Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
17%

Megvan ez a nőknél is.Szeretik a férfit eszköznek nézni.A saját háztartásukat vezetni nem tudják, a megkeresett pénzt beosztani se.Azt várják, majd rendelt kaja lesz, meg takarítónő a bébiszitter mellé.A férfi meg a függönyöket mossa.

Itt is megvan mind a két oldal.Csak mindenki válasszon olyat maga mellé, amilyet szeretne, ne utánna agyaljon, hogy "cseléd lett", vagy "papucs".

Apropó, volt olyan barátnőm ,aki nem tudott főzni, én viszont már elég jól tudtam akkoris (megtanultam magamtól a sok "házias" "főzni sem tudó" barátnők mellett),ezért megakartam tanítani, DE ERRE:"Én nem szeretem olyannak amilyen, és megakarom változtatni! :D

Szóval a nő legyen már nő, és ne érezze magát cselédnek , ha ő főz meg mosogat stb., a férfi meg legyen már férfi, és tegyen meg mindent a családért!Plusz munka,stb.!

Akinek ez meredek, az meg regisztráljon a "párom.hu"-ra , azt várja a csodát!

2011. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:

Ideillő példa:


Egyetem alatt koliban laktam, fele fele arányban voltak fiúk és lányok


A konyhában 10 alkalomból 9szer pasik főztek, 200ból jó ha 5 lány főzött, a többi mamakoszton meg rendelt kaján élt.


Én éppen hogy azt látom hogy a férfiak háziasak, míg a nők semmit se csinálnak mert nem "cselédek"

2011. febr. 4. 19:55
 13/65 anonim ***** válasza:
80%
Jól, teszik, minek főzzenek ha megtehetik, hogy rendelnek. Én a pasimnak sem fogok főzni, ne azért akarjon velem lenni, hogy mossak, főzzek, takarítsak rá.
2011. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

19:50

Ja, te pasi vagy, könnyen vagy:D

Nem attól nő,egy nő, hogy otthon kinyalja a férje valagát és fagyi pénzért viszont kéregetnie kell....mert a pasi keres, a csaj meg kussoljon be.


Tudom, hogy a pasik ezt kényelmesnek találják, hát persze én is kényelmesnek tartanám, ha jönne egy pasi a lakásomba, és mindent megcsinálna, nekem csak dolgozni kellene mennem... így könnyű!


Épp ez az, hogy a nőkre rá lett ez a kényszer erőltetve. A munka mellett főleg nem jó még másodműszakban csicskának lenni. Nem tudom, hogy miért nem Értik meg a pasik???


Én szívesen becsavarom a villanykörtét és lefestem 10 évente a kerítést. nem hinném, hogy a mai pasik agyon vannak strapálva, amikor egy csomó nő azon panaszkodik, hogy minek van a férje, amikor semmit sem csinál???


Lehet vannak házias férfiak, de a legtöbbnek azt a sivárságot verték a fejébe, hogy az összes háztartási munka a nő dolga. Ilyenkor a nő mit tud tenni? Papucs lesz és belenyugszik. De észreveszi, hogy átejtették, mert a pasi valójában semmit sem csinál, csak alszik, vagy TV-zik. A nők is dolgoznak. Igen, nekik is kell a pénz, még ha hihetetlen is...szerinted a nők levegőből élnek? És mégsem panaszkodnak hogy dolgozni kell menniük, sőt, ők harcolták ki, és ez jó is így. Legalább a fagyimra való pénzt ne másoktól kelljen elkérnem, mint egy ötévesnek.

2011. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
17%

Sokkal háziassabb voltam 3 exemnél is!:)Csak pislogtak, miket megtudtam csinálni kajába.Azt mondtam is néha:"Na, látod egyetlen virágszálam, én férfi létemre tudok főzni, zte nő létedre nem.kinek is szégyen ez?Nekem, vagy neked?"

A családi élethez hozzátartozik, még ha csak ketten is vagytok.

Viszont, ha én nem tudtam volna egy égőt kicserélni, akkor én nem lettem volna férfi.Akkor az a nő mitől lenne nő amelyik nem tud főzni?:)

Vagy visszafelé nem működik?:)Gondolom nem.

Hála az égnek vannak még egészséges gondolkodású nők, csak sokuknak nincs ideje mindig ide irkálni.:) Lehet főznek a párjuknak?:) Halottam már ilyenről is.....:D

2011. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Én meg úgy vettem észre, hogy az ingyenmunka büdös a férfiaknak. Tisztelet a kevés kivételnek:S
2011. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
58%

Aki meg tv nézős lusta gyökeret választ férjnek ,párnak, az ne rinyáljon itt.És főleg ne higye el, hogy minden nő olyan szerencsétlen, mint ő.:)

Én simán főzök mindig, ha hamarabb érek haza, vagy rámjön csak úgy, és kitakarítok, bármit.Többet lehetünk így együtt.

De azthiszem nekünk nem olyan szegényes a gondolkodásunk, hogy ebből vitát csináljunk.:)

2011. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%

20:09 az látod jó, hogy tudsz főzni, hidd el, aki szeret jókat kajálni az főzni is tud:D

Én is ilyen vagyok, és pl. apám is ilyen.


Nincsenek szerepek. Én pl. ügyesebben festem le a kerítést, vagy szebben nyírom le a füvet, akkor már férfi vagyok?

Nem hinném. És attól sem, ha be kell csavarnom egy v.körtét. Sőt ma fát pakoltam nő létemre két pasival és nem éreztem magam férfinak:D

Na, látod?

2011. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

Na akkor mitől nő egy nő ha nem attól hogy úgy viselkedik?


Az a gáz, hogy az én korosztályomban (25 vagyok) Szinte csak azt látom hogy a nők semmit se csinálnak de mindent elvárnak. A munka budös, azt hiszik hogy mivel vaginával születtek ezért nekik csak élvezni kell az életet, ha meg valami nem sikerül akkor azért más a hibás, és minden a pasik hibája.Az összes ismerősöm főz, magára mos, míg a csajok semmit se csinálnak.

2011. febr. 4. 20:17
 20/65 anonim ***** válasza:
100%

a gond az hogy a legtöbb nő hagyja hogy cselédnek nézzék...komolyan menyibe kerülne egy "ba*meg megcsinálod magadnak vagy nem lesz ziszta ruhád"? és sok nő meg gürizik hogy el ne hagyják...mert "szerelmesek.."..komolyan néha ez is szánalmas

mellesleg nő vagyok..

2011. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!