Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelt kérdés

A 21 éves fiam bejelentette, hogy 4 hónap után eljegyzi a barátnőjét. Ezen jót mosolyogtam, úgy fogtam fel, hogy csak vicc.

Erre most azon kapom a fiatalokat, mikor náluk voltam, hogy esküvői magazinok vannak az asztalon, és most augusztusra tervezik. Ráadásul a lány azóta terhes lett, most 8 hetes.

De túl fiatalok még!

Mondtam a lánynak, hogy el kéne vetetnie, de az a kis... csak annyit mondott, nem!

Nem akarom, hogy a fiam elrontsa az életét.

Próbáltam vele beszélni, hogy legalább várjanak egy évet, próbálja ki az apaszerepet, kevésbé kötötten.

Biztos vagyok benne, hogy a lány csak a pénzére hajt.


2011. márc. 2. 18:06
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
38%

Uhh, vegyétek már figyelembe a körülményeket! -.- Máskor osztjátok itt az észt, hogy hülyeség a házasság, ha előtte nem próbálják meg tudnak-e egyáltalán élni, vagy hogy felelőtlenség a semmire gyereket vállalni, most meg teljesen normálisnak tartjátok, hogy 4 HÓNAPOS kapcsolatban a lány 8 hetes terhes és házasságot akarnak? Ez csak szerintem túl meredek? Kérdező, én a helyedben megvonnám tőlük minden támogatásom, szervezzék az esküvőt, neveljék a gyereket a saját pénzükből...

Amúgy csak megjegyzem, roppant felelős két emberről lehet szó, ha már 2 hónap után besikerül a gyerek...

2011. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
42%

teljesen igaza van a kérdezőnek. a fia 21 éves és az a 4 hónap amennyi időt együtt voltak az nagyon kevés egy gyerek vállalásához. Persze könnyen mondjátok, hogy milyen anyós ő nemhogy örülne hogy unokája lesz, DE arra gondoljatok hogy ki fizetné pl. az esküvöt, kinek kellene segítenie őket folyamatosan anyagilag, hol laknának stb..

szerintem ahhoz, hogy egy pár gyereket vállaljon elöször teremtse meg az anyagi feltételeket és min. 1 évet éljenek együtt, hogy megbizonyosodjanak arról hogy a kapcsolat megfelelően müködik.

L/22

2011. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
41%
*tudnak-e egyáltalán együtt élni
2011. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
51%
Többmindent kéne tudni ahoz hogy tényleg az ember mondhason véleményt.tényleg nem tudni h a csaj rendes és tényleg csak becsúszott a gyerek vagy sunyi és be akarta h csusszon.Nem tudni h anyos aggodik és tényleg igaza van ha lány milyen vagy csak rosszindulatú.Többoldalrol lehet nézni ezt és részben mindkét félne igazat lehet adni.Én sem értem hova ez a agy sietség a részükről,de azért ki tudja mi van a dolgok mögött.Ha tök szeretik egymást és rendesek és nem akarnak abortuszt az is érthető.Amúgy ha fiu lennék és egy csaj azt mondaná h szed gyogszert,mlg akkor sem lennék vele gumi nélkül az első időszakban ha látom h beszedi.Előbb kiismerném és megbizonyosodnék a dolgokrol,szóval ahogy már irtam a fiu sem kell félteni,mert kétlem h pont kiszakadt a gumi.
2011. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
27%
Ott kezdődnek a problémák ,hogy te csak most tudtad ,meg ,hogy terhes!!!
2011. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
73%

Igen, a kérdezőnek igaza van a körülményekkel kapcsolatban.

De ez a stílus! Süt belőle a rosszindulat...

2011. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
90%
Én sem állítom, hogy nincs igaza a kérdezőnek, de magába kéne szállnia, mert elrettentő, hogy hogy beszél a fiatalokról (főleg a lányról). Rosszindulatot feltételez, holott nyilván naivitásról van szó, rózsaszín ködről, stb. Ezzel a hozzáállással egy szavát se fogják meghallgatni, jogosan.
2011. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
94%
Nos az a helyzet, hogy a kérdezőnek igaza van a körülményekkel kapcsolatban... csak éppen köze nincs hozzá!
2011. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésre válaszolva: semmit ne tegyél. Hagyd öket boldogan élni.

Mi pont 2 hónap után terveztük a picit, 4 hónap után össze is jött. Azóta boldogan élünk, összeházasodtunk, még mindig úgy gondolom, hogy nagyon helyes döntés volt részünkröl, most sem csinálnám másképp.

Attól mert valaki fiatal és rövid ideje vannak együtt, még nem egyenlö azzal, hogy tönkreteszik az életüket. Ez zsákbamacska. 30-40 évesen éppen annyi esély van a rossz házasságra.

Szerintem fogadd el, szeretni nem kötelezö a lányt, viszont tartsd tiszteletben a fiad döntését. Ez csak egy jó tanács.

2011. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, ha dolgoznak, és el tudják tartani magukat, meg a gyereket, akkor ez a kettőjük dolga. Ha neked kell eltartanod őket és nálad akarnak lakni, akkor persze más a helyzet.

Üljetek le, és beszéljétek meg a dolgokat felnőttek módjára, tegyétek félre az indulatokat.

2011. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!