átgondolta, Végül 1,5 hónappal később újra megkért, azt tekintjük a hivatalos lánykérésnek. De azóta is néha megkapom, ha szóba kerül, hogy 2x kért meg, mert elsőre burkoltan visszautasítottam, pedig abszolut nem.

1,5 év után házasodtunk össze. Egyébként 12 éve vagyunk együtt.:)

2022. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
27%
#82 Ha egy önfeledt, nevetős pillanatban mondja először, hogy szeretlek, az oké, őszinte, szívből jön és azt pont nem is kell megtervezni. Azonban a lánykérést meg kell tervezni. Ami néha hónapok is. A kérdező nő, az összes nő elmondja még az első évben, hogy képzeli el a lánykérést (vagy azt, hogy nem akarja soha). Úgyhogy a gyűrű kellett volna, az meg nem volt nála. Illetve élete következő 60 évéről döntött egy másodperc alatt, ami baromira nagy felelőtlenség. Ha már régóta tervezte volna, egyrészt lett volna gyűrű, ha nem is nála, akkor ott, ahova rejtette, meg akkor biztos mondta is volna egyből, hogy már akartam egy ideje, de most láttam a legmegfelelőbbnek a pillanatot. Hát nem ez történt. Ilyen felelőtlen lánykérést nem lehet komolyan venni. Ne mondd kérlek, hogy ő a hülye...
2022. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
59%
85: tényleg az összes nő elmondja? Erről nem tudtam, pedig nő vagyok.
2022. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
19%
Ja hát csak az ismerősi körben azért ez mindenkinél téma volt, hogy akar e házasságot, ha igen, akkor lánykérést is, gyűrűvel képzeli, anélkül, megbeszélés alapján, vagy meglepi...
2022. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
15%

A válaszok összetételéséből és értékeléséből nagyon sok dologra lehet következtetni. Az örök barátnő és/vagy férfit összeszedni is képtelen vénlányok, meg a fantáziátlan tahó partnerrel (aki kb. a wc-n ülve vetette oda, hogy elvenné őket) házasságot kötő némberek fúriaként repülnek rá mindenkire, aki a kérdezőnek mert igazat adni, vagy arról számolt be, hogy neki romantikusra sikerült eljegyzése volt.

Az irigységtől rosszindulatúvá és kötekedővé vált boszorkányok pedig aligha fognak minőségi partnert találni maguknak. :) Ismerjetek magatokra és szavazzátok le gyorsan a választ, csak engem igazoltok vele.

2022. aug. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
59%

Engem otthon a konyhában kértek meg gyűrűvel letérdelve

Aki nemet mond mert nem álom lanykerese van amit lehet pótolni, annak a házasság semmit nem jelent, csak a külsőségek fontosak

Nőként sem értem hogy tudjak ezek a felszínes Barbi babák elvetetni magukat Kihisztizi hogy ő pontosan hol és hogy akarja? Ezzel rögtön ki is herélte a vőlegényt

Hölgyeim nem kell mindent irányítani Nem az insta az élet

2022. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
100%
*amit lehet postolni
2022. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!