Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
74%
Mindegyik 68% én vagyok, de nincs tv-s férjem, csak általában erről panaszkodik sok nő, azért írtam.
2011. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy gondolom, mint 67%-os nőtársam:D
2011. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%

20.14-es! :)

Értelek!De neked ez természetes, neked ezt nem kell elmagyarázni!Mindig is szerettem az ilyen karakán csajokat!:)

Én nem a hozzád hasonlóknak címeztem azt, hanem az olyanoknak aki feljebb írta, hogy ő biztos rendelni fog kaját.

Én is szeretem, ha egy nő ilyen!:) Sőt, imádom.Néha húzni egymást, ki mit tud jobban.:)

Csak hidd el nekem, sok nő aki most ide írt, nem segített volna fár pakolni, hanem az orrát piszkálva az ablakból nézte volna.Közben azon gondolkodna, milyen szerencsétlen ő.:)

Ha nekem segítettél volna fár pakolni, én utánna szívesen főztem volna veled!:)

Értjük mi egymást szerintem.;)

2011. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azt nem értem, hogy egy nő mindig mérges ha egy ffi soha sem dobja be a szennyesbe a ruháit és a zoknikat szétszórja...

Mit csinál a nő? Mérgelődik és összeszedi mindig! De ez csak egy példa!


Én nem ezt csinálnám! Fognám, szólnék neki ha nem viszi el a helyére nem lesz kimosva!

Ha nem veszi komolyan, én ugyan ott hagyom, vagy félrerúgom, ha az útközepén van.

Csak összeszedi:D Kell a tiszta ruha:D

2011. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nekem segítettél volna fár pakolni, én utánna szívesen főztem volna veled!:)

Értjük mi egymást szerintem.;)"


Na, akkor egyetértünk:D

Én nem szeretem ha az embreket beskatulyázzák avagy "nemi szerepek". Én is segítek, ha tudom hogy a másik is hasonló, mint én.

Oké 50 kilós zsákot nem cipelek az 53 kilómmal, de szerintem egy ffi is tud mosogatni, meg egy nő is tud füvet nyírni, ehhez nem kell nemi identitás.

2011. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

20:25


Na ugye ezért nem értem én ezt a cseléd témát.

Nekem férfiként ez a viselkedés a természetes, amit te csinálsz.


Nem kell ahhoz veszekedni meg házisárkánynak lenni hogy valaki összeszedje a cuccait, azt nem értem ahol nem ez a normális

2011. febr. 4. 20:33
 27/65 anonim ***** válasza:
91%

"Na akkor mitől nő egy nő ha nem attól hogy úgy viselkedik?


Az a gáz, hogy az én korosztályomban (25 vagyok) Szinte csak azt látom hogy a nők semmit se csinálnak de mindent elvárnak. A munka budös, azt hiszik hogy mivel vaginával születtek ezért nekik csak élvezni kell az életet, ha meg valami nem sikerül akkor azért más a hibás, és minden a pasik hibája.Az összes ismerősöm főz, magára mos, míg a csajok semmit se csinálnak."


Hát...nem tudom miről beszélsz, amikor a nők nagy része kétszer annyit dolgozik mint a ffiak. De kitudja, lehet hogy manapság változnak az emberek?:O

2011. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
79%

nem mindenkinek természetes ez.

figyelj:

-"Mondom!Add ide!Majd én megcsinálom ezt!:) Nem bírom értelmezni a mosógép programjait, és múltkoris összemostam amit nem lehetett volna!:)"

Ő nevet, kimegy a fürdőbe, én meg csinálom a nokedlit.:)

Ez csak egy életkép volt tőlem.

Szóval nem olyan ritka ez.Átlehet fedni egymás dolgait.De nem szerepcsere szinten :)

2011. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
41%

"Hát...nem tudom miről beszélsz, amikor a nők nagy része kétszer annyit dolgozik mint a ffiak. De kitudja, lehet hogy manapság változnak az emberek?:O"


Teljesen abnormális esetben van az amit leírsz.MANAPSÁG

2011. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h vannak ilyen nők, akik nagyon ki akarnak ebből a hagyományos szerepből kerülni és így védekeznek.

Mind a ketten segítsék és támogassák egymást és akkor senki sem érzi magát papucs-cselédnek.

A nők egy rész gyáva elkötelezni magát, mert pórul járt vagy nem akar pórul járni. De ez esetben a pasi olyan, hogy "minden a nő dóga" típus.

2011. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!