Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelt kérdés

A 21 éves fiam bejelentette, hogy 4 hónap után eljegyzi a barátnőjét. Ezen jót mosolyogtam, úgy fogtam fel, hogy csak vicc.

Erre most azon kapom a fiatalokat, mikor náluk voltam, hogy esküvői magazinok vannak az asztalon, és most augusztusra tervezik. Ráadásul a lány azóta terhes lett, most 8 hetes.

De túl fiatalok még!

Mondtam a lánynak, hogy el kéne vetetnie, de az a kis... csak annyit mondott, nem!

Nem akarom, hogy a fiam elrontsa az életét.

Próbáltam vele beszélni, hogy legalább várjanak egy évet, próbálja ki az apaszerepet, kevésbé kötötten.

Biztos vagyok benne, hogy a lány csak a pénzére hajt.


2011. márc. 2. 18:06
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

Négy hónap Után kérte meg. Ez egy éve volt.

A fiamnak saját lakása van. Egy hónap után összebútoroztak.

Addig a lány az anyjának adott haza. Délelőtt eladó egy kisboltban, de abba akarja hagyni, mert "stresszes". A fiam 16 éves kora óta dolgozik.

2011. márc. 2. 20:34
 32/53 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam. Én rontottam el a fogalmazást. Sajnálom.
2011. márc. 2. 20:37
 33/53 anonim ***** válasza:
70%
21 évesen nem vetetném el a gyermekemet...nem lenne lelkem...és 21 évesen már hadd döntsék el amit akarnak. Az más ha a lány 18 körül van, de már akkor se tehetsz sokat. Abba pedig hogy megtartsa-e vagy sem végképp nincs beleszólásod.
2011. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
74%
A lány irt a gyerekvállalás témakörbe.Ugyhogy ez vagy kamu,vagy nagyon egy rugóra jár az agyatok.Viszont ha nem kamu,akkor én a csaj helyében ugy pofán vágtalak volna,hogy kiesik a protkód...
2011. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
61%
Így meg pláne nem értem a problémát.Örülj,hogy a fiad boldog.
2011. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
61%
te is jó anyós leszel..
2011. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
55%

22 évesen én sem vetetném el a babát ha sikrülne. Arra nem gondolsz, hogy a lány még fiatal és egy rosszul sikerült abortusszal soha nem lehet gyereke?

Én ilyen esetben inkább árvaházba adnám, vagy egyik rokonom gyámságba venné de akkor sem vetetném el.

Anyám csinálta ezt 42 évesen, hogy elvetette a babát, mert mit szólnak majd hogy 18 éves lánya mellé lesz egy pici(ez volt 4 éve). Azóta teljes mértékben megvetem, hogy hogyan tehete ezt meg.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Nem kell, hogy neked teszen a leányzó. A fiadnak kell vele élnie. Neked csak mosolyognod kell.:)és lehet idővel majd megszereted te is a kislányt.

Sok sikert hozzá.

2011. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
84%
Szia,én 27 voltam,amikor terhes lettem a páromtól,aki 32 éves volt akkor.A kapcsolatunk akkor már másfél éve tartott.Nem terveztük a babát,sőt védekeztünk is,de rosszul,mert valahogy becsúszott,egyikünk sem tudja megmondani,hogy mikor.Az édesanyja engem is mindenféle hozomány vadásznak titulált (ez oltári őrültség volt,mert legalább olyan jó családból származom,mint a párom,biztos,jól fizető munkahelyem van,csoportvezetői beosztással egy állami helyen,diplomás ember vagyok,nem dicsekvésből mondom,csak hogy értsd a szitut),ami iszonyú szarul esett.A gyermekem apját mindennél jobban szerettem akkor és szeretem most is.Azóta született még egy gyermekünk,de akár hiszed,akár nem nem mentem hozzá feleségül,mert rohadt szarul esett maga a szitu,engem senki ne vegyen el csak azért mert terhes vagyok,de ne is kényszerítsen arra,hogy elvetessek egy magzatot egy olyan embertől,akit szeretek,aki viszont szeret engem.Nekem a papír nem fontos,egy modern talpraesett nő vagyok,aki a gyermekeit egyedül is képes eltartani.Anyósommal beszélek,sőt a gyerekeket sem tiltom tőle (pedig megérdemelné),azóta becsül és tisztel engem,de sajnos én sosem fogom szeretni őt,a tüske,amit okozott kitörölhetetlen.Tisztelem,de ennél többet ne várjon tőlem.
2011. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiad boldog az a lényeg!!Ne szolj bele az életébe...nagykoru...valoszínűleg eltudja dönteni h.akar e esküvőt vagy nem...
2011. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:
92%

Bocsánat de hogy jössz te ahhoz, hogy azt mond vetesse el. együtt laknak, csak meg tudják ítélni menni fog e nekik ezután is. Ha az én anyósom lennél, nem látnád az unokádat jó ideig az is biztos. Hogy tudsz majd aszemébe nézni az unokádnak, amikor az anyjának azt mondtad vetesse el???

Remélem hogy kamu kérdés!

2011. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!