Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Igen, régen a férfiak elmentek katonának, a nők meg otthon ültek, és a férjeik tulajdona voltak.

Ma már nincsen katonaság, a férfiaknak úgy általában nincsenek nemkívánatos kötelezettségeik, a nők pedig felküzdötték magukat az egyenrangúságig, ugyanazon jogok és kötelezettségek illetik őket is. Tehát az eddigi házimunka+gyereknevelés+lepedőgyűrés szerep kiegészült a napi 8 órás munkával is.

Én nagyon szeretek sütni, főzni, háztartást vezetni, de eszem ágában sincs ezt olyannak csinálni, aki nem értékeli. Én valóban éltem cseléd-kapcsolatban, évekig. Az exem egyetlen szalmaszálat sem volt hajlandó mozdítani, haverokkal mászkált, miközben én otthon főztem, takarítottam, és én voltam a hibás, mikor felháborodtam azon, ha mégis beült valahova enni a többiekkel, vagy végiggyalogolt a frissen felmosott lakáson, stb. Ő úgy nőtt fel, hogy az anyja és lánytestvérei mindig mindent eltakarítottak helyette, és fogalma sem volt arról, hogy fárasztó és monoton minden nap végigcsinálni ezeket a dolgokat a kötelező műszak után..

Ha úgy döntött, főz valamit, akkor természetesen én vásároltam be hozzá, én pucoltam a hozzávalókat, és én takarítottam el a konyhát, mosogattam el utána, ő csak beleöntötte az egészet egy lábasba, és büszkén sütkérezett a dicsfényben, milyen házias is ő..

Arról álmodozom, hogy van valahol egy férfi, aki számára a jóban-rosszban azt jelenti, hogy tényleg osztozunk mindenben, beleértve pl a házimunkát is. (Ja, ami azt illeti egyébként a kerti munkákat is megcsinálom, + műszaki dolgokhoz is konyítok..) Ameddig ilyet nem találok, minden szempontból jobb egyedül!

26N

2011. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 Aureliano válasza:
Ilyen szempontból rendkívül jó férj leszek, ha eljön az ideje :) családi okok miatt kénytelen voltam még gimis koromban megtanulni jól főzni, takarítani, mosni bevásárolni, ráadásul még szeretem is ezeket csinálni. Viszont olyan hivatást választottam, ahol nem fogok túl jól keresni, de hát valamit valamiért :)
2011. márc. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy villanykörtét is mindenki tud cserélni, akinek van keze. Nos, kedves utánam író, valóban nem tetszene, ha a leendő férjem azt mondaná, hogy cseréljek olajat, de mindössze azért nem, mert fogalmam sincs, hogy kell csinálni, tekintve, hogy sose volt autóm, és nem tudok még vezetni (akár ciki, akár nem ciki így 24 évesen). De autót mosni pl. tudok, sőt, szeretek is. Megesett már, hogy amikor otthon laktam, "cseréltem" apukámmal, mármint megbeszéltük, hogy ő elmosogat, én meg lemosom a kocsit, mivel a mosogatásnál semmit nem utálok jobban, az autómosáshoz meg legalább ki kell menni a házból, és igényel a dolog némi mozgást is. Akkor én most férfi vagyok? :) Kötve hiszem. Különben ha tudnám, hogyan kell olajat cserélni, azt is megcsinálnám, ha arra lenne szükség, és ha egyszer lesz autóm, biztos meg is tanulom, pont azért, mert nem szeretem, ha rá vagyok másokra szorulva. Akár van férjem, akár nincs. Ha van is, akkor sem szeretném, ha egy ilyen műveletet akkor kéne valamiért gyorsan megcsinálni, amikor ő mondjuk nincs otthon 2 napig, én meg ott állok meglőve. Épp elég az a pár dolog, ami miatt mégis segítséget kell kérnem, pl. ha már a villanykörténél tartunk, akkor a konyhában nem tudom kicserélni, mert olyan magasan van, hogy nem érem fel, mivel nem nőttem valami nagyra. De ezt se azért nem én cserélem, mert az nem női munka, hanem mert (sajnos) nem tudok nagyobbra nőni.
2011. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az én feleségem is szerencsés lesz, mert én is megcsinálok minden munkát itthon. Még varrni is tudok, rá voltam kényszerülve.:))))

Nem is tudnám nézni, hogy ő dolgozik miközben én pihenek. Együtt minden gyorsabb.

2011. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

"Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ? "


Ezt nem valószínű, hogy meg lehet válósítani a mai társadalmi helyzet állása szerint.


"Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje."


Hát még szép, hogy így gondolja és mondja! Hiszen ő is emberi lény és nem háztartási robotgép. De azt is el tudom képzelni, hogy a pasit is bevonja a teendőkbe - amit ügyesen csinál, hisz még arra is rávezeti, hogy milyen örömteli dolog, ha megosztják egymás között a munkát és így sokkal több idejük marad egymásra (séta, kirándulás, sport, SZEX). És így meg tényleg nem lesz frusztrált a nő és sikeresebb is lesz minden más területen, mert jól érzi magát a párkapcsolatban (boldog a pasival és a pasi is boldog vele)


"Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?"


Én ettől a felkéréstől megriadnék. Tudok házimunkát csinálni, de nem csinálnám egész nap és nem lennék ettől a nap végére hulla.


"Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?"


Fogalmam sincs.


"Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?"


A nők nem lennének gyávák elkötelezni magukat, ha lenne normális életfelfogású pasi, aki megkérné a kezüket. Feminista maszlag? Honnan jön ez az egész? Hát onnan, hogy a férfiak nem bírtak magukkal és elmentek háborúzni. Hullottak is rendesen... A nők a hazájukban maradtak, csak sajnos nem maradt elég munkaerő, ezért ők vették át a munkát. Aztán rájöttek arra, hogy bizony ők is tudnak sikeresek lenni, mint a férfiak. És rájöttek, hogy ez jó érzéssel tölti el őket :) Ettől kezdve ők is követelni kezdték az egyenlő jogokat. Egyre többen jártak iskolába és rájöttek, hogy el tudnak érni valamit, amit anyáik nem. Most már nők is dolgoznak, nem csak a férfiak. Sajnos kevesebb fizut kapnak, pedig lelkiismeretesen dolgoznak. Ha már mindkét fél dolgozik, akkor jó, ha a házimunkát is megosztják egymással.

2012. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!