Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik évekig jegyben járnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik évekig jegyben járnak, azok vajon komolyan gondolják a házasodási szándékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő után van itt az ideje eljegyzés után összeházasodni? Ilyenkor csak kap egy szánalom gyűrűt a nő, hogy maradjon csöndben vagy mi az értelme annak, hogy valakik évekig jegyben járnak?
2023. febr. 6. 12:59
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
21%

27


Szar lehet ekkora mocsokkal élni abban, amit te lelkednek/pszichédnek csúfolsz... Már bocsi.

2023. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
85%
60 fős kis lakodalmunk volt, semmi felesleges csinnadratta, 8 éve szeretjük egymást. Előtte építkeztünk, arra ment el az összes pénzünk, ezért vártunk az esküvővel, össze kellett rá rakni a pénzt + ugye, olyat akartunk amilyet. De nem is értem miért magyarázkodok egy ennyire szemellenzős és rosszindulatú embernek :D
2023. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
7%

#31

#32

Anno 14 éve, 3 hónap után összeköltöztünk a párommal. Egyikünk fejében sem fordult meg sem eljegyzés, sem házasság, és el híhetitek rengeteg házaspár megirigyelte már a kapcsolatunkat.

Lehet pocskondiázni, de nem érdemes.

Leírtam a véleményem, Ti is a tiéteket.

Nincs két egyforma ember, nincs két egyforma kapcsolat. Az idő pedig majd válaszol mindenkinek, igaza volt e, vagy sem.

2023. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
69%

És ki a francot érdekel a te véleményed a mi kapcsolatunkról?

Te pocskondiázol másokat, és egy megveszekedett szót sem szóltam más kapcsolatára/házasságára/esküvői szokásaira, olyan meg pláne nem ugatok senkinek, hogy nem a szerelem mozgatja a kapcsolatát, vagy nem komoly a kapcsolata, és nem nevezem másnak az évizedes kapcsolatát "palijával" való "járOGATÁSnak". Az a helyzet, hogy ha ilyen messzire mész még egy ilyen ártalmatlan, nem túl megosztó, provokatív téma kapcsán is, akkor egy vérg_eci vagy. Ennyi.

2023. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
77%
A különbség az, kedves 33-as, hogy itt az égvilágon senki sem kötött bele a te életedbe, gondolkodásmódodba, ellenben te kijelentetted, hogy biztosan nem szerelem alapú a házasságunk, csupán amiatt, mert másfél évig szerveztük.. szóval, ki is pocskondiázik? :)
2023. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
9%
34. " " Palijával " járogatásnak". Miért idézgetsz olyan szavakat más hozzászólóknak , amiket én használtam? Oldalak óta nem írtam semmit. ( És nem, az 27es választ sem én írtam). Azt gondoltam lezártuk a témát. Erre látom, hogy ugy tűnik a további kommenteket is amik neked nem tetszenek, nekem tulajdonítod. Kicsit figyelj oda kinek írogatsz.
2023. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
15%

Valóban egy "vérg-eci" vagyok, és szeretek beleállni olyanokba, mint ti 34-35.

Miért?

Mert kb ennyit értek.😁

2023. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
77%
De én mivel bőszítettelek fel, most komolyan? :D azzal, hogy sokáig szervezkedtünk, tudom, hogy hogy működnek a szolgaltatoi szerzodesek és ennek ellenére boldog házasságban élek? :D
2023. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem tudom megérteni, miért gondolja bárki, hogy az esküvő méretétől meg a jegyesség hosszától függ a házaság sikeressége. Ez mind ÍZLÉS kérdése. Nem attól lesz az emberi kapcsolatait tekintve felszínes meg párkapcsolatra alkalmatlan senki, hogy társasági ember meg jobban szereti a csillogást, mint a szomszéd Juci. Ugyanúgy nem lesz kedvesebb, értelmesebb, kevésbé felszínes az alapból, aki gyorsabban hozzámegy valakihez és puritánabb esküvőt vagy lagzit tart. Ugyanúgy vannak ismerőseim több tíz éves, jó házassággal azok közül, akik cigányvajdát megszégyenítő pompával és 200-300 vendéggel esküdtek és azok közül, akik 2 tanúval vagy otthon bográcsozással... és ugyanúgy van . Mondjuk sztem ez főleg azért van, mert sok introvertált szereti azt hinni, hogy az a merengő, elemző elme jellemzője, hogy nem szeret társaságban lenni, és a pszichés betegségek lassanként az intelligencia fokmérői - mondom ezt úgy, hogy én is introvertált vagyok pszichés betegségekkel, és az én ízlésemhez is közelebb áll egy meghittebb, kisebb esküvő. De ezt a sznobizmust és merő gyűlöletet és keresztes hadjáratot azok ellen, akik inkább kivárnak azért, hogy tudjanak tartani egy esküvőt egy szép helyen, tudjanak egy díszesebb esküvői ruhát bérelni, elegánsabb ételeket enni...

amúgy meg a távoli ismeretségi körömben a legbotrányosabban váló páros az pont az a típus volt, akiknél pár hónap járás után eljegyzés volt, pár hónap jegyesség után házasság, házias bogrács a kertben típusú lagzi. Utána meg ment a "te flörtölsz más nőkkel, aztán amikor a szemedre vetem, rohansz a k...a anyád szoknyája alá, te ghááááciiiii, amikor van gyerek is"... nem azon múlik, hogy mekkora volt a lagzi és volt-e rajta cukrászdai torta meg luxi étterem volt-e vagy a művház különterme vagy kint a mezőn.

2023. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
69%
Jaj de unatkozik itt valaki :D Az téged miért bánt, hogy valaki 1,5-2 évet szervezkedik? Nem nagyon vagy tisztában a jelenlegi esküvők helyzetével, ha azt hiszed ez mese...
2023. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!