Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akar elvenni! 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni! 4 éve együtt élünk, van egy 2.5 éves babánk is. Szeretnék legalább egy eljegyzést. Mindig csak ígér, hogy majd ha a baba megszületik- aki már azóta megszületett- karácsonykor, szülinapomkor, a nyáron. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Hivatkozik a pénzre, meg hogy az a fontos hogy boldogok legyünk és szerinte lehet papír nélkül is. Én 37/n Ő 40/f. Ti mit csinálnátok? Már csak egy vacsorameghívásra vagy mozimeghívásra vágyom tőle, de ezt sem teljesíti...
2012. júl. 22. 19:41
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Vagyoni különbségektől inkább nekem kellene félnem. Az én lakásomban lakunk pl. Én elvárnám tőle tudja hogy mi illik és magától megkérje a kezem legalább. Egyik ilyen szemrehányásom alkalmával elvitt a legközelebbi kis ékszerüzletbe (kb. 3 párból választhattam) és vettünk egy pár ezüst karikagyűrűt. Rosszul esik hogy csak erre vagyok érdemes. Mások a környezetemben sorra tartják az esküvőt eljegyzést, én meg hiába vagyok kedves, házias, odaadó, odafigyelek a külsőmre, mégsem adatik meg egy igazi hagyományos értelemben vett család. Nekem ciki pl. ha elmegyünk nyaralni a bejelentkezéskor oda kell adni a személyit és kiderül hogy tulajdonképpen semmi közünk egymáshoz, mintha csak a szeretője lennék.
2012. júl. 22. 22:15
 12/58 anonim ***** válasza:
27%
Ne tedd emiatt tönkre magad!! Vannak sajnos férfiak akik nem adnak ilyesmire. Nekem 7 évbe tellett mire rávettem, hogy papírok miatt vegyen el. El is vett, de mikor látok egy leánykérést a tv-ben én is be tudok keseredni. En férjem gyereket se akart, most pedig a miénk is 2,5 éves. Öt mindenhez kényszeritenem kellett, félt a nagyobb változásoktol, de elfogadom mert szeretem, ö is engem, de ö se ad arra hogy menjünk el moziba vagy ide oda, mindig csak a munka és a hajtás. Szoval ha szereted fogadd el ilyennek, és gondolj arra hogy kedves hozzád, meg hogy miért szereted, és ne rágd magad, mert csak tönkremész!! Nincs értelme, mert ha nem szeretne nem lenne veled. fel a fejjel :)
2012. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
78%

Szereintem meg igen is fontos a papír különben nem odzkodnának tőle oly sokan!Összeköt benneteket és nem olyan könnyű "eltépni". Aki nem látja át ennek a dolognak a lényegét az valószínűleg Ő maga sem képes ekkora felelősséget vállani. Igazából nem értem a párodat..gyerek van házasság nincs?A baba miatt már egy életre össze vagytok kötve akármit is csinál. Egyébként a lelki dolgokon túl jogi szempontból is "könnyebb" gyermeket nevelni a családi kedvezmények miatt.

Vannak olyan helyzetek amikor a nőnek kell az asztalra csapni és erősnek lenni!Neked ez fontos ezzel együtt kell elfogadni!

2012. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
56%
8-assal és 13-assal egyet értek
2012. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
76%

Párom is dettó mint a 12-esé (kivétel a házasság papírszámba vétele) és most erőt is adott a hozzáállásával,ami közelít az Enyémhez tehát köszönöm Neki!:)

Kérdező azóta újság?

2012. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést!Nem történt semmilyen változás.Még csak egy arany karikagyűrűről sem álmodhatok... Párom dolgozik ugyan de a munkáltató egy alvállalkozó aki pl múlt hónapban fizetést 60.000 Ft-ot adott. Ebből a bejárás kb. havi 30.000 Ft. Párom nem akar változtatni hiába ez megy már egy éve, mert egy külföldi jól fizető munkával hitegetik. Én állandóan nyúzom hogy menjen el legalább addig egy jobb helyre dolgozni amíg a külföldi munka el nem kezdődik.Nagyon sokat veszekszünk emiatt.Én kb. 140-150.000 Ft-ot keresek. Nem bírom már sokáig az tuti!Kezd elegem lenni abból hogy mindent én biztosítok a családnak: lakás,kocsi,jó fizetés? Ekkora összeg sajnos nem elég 4 főre... Mi legyen?
2012. dec. 19. 22:10
 17/58 anonim ***** válasza:
87%
Jókis fejőstehén vagy aki eltartja, és akit lehet mindennel etetni.sztem költöztesd ki és közöld, te mostantól csak a férjedet tartod el, a fizetése 20 %át pedig levonatod gyerektartásnak, ahogy azt a törvény előírja.
2013. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
70%
Milyen fejlemény van?
2013. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
69%
minek is venne el? a feleségeként viselkedsz évek óta.
2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
84%
Írhatnál, ha már kiemeltetted a kérdést!
2013. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!