Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
70%

engem a párom majdhogynem eltart. ő fizeti a kaját, én a rezsit. van passzív jövedelmem, abból fussa, nem anyuka pénzéből, mielőtt még bárki letámad. :P

nem büdös a házimunka, kimosom a gatyáit, megfőzöm a kaját, takarítok.

nem csak azért mert ő nem hajlandó rá, hanem azért is, mert ha ő csinálná, akkor a lakás még inkább csatatérré változna.


egyáltalán nem érzem magam cselédnek, ezt a felállást az elején tisztáztuk.

ha úgy érzem, h valami kezd rossz irányba menni, akkor szólok. eddig még nem esett csorba az önérzetemen :D

2011. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlenül kell rögtön falhoz állítani a pasit, ha trehány valamiben. Férjem rendszeresen a szennyestartóRA vagy mellé szórta a cuccait. Egy ideig összeszedtem a földön levő ruhadarabokat, néha rá is csodálkozott, hogy miért mostam ki, az még kellett volna, nem volt koszos. Hja, ha a földön van, akkor azt annak veszem.

Végül a szennyes-kérdés annyival oldottam meg, hogy behívtam, hogy szeretnék majd egy ezoterikus technikai tréninget tartani, mikor lenne egy órája az oktatásra.

Nézett, hogy ezoterikus tréninget? Milyen téma? Miről beszélek? Őt nem érdekli az ezotéria, meg engem se, mi vaaaan?

Mondtam, hogy az a címe, hogy "A ruhák asztrálkivetülése a szennyestartó tetejéről a szennyestartóba - a párhuzamos univerzumok rejtélye"

Elröhögte magát, elnézést kért és azóta a tartóban figyelnek a ruhák, nem rajta, nem mellette :)

2011. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a természetes, hogy a férjemmel elosztjuk a házimunkát. Én főzök, mosogatok, mosok. Ő porszívózik, cipekedik, rendet rak, rendben tartja a szgépeket, stb. Együtt csináljuk a bevásárlást.


Annak, aki azt mondta, hogy sosem fog főzni, mosni egy ffire, mert nem akarja, hogy csak ezért legyen vele:

nagyon el vagy tévedve, vagy nagyon rosszak a tapasztalataid. A legtöbb nő nem kényszerből csinálja ezt. Hanem mert látja, hogy az általa főzött étellel örömet szerez, és még spórolni is tud. Én sem főzök minden nap, de látom és tudom, hogy a férjem ilyenkor örül és hálás. Ha gyerekünk is lesz, akkor pedig egészségesnek szeretném látni, és ennek egyik feltétele a főtt étel. A többi meg (mosás, takarítás) szintén ahhoz kell, hogy egészségesek maradjunk. Megcsinálom, mert szeretem őt. És nem érzem tehernek emiatt. És ezzel a legtöbb nő és anya így van. A férjem sokkal többet dolgozik a munkahelyén, mint én. Értünk dolgozik. És látom milyen fáradt tőle. Hogy lehet azt mondani, hogy "csak" dolgozik? A nő is "Csak" dolgozik? vagy ha ffi dolgozik 12 órát, akkor az "csak", ha meg nő teszi, akkor "úristen!"???

Én is feministának tartom magam, nem bírnám el, amit anyáink, nagyanyáink csináltak. De annyira önző sem vagyok és élhetetlen, hogy úgy gondolkozzam, mint ti.

Szeretet kéne, semmi más!

2011. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
91%
nem az hogy csak meg úristen..de ha mindketten 12 óráznak, és a nők fizikuma gyengébb (ez genetikai tény)..ergo hamarabb fáradnak, akkor miért is mi áljunk még hozzá a házimunkához is?
2011. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim válasza:
0%

szerintem egyszeru ez a egész keres tobbet mint a no és akkor te vagy a fonok,de ha o keres jobban akkor a férfi legyen a szolga,én legalább is így képzelem el.

22/F

2011. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a meglátásom sajnos hogy a férfiak igenis el vannak kényelmesedve, a favágáson kívül semmi mást nem tudnak megcsinálni. Nekem az összes férfi ismerősöm ilyen. Apám semmi mást nem csinál meg favágáson kívül, és elvárja hogy mindig rend legyen, tisztaság, ki legyen mosva- vasalva a ruha, főtt kaja mindig, közbe pedig úgy beszél anyámmal mint egy csicskával. Barátnőim apukái is hasonlóak, és sajnos a párom is ilyen! Páromra én mostam 1.5 évig, rendszeresen kínáltam kajával, volt hogy az ő kedvéért főztem meg valamit. De ő már nagyon is belekényelmesedett ebbe, és az utóbbi időben már nem is értékelte hogy mennyi mindent megteszek az ő kényelméért. Én szívesen tettem. Októberben 5 órán keresztül vágta a fát és pedig behordtam! Nyáron a füvet vágtam helyette volt hogy a kocsiát is lemostam, mert ő lusta volt hozzá én meg már nem bírtam nézni azt, hogy tiszta sár a kocsi 30 fokba! Az utóbbi időben viszont olyan lettem mint ő.. ráhagytam az ő saját dolgait, csinálja meg magának, mossa ki a saját ruháit, egyen otthon, ha nincs otthon kaja akkor meg menjen azt egyen étterembe ahogy én is tettem mikor nem volt itthon kaja. Azért tettem ezt, mert az utóbbi időbe már semmi nem volt jó neki... hiába vittem fel neki kaját, azt mondta, hogy hát de nem te vetted a hozzávalókat (b+ mondom, örülj hogy megkínállak, mibajod van azzal hogy nem én vettem hozzá a hozzávalókat???!!!!) meg már semmit nem értékelt!!! Viszont hogy már nem vagyok házias, így ő meg már nem is mutatja ki hogy szeret!!!! Nem jön át hozzám csak néha... folyton talál magának elfoglaltságot... (beszélget meg bóklászik) Lehet hogy nálunk meg itt a vége????? :(
2011. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:17


ha nőként nem érted, hogy mit jelent az a vágy, hogy gondoskodni szeretnél azokról, akiket szeretsz, akkor nem tudok neked mit mondani. Olvass vissza! a példámon keresztül nem azt írtam le, hogy kizárólag a nő feladata minden házimunka. mindkét fél feladata. Az általad kiragadott félmondat pedig azoknak szólt, akik a nők munkahelyi erőfeszítéseit az egekig magasztalják (a ffiét pedig lekicsinylik - igen, sokan ezt teszitek), és közlik, hogy ŐK SOSEM FOGNAK FŐZNI!! EGY FÉRFINAK, mert nehogy már azért legyen velük egy ffi. Erre én azt mondtam, hogy a nő általában gondoskodásból, szeretetből főz. És ha ti ezt nem érzitek a párotok iránt, akkor már régen rossz!

2011. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
2%

Agyilag nincs ott, hogy megértse.Ne is erőltesd magad.Lázad, puffog.Az ilyeneknek, a kis tüntetőknek, akiket a szemétláda férjük elvárja, hogy főzzenek, és ne a férfi főzzön rájuk.....na nekik kívánok egy jó pénzes nagydumás pasit, aki miután felcsinálta őket ütni verni fogja a gyerek előtt, mert becsülete az sosem lesz az olyan nőnek, aki csak hadakozni tud, és rendelni a kaját, mert ha a férje nem főz, akkor ő sem.:D

Degeneráltak!

2011. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
74%

"nem az hogy csak meg úristen..de ha mindketten 12 óráznak, és a nők fizikuma gyengébb (ez genetikai tény)..ergo hamarabb fáradnak, akkor miért is mi áljunk még hozzá a házimunkához is?"



Ez a mondat tökéletesen igaz, és annyit hozzátennék, hogy bizony a pasiknak büdös a munka de nagyon!


Így van! Ha a nő is dolgozik, a férfi erősebb, akkor ennyi erővel a férfi is végezhetné a háztartási munkát! Sőt, az erősebbnek kellene!

2011. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

"Az utóbbi időben viszont olyan lettem mint ő.. ráhagytam az ő saját dolgait, csinálja meg magának, mossa ki a saját ruháit, egyen otthon, ha nincs otthon kaja akkor meg menjen azt egyen étterembe ahogy én is tettem mikor nem volt itthon kaja. Azért tettem ezt, mert az utóbbi időbe már semmi nem volt jó neki... hiába vittem fel neki kaját, azt mondta, hogy hát de nem te vetted a hozzávalókat (b+ mondom, örülj hogy megkínállak, mibajod van azzal hogy nem én vettem hozzá a hozzávalókat???!!!!) meg már semmit nem értékelt!!! Viszont hogy már nem vagyok házias, így ő meg már nem is mutatja ki hogy szeret!!!! Nem jön át hozzám csak néha... folyton talál magának elfoglaltságot... (beszélget meg bóklászik) Lehet hogy nálunk meg itt a vége????? :("



Igen! ez a pasi egy tipikus kihasználós érdekpasi, aki téged culágerként kezelt, mert elkényezetted!

És mivel abba hagytad az ingyenes cselédi munkádat ezért már "nem szeret", mivel nincs belőled haszna, azaz, valószínű, hogy kényelemből volt veled!


ezt az időt le is lehet rövidíteni, nálam 2 hónap alatt kiderült, hogy a pasi "érdekből" szeret engem, úgy hogy még cselédkednem sem kellett:) Annyit kell csak csinálni, hogy az elején nem nyalod ki a seg*gét!

2011. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!