Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik évekig jegyben járnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik évekig jegyben járnak, azok vajon komolyan gondolják a házasodási szándékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő után van itt az ideje eljegyzés után összeházasodni? Ilyenkor csak kap egy szánalom gyűrűt a nő, hogy maradjon csöndben vagy mi az értelme annak, hogy valakik évekig jegyben járnak?
2023. febr. 6. 12:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
45%

Csupán vélemény!

Nekem 1 év után már nem tűnik komolynak.

2023. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Vagy komolyan gondolják de nincs meg a nagy esküvőre a pénz, vagy valami máshoz kötik az wsküvő időpontját pl.: kerek évforduló stb.

Vagy az amit te írtál.

Pusztán ennyiből nem lehet egyértelműen megmondani.

Én inkább jártam volna jegyben 10 évig de jól esett volna egy korábbi eljegyzés mert számomra az életreszóló elköteleződési szándékot testesítette meg a gyűrű. De a férjem inkább úgy gondolkodott mint te hogy milyen már ha nincs egy éven belül esküvő...(úgyhogy csak 6 év után jegyzett el és a 7. évben házasodtunk)

Hát nem vagyunk egyformák ki mit hoz otthonról, elvárások, elképzelések, előítéletek stb.

2023. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
77%

Már megint egy ostoba kérdés.

Pl. mert még évekig tanulnak mindketten.

Vagy bármi más. Ezerféle élethelyzet van. Minek kell ítélkezni mások döntései felett?

2023. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem. Nem tudom mit kell nekem esni...
2023. febr. 6. 13:12
 5/51 anonim ***** válasza:
95%
Utolsóval teljesen egyetértve - ez tipikusan olyan kérdés, amiről felesleges bármilyen vitát nyitni. Ez csak arra a két emberre tartozik, a lényeg, hogy ők ketten azonos állásponton legyenek, kívülről kár ítélkezni egy olyan döntés felett, amit egy pár hoz, úgy, ahogy nekik jó.
2023. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ahány kapcsolatot láttam, ahol a férfi nem akarta elvenni a nőt, ott el sem jegyezte. X évig húzódott a dolog, végül a nő szakított. De soha nem volt eljegyzés sem. Úgyhogy nem is értem, mi ez a "szánalom gyűrű", amiről te fantáziálsz.
2023. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
11%
#6 mert az nem gaz hogy ha egy not nem vesznek el akkor szakitani kell? Hisztis picsa… lehet tok jol elvoltak de jaj nincs eljegyzes ez igy nekem nem jo akkor mar! bruh…
2023. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
91%
Minden élet más és más, abból, hogy a szomszédék miért járnak jegyben öt évig, egyáltalán nem lehet levonni következtetést egy másik kapcsolatra. Ezer oka lehet, ezért teljesen felesleges összehasonlítgatni más kapcsolatokkal.
2023. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
19%
Változó. A barátnőim egyáltalán nem akarnak házasodni, náluk a pasi volt rámenős és erőltette a gyűrűt, de házasodni nem fognak
2023. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
43%
Igen, komolyan gondoljuk, csak kurvára nincs 4-5 millió forintunk egy olyan esküvőhöz, aminek láttán nem fakadok sírva.
2023. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!