Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelt kérdés

A 21 éves fiam bejelentette, hogy 4 hónap után eljegyzi a barátnőjét. Ezen jót mosolyogtam, úgy fogtam fel, hogy csak vicc.

Erre most azon kapom a fiatalokat, mikor náluk voltam, hogy esküvői magazinok vannak az asztalon, és most augusztusra tervezik. Ráadásul a lány azóta terhes lett, most 8 hetes.

De túl fiatalok még!

Mondtam a lánynak, hogy el kéne vetetnie, de az a kis... csak annyit mondott, nem!

Nem akarom, hogy a fiam elrontsa az életét.

Próbáltam vele beszélni, hogy legalább várjanak egy évet, próbálja ki az apaszerepet, kevésbé kötötten.

Biztos vagyok benne, hogy a lány csak a pénzére hajt.


2011. márc. 2. 18:06
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy jó és rossz házasságok egyaránt köttethetnek ez kortól és gyerektől független, de azt is gondolom. Ez most egy "Y" elágazás, ők döntik el merre mennek, együtt vagy külön. Ön, mint szülő, persze védelmezi a fiát és biztosan csak a legjobbat akarja neki, de ebből is látszik, hogy máris felelősségteljesen gondolkodnak, családot alkotnak. Az, hogy a lány csak a pénzére hajt -ez egy ügyvédi vagyonnyilatkozattal megoldható. Jogos a félelem, de ebbe sajnos nem tud beleszólni.
2011. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

szia, nem tudom , aktuális még a kérdés...


Nálunk is ugy volt h a srác 20 volt akkor és már esküvöt akart. Én eljegyzést felbontottam ( sok ok volt.. pl a fiu teljesen megbizhatatlan volt olyan értelemben , h pl egy feleség eltartása mind pénz mind érzelmileg... nem hogy még gyerek... ).

Anyukája nem bírt engem, és szerintem bennem is csak azt látták h a pénzt akarom... ja és a szexröl is elbeszélgettek velem... szal Ilyen esetben te nem voltál elövigyázatos, bár ami velem történt az meg már pofátlanság. igaz h nincs beleszólási jogod...


Elöször még fiatal a lány, gondolom a szüleit ismered. kérdezd meg öket , h ök mit szolnak. ( nem kéne 20évesen gyerek még annak a lánynak, még akkor sem ha csak a fiadat akarja igy megtartani). és ha ök is támogatják az ötletet, mert sajnos vannak ilyenek akk jön a fiad.


Mondd el neki, hogy ez mivel jár. anya vagy mesélj arrol , h mit jelent egy gyerek felnevelése ( az éjszakázás, a pénz, a rengeteg idö->ami nekik nyüg lenne, mert nem várták.. ). onnantól ök már nem élhetnek "tini" korszakot. nem fognak tudni mellette bulizni, csak munka-munka. Vidd el öket jegyes okatatásra. majd ott ki lesznek józanitva. a másik h gratula, h ilyen hamar kis kufircból gyerek lett. és ezzel a fiad már megbélyegezheti magát, h már családfö ilyen fiatalon.. meg amugy is. Nekik ez még buli és tudom a legrosszabb h te meg csak nézed, h rontja el az életét. utána meg jön h anyu segits. nincs valaki a közelben aki nem rég szült?! mert valoban valószinü h ez miatt házasodnak. 4 hónap az semmi... föleg nem ilyen fiatalon. anyit tudhatnak egmyásrol h jo az ágyban. sztem a lány fel sem fogja h mi lesz most.


probálj meg valamit kiokoskodni, bár sztem már a lány,....... sok sikert! remélem jol döntenek!


19L

2011. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Mintha a saját anyósomat olvasnám. Még szerencse, hogy nincs náluk net...
2013. febr. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!