Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
65%

"szerintem egyszeru ez a egész keres tobbet mint a no és akkor te vagy a fonok,de ha o keres jobban akkor a férfi legyen a szolga,én legalább is így képzelem el.

22/F"



:D:D Tehát a nő keres többet és te meg főző, msóóó, csicskázóóóó

2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim válasza:
15%

18:23

ha o keres tobbet akkor igen.így korrekt nem? mert ha már egy férfi olyan toketlen hogy a noje jobban keres nála akkor nyugottan megfoghatja a fakanalat és a porszívót is

2011. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Itt már minden elhangzott!! Cseléd, papucs, ez a nő ez meg a férfi dolga. Miért van az hogy a férfiak a legjobb szakácsok, és a nőkmmegállják a helyüket az üzleti életben? Mint mindenben itt is meg kell találni az arany középutat. Mint a takarításból, munkából stb vegye ki mindenki a maga részét. pl.: Ha én főzők, akkor a pűrom pakolja el a mosatlant. Ha a párom főz akkkor meg én. Ha több vendégünk van és közösen főzünk pakolunk mennyivel gyorsabban haladunk? Nem ez lenne a normális mindenben?

2011. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim válasza:
100%

Előző vagyok!


Bánjunk egymással társként és ne tárgyként!

2011. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-06 13:27


és ha ő nem érzi irántam akkor az elfogadható?..csak mert a férfiak ilyenek?..sztem ők is pont megtehetik ép ugyanabból a gondoskodásból és "fontos vagy"-ból..

2011. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden hétköznapi házimunka közös!Az rakja a rendet,aki ráér erre vagy éppen az főz!

Semmi extra porszívózni, összedobni egy vacsorát,vagy bedobni egy mosást a gépbe!

Azt az egyet kötöttem ki hogy port nem törlök a bútorokról!:)

Ahol valaki cselédnek érzi magát,ott valaki lusta,vagy mind a ketten azok!

2011. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

18:23

"ha o keres tobbet akkor igen.így korrekt nem? mert ha már egy férfi olyan toketlen hogy a noje jobban keres nála akkor nyugottan megfoghatja a fakanalat és a porszívót is"


Nem helyes. Mindketten csináltok koszt.

2011. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
Adj fel egy hírdetést:"Feleséget keresek,házvezetőnők előnyben!"
2011. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk valahogy megfordultak a szerepek.Vagy nem biztos.

Végül is ha az ősi felállást nézem:Nekem kellene végezni a házi munkát,neki (a férjemnek)eltartania minket.Mivel neki nincs munkája,ezért egész nap otthon alszik vagy TV-t néz,én dolgozok(eltartom a családot),megcsinálom a házi munkát,és azt is elvárná,hogy kiszolgáljam.(és nincs lelki furdalása,hogy nem hozz pénzt)Ja és persze még jó szerető is legyek mellette-hát köszönöm szépen,de besokaltam....

2011. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk közösek a házimunkák. Azaz van amit mindketten megcsinálunk, van amit csak én. Pl. teregetni sosem engedem. Egyszer teregetett ki. Kár volt.:) Ő azóta is felajánlja többször is, hogy megcsinálja helyettem, de ami nem megy, azt ne eröltessük:)

Főzni alapból én szoktam. Viszont nálam is előfordul, hogy mire oda jutnék, hót fáradt vagyok, tehát inkább mellőzöm. Ilyenkor a férjem megérti, és vagy összedob ő valami kaját, vagy rendelünk.

Mosogatni szokott, ha főzök, szinte mindig jön, hogy tud-e valamit segíteni.

Ennek az a titka szerintem ,hogy ha valamit megcsinál, főz, vagy mosogat, nem azt mondom, hogy -végre megmozdultál!-, hanem megköszönöm neki, hogy segített. És nem azért tartom segítségnek, mert szerintem a házimunka kizárólag a nő feladata, hanem azért, mert ő a munkája miatt korábban kel, többet dolgozik, tehát fáradtabb tőle mint én. Tehát így egyértelmű, hogy nekem marad több energiám a házimunkára.


A másik, sokan ott rontják el, hogy a kapcsolat elején levő rózsaszín köd még fel sem száll, de már összeházasodnak. Ha belenéz az ember az esküvő kategóriába láthatja, a többségnek az a véleménye, ha két év után még nem veszi feleségül a srác a lányt, akkor az már nem is komoly kapcsolat. Akkor onnan lépjen a lány, mert a srácnak nincsenek komoly szándékai. Pedig két év után is lehet még újat "mutatni", azaz újat felfedezni a másikban.


És mint már egy előző hozzászóló írta, nem kell a fiút a kapcsolat elején agyonkényeztetni ha nem vagyunk 100%-osan háziasszonytipusok. Mert ilyenkor jöhet még ez a probléma. Hozzászokik a jóhoz, utána meg követeli. És akkor panaszkodik a lány, hogy ő házvezetőnőként van tartva.

2011. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!