Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akar elvenni! 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni! 4 éve együtt élünk, van egy 2.5 éves babánk is. Szeretnék legalább egy eljegyzést. Mindig csak ígér, hogy majd ha a baba megszületik- aki már azóta megszületett- karácsonykor, szülinapomkor, a nyáron. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Hivatkozik a pénzre, meg hogy az a fontos hogy boldogok legyünk és szerinte lehet papír nélkül is. Én 37/n Ő 40/f. Ti mit csinálnátok? Már csak egy vacsorameghívásra vagy mozimeghívásra vágyom tőle, de ezt sem teljesíti...
2012. júl. 22. 19:41
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz. De mit tehet az ember lánya ha van egy mostmár 6 éves kisfia, aki nagyon szeret mindkettőnket. Meg lehet e tenni azt hogy ő pl csonka családban nőjön fel...
2015. nov. 25. 19:09
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
moziba legalább meghívott azóta? :D
2016. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Igen, néha néha mostmár szervez programot. Tavaly nyáron néhány napra még nyaralni is elvitt. Nem volt valami szép a szállás, de legalább tudtunk pihenni egy kicsit... :-)
2016. jan. 7. 22:23
 54/58 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a helyzet? :)
2016. okt. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Mostanra már összeszoktunk. Ő keresi a több pénzt és úgy látom így jobban is érzi magát. Esküvőről mostanában nem nagyon beszélgetünk. Programokra azért eljárunk kettesben is, négyesben is. Szóval szerintem normalizálódott a helyzet. :-)most egyenlőre így nekem is megfelel.
2016. nov. 16. 08:38
 56/58 anonim ***** válasza:
43%
# 25 Úristen, nem hittem volna, hogy itt fogom viszontlátni Torma Timiék (az idegbeteg asszony lánya) történetét. Azóta a vén spiné a lányára van ráakaszkodva, aki ugyanolyan életképtelen és szerencsétlen, mint a mamus. Defektes emberek :D
2017. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2020. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi már 23 éve:))) (#44 voltam)
2020. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!