Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelt kérdés

A 21 éves fiam bejelentette, hogy 4 hónap után eljegyzi a barátnőjét. Ezen jót mosolyogtam, úgy fogtam fel, hogy csak vicc.

Erre most azon kapom a fiatalokat, mikor náluk voltam, hogy esküvői magazinok vannak az asztalon, és most augusztusra tervezik. Ráadásul a lány azóta terhes lett, most 8 hetes.

De túl fiatalok még!

Mondtam a lánynak, hogy el kéne vetetnie, de az a kis... csak annyit mondott, nem!

Nem akarom, hogy a fiam elrontsa az életét.

Próbáltam vele beszélni, hogy legalább várjanak egy évet, próbálja ki az apaszerepet, kevésbé kötötten.

Biztos vagyok benne, hogy a lány csak a pénzére hajt.


2011. márc. 2. 18:06
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
74%
belinkeled amit a csaj írt ki??
2011. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
67%

Próbálja ki az apa szerepet, kevésbé kötötten?

Úgy érted, hogy miután felcsinálta a csajt, el se vegye, és ha gondja van, hagyja ott vele? Megérteném, hogy aggódsz, csak ezt ne írtad volna bele...

2011. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 Atroposz ***** válasza:
75%
Mindenki saját hibájából tanul. Ara vagyok 21 évesen jövőre esküvő.A vőlegény 34 éves..........
2011. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Szreintem is el tudák már dönteni, mi a jó nekik.
2011. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Valakit arra kérni, hogy vetesse el a babáját, na ez a legnagyobb görénység.

Talán majd ők eldöntik, elvégre ők akarnak összeházasodni és ők várnak babát. Örülnél inkább, hogy a fiad boldog.

2011. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
21 évesen még tényleg korai, de azért nagyjából igazat adok az utolsőnak, és a többieknek, akik azt mondják, hogy ez az ő életük.
2011. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kinek van igaza. Felnőtt emberek és szerelmesek. Ha megpróbálod őket elszakítani egymástól, az csak még közelebb hozza őket egymáshoz és csak saját magadat fogod megutáltatni velük.


Van lakás, dolgoznak, az a legfőbb indokod a gyerek elvetetésére, hogy rövid ideje ismerik egymást? Most nem mennék bele mélyebben az abortuszról alkotott véleményembe.


Akkor szereted helyesen családodat, ha akkor és ott segítesz nekik, amikor és ahol valóban rászorulnak arra, hogy tisztábban lássák feladatukat. De feladatuk elvégzését nekik kell teljesíteniük! Bűnrészes az, aki helytelen szeretetből megteszi más helyett azt, amint az illetőnek kellene megtennie. Ahogy iskolás korban nem segíti gyermekét az a szülő, aki a gyermek leckéjét megcsinálja, úgy később sem szabad 'segítés' címén megtenni más helyett azt, ami az ő feladata. Mindenkinek meg kell tanulnia, hogy ő felel döntéseiért, cselekedetei következményeiért. Sem átvenni, sem áthárítani nem szabad a felelősséget!


Felnőtt embereknek csak akkor érdemes tanácsot adni, ha ezt kifejezetten kérik! Enélkül még a legjobbnak tűnő tanács is gyakran többet árt, mint használ!

2011. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod,hogy az élete egy nagy kalap szar legyen akkor ne szólj bele az életébe,igaz fiatal még de már felnőtt és ezek szerint boldog azzal a lánnyal.Ha Ők megakarják tartani a babát akkor tartsák meg,ha el akarnák vetetni ahhoz sem lenne közöd!Miből gondolod,hogy a lány a pénzre hajt...talán magadból indulsz ki nem?!!

Borzalmas anya és anyós lehetsz,sőt az is vagy én utálnálak ha a fiad párja lennék.Szánalom vagy!

2011. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Borzasztó,csapnivaló anyuka és anyós és nagymama éeszel és vagy és az is maradsz.ha az én anyám,anyósom lennél már kinyirtalak volna :-)
2011. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Az a tipusu asszony vagy, akinek a kicsi fia szent, es csak o lehet a tokeletes no a szamara, mindenki mas csak ocska kurv@ meg ribanc. Ez pszichologia. Lehet egeszsegesen aggodni, de karomkodni, meg ocsmarolni valakit, az mar tenyleg a te eretelmi szinvonaladat mutatja be. Jobb ha tudod, hogy ezzel a viselkedessel epp az ellenkezojet fogod elerni, mint, amit akarsz. Az imadott fiad, majd jol radcsapja az ajtot. Az en anyam is ilyen harpia, beszelni sem nagyon szeretek vele, Isten ne verjen meg erte, aztan meg o panaszkodik, hogy milyen rossz neki, dehat azt kapsz, amit adsz.

20 evvel ezelott teljesen normalis volt, ha egy par 21 evesen osszehazosodott, meg gyereket vallalt. Nem kiskamaszokrol beszelunk.

A fiad penze es nem a tied, ha o odaakarja adni barkinek, az az o szive joga, megdolgozott erte. Bennem meg az is felmerult, hogy te meg csak nem is ismered azt a lany, es nem is akarod megismerni. Talan jobb is neki igy, nelkuled :S En osszeteszem a kezem, az anyosom egy angyal, kicsit karpotol az onimado, fontoskodo anyamert.

2011. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!