Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%

Mi megosztottuk a munkát. Mivel én a picivel itthon vagyok gyesen, én takarítok, mosok, mosogatok stb. A férjem túlórázik általában mert kell a pénz. Viszont ha enni akar akkor megveszi magának vagy megfözi. Én is rendelt ételt eszem. És akkor mivan? Fóbiám van azoktól a forró dolgoktól ami megégethet. Ez van. De ö szeret és tud is fözni. Ha lusta, ö is rendel. Be van osztva. És ettöl nem lettem sz*r nö mert éppen nem fözök...

Ha dolgozni megyek viszont fele-fele arányban oszlik a munka. Szerintem így korrekt ha manapság a nöktöl is elvárják, hogy dolgozzanak. Miért menjen egy nö otthon második müszakba is? Mert ez annyit jelent. Szóval maximálisan megértem azokat akik nem szetetnének cselédek lenni.

2011. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Az általad (kérdező által) leírt 25 éves nők valószínűleg azért olyanok, mert ennek a generációnak lett először totálisan elege a nők évezredes kizsákmányolásából, lealázásából és elnyomásából. Minden agresszió és elfojtás visszaüt egyszer. Nem akarnak úgy élni, mint anyáik, nagyanyáik, valószínűleg irtóznak ettől az élettől. Ez egy flashback, durva visszahatás, ami normális társadalmi jelenség (mindenben megfigyelhető). Évezredekig a nők voltak szolgák, a környezetedben élő 25 éves lányok nyilván úgy gondolják, most eljött a férfiak ideje. Ezért nem házasodnak és szülnek a nők. És ez szerintem csak egyre durvább lesz egy darabig, aztán egy idő múlva helyreáll a normális leosztás (aminek eredetileg is lennie kellett volna), hogy fele-fele arányban osztják el a házimunkát, társként tekintenek egymásra, nem cselédként, és mindenki ellátja saját magát.
2011. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló 13:20-as válaszoló igazat írt. Így gondolják a lányok is sokan.


Hasonló a rabszolga tartó társadalomhoz: a feketék tűrtek egy darabig aztán fellázadtak. Ez természetes előbb-utóbb.

2011. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:

Húha, nem is tudtam hogy csak a nőknek volt nehéz dolga régen.


Hogy nők mentek katonának, mentek szántani a földre, mentek a bányába míg a pasik otthon ültek, és semmit se csináltak.


javaslom olvassatok Móricz regényeket. Egyikben sem az van hogy csak a nőknek volt dolguk.

2011. febr. 18. 15:26
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, majdnem minden nap főzök, takarítani is szoktam, de nem ettől érzem magam nőnek. És a férfit sem attól tartom férfinak, hogy ki tud cserélni egy villanykörtét. Azt én is meg tudom csinálni, meg mindenki, akinek van keze. Főzni szintúgy mindenki tud, akinek van keze, és el tud olvasni egy receptet.

Pusztán csak nem tartom igazságosnak, hogy le van osztva, hogy ha valaki nőnek születik, akkor az ő dolga kell hogy legyen a főzés, mosogatás, takarítás.

Olyan pasassal én sem laknék együtt, aki nem hajlandó főzni, mosogatni, takarítani, csak azért, mert ő férfi. Ha egy lakásban ketten laknak, akkor nem az a logikus, hogy mindkettejük dolga azt tisztán, rendben tartani?

2011. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Azért megvannak a női, és a férfi szerepek is. Villanykörtét mindenki tud cserélni, de neked sem tetszene, ha azt mondaná a férjed, hogy még ő porszívózik, addig te menj, és cseréld le az olajat az autóban, mert azt is közösen használjátok, ezért mindkettőtök feladata, hogy rendben legyen.
2011. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

Most kötekedünk, utolsó?

Nem kell autóban olajat cserélni, nem kell mosgatni, ha van aki megcsinálja. Én nem arról beszéltem hogy a nő csinálja az autómosást pl, és a pasi főzzön. Mindenki csinálja azt, amihez jobban ért! De! Ha egy személynek nagyon sok a munkája, legyen az háztartási munka, akkor amásik segítse abban! De lehet pl. úgy is: falfestés vagy kerti munka: nincs megírva hogy ezt csak a férfinek kell megcsinálnia. Ha nagyon sok a férfi munkája, akkor természetes, hogy a nő is belesegít, nem tv-zget, amíg a pasi robotol. Érted???

2011. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
43%

Nem kötekedek.

A férfiak miért nem panaszkodnak, hogy nem akarnak olyan nővel élni, aki nem hajlandó szerelni, olajat cserélni, nehéz dolgokat cipelni, csak azért, mert nő? Mindenkinek megvan a maga szerepe, persze lehet segíteni a másiknak, ha fáradt.

2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Szerintem olvass egy kicsit bele egy történelmi könyvbe, népleírásokba..stb!


Általában ez volt a megszokott: A nőt eladták a férfinek, nem a nő választott. Már úgy indult az egész hogy a nőnek annyi volt a szex, hogy kb. megerőszakolták (de jó a nőknek). Ha élvezte véletlenül, akkor is titkolhatta, mert egy nőnek bűn volt élvezni a szexet. A pasi követelte a jussát + a nő egész életében szinte mindig terhes volt (de király tehénnek lenni és éjszakázni csak azért mert a pasi nem tud csomót kötni a f***ra).

A nő kb. állat volt, asszonyállatnak hívták. A pasi csak magát tekintette embernek (mondjuk ez vall egy bizonyos intelligenciára). persze elment "kenyeret keresni" de a gyereket a hátán vitte az asszony úgy főzött, mosott, fát vágott, gyerekeket etetett, felügyelt...stb. +még kapálni is ment, ha nem a gazdagokhoz, akkor a saját földjükön. Szinte a nő csinált mindent: főzés, mosás kézzel, kútból vizet hordani, a faszit kiszolgálgatni. A nő állandóan hullafáradt volt. És hogy jött haza a faszi? Részegen, és még meg is verte a nőt, ha nem tetszett neki valami.


Rohadtul szar volt nőnek lenni. Rohadtul jó pasinak (nem mindenhol volt ám bánya) de állítom h egy nő sokkal inkább le volt strapálva mint egy pasi. + még kiszolgáltatott is volt, mint egy kiskutya.


Erre mondod hogy hűűű de jó akkor te nem vagy százas!


A másik meg:nem a nők akartak háborúzni. A nő mindig békét akar! Bocs.

Amúgy meg nézd meg mennyi nő katona van ma! Nem egy:)

2011. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

18:04 még mindig nem érted!

Olajat cserélni, füvet nyírni, falat festeni, és mosógépet javítani nem mindennap kell. Főleg nem panelban. De házimunka mindig van!! Kertes háznál van sok munka, de még így is sokszor olyan lusták a férjek, hogy inkább fekszenek, mintsem csináljanak valamit.

2011. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!