Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik évekig jegyben járnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik évekig jegyben járnak, azok vajon komolyan gondolják a házasodási szándékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő után van itt az ideje eljegyzés után összeházasodni? Ilyenkor csak kap egy szánalom gyűrűt a nő, hogy maradjon csöndben vagy mi az értelme annak, hogy valakik évekig jegyben járnak?
2023. febr. 6. 12:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
83%
Unokatestvéremék másfél évvel az esküvő előtt elkezdték a szervezést. Akkorra már a legtöbb szolgáltató foglalt volt, nagyon nehezen találtak olyat, aki szabad. Meglepődik az ember, de ez a helyzet.
2023. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
41: ez amúgy jellemző, főleg vidéken, ha helyben akarják megtartani az esküvőt. Covid előtt is, megyeszékhelyen a szóbe jöhető igényesebb helyek között összesen egy étterem volt, ahol egyáltalán volt késő tavasztól kora őszig bezárólag egy db! szabad időpont egy évvel az esküvő előtt érdeklődve (és nem volt a párnak olyan ismerőse, aki tudott volna ingyen helyszínt adni, akár egy házhoz tartozó kerte sem).
2023. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
90%
42: igen, ezt azóta én is megtapasztaltam. Ezért nem is értem, hogy némelyik ember miért gondolja, hogy ez hazugság. Semmi értelme nem lenne ilyenről hazudni.
2023. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
59%

Nincs meg az eksüvőhöz??? a pénz?


Az kemény 30 ezer huf meg két tanú :D

2023. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
66%

Akik évekig jegyben járnak, pont semmit nem jelent.


Mindenki a pénzzel meg milliókkal jön, holott egy esküvő nem kerül annyiba - ja, hát ha csillivilli lagzira akarják elbs.zni a spórolt pénzüket, egs. Semmi értelme, mert nem jön vissza a fele sem.


Nálunk megvolt a lánykérés, és félévre rá esküvő két tanúval. Ilyen egyszerű és nem kaptunk 30x agyf..t a szolgáltatók miatt pl.

2023. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
22%
Egy év után már nem vehető komolynak a férfi. 4-5 millio? Cicababa esküvöhöz nem kell annyi. 500 ezerböl is meg lehet uszni. Ja igaz a fél falut nem kell elhivni. Egy kis családi esküvö és kész. Aki meg a pénzt hozza fel mindig, igazaból csak halasztgatja hátha talál valaki mást.
2023. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg a pénzt hozza fel mindig, igazaból csak halasztgatja hátha talál valaki mást."


Te amúgy mit akarsz elérni ezzel a vádaskodással? :D

Ha megfeszülsz itt, akkor sem akarok soha mást.

Nem lehet felfogni, hogy nem mindenki szeretne pár 100 ezres, picike kis családi esküvőt? Én teljesen megértem, ha valaki azt szeretne, semmi probléma nincs vele, de ettől még mi nem olyat szeretnénk. Mi közöd hozzá, ha valaki meghív több embert, és mondjuk ad szállást is, stb.? Meg most érezzem rosszul magam, hogy szeretnék gyönyörű ruhát, frizurát, sminket, stb.? Ettől rosszab, butább ember leszek és kevésbé szeretem a páromat? :D

Nem tudom, minek kell okoskodni, ítélkezni egy több hónapos kérdésnél, mikor én teljesen el tudom fogadni, ha másoknak másmilyen preferenciái vannak.

De most én meg mondhatok olyat, hogy aki sietteti és a papírtól érzi csak igazi szerelmi kapcsolatnak, az nem biztos saját magában, sem az érzéseiben és/vagy fosik, hogy mit gondolnak mások (hogy jajjj, hogyhogy nem házasodtatok még össze, stb.). Kb. ennyit ér a te hadoválásod is.

2023. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
27%
A házasság egy döntés kérdése. Persze kell a pénz is hozzá, de az idő szalad. Mire összegyűlik annyi pénz, sajnos nem kevés idő. Szerintem tartsátok meg kisebb körben utána meg ha meglett a pénz lehet nagyobb körben. Ha 10 év mire összejön az összeg, gondolom nem akartok addig várni rá.
2023. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, azt nem akarod számításba sem venni, hogy én tudom, mennyit keresünk, és milyen kiadásaink vannak, így esetleg tudom, hogy nagyjából mennyi idő alatt jön össze az összeg?! :D 2 évről beszélünk, amiből már eltelt 1.
2023. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
31%

"Akik évekig jegyben járnak, azok vajon komolyan gondolják a házasodási szándékot?"


Szerintem nem, egy év után eljegyzés után már esküvőnek kellene lennie. Ha nincs rá pénzed, akkor minek van eljegyzés? Azért, hogy birtokoljon, azért, hogy a nő qssoljon végre, mert 6 év után végre eljegyzés történt.

2023. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!