Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akar elvenni! 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni! 4 éve együtt élünk, van egy 2.5 éves babánk is. Szeretnék legalább egy eljegyzést. Mindig csak ígér, hogy majd ha a baba megszületik- aki már azóta megszületett- karácsonykor, szülinapomkor, a nyáron. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Hivatkozik a pénzre, meg hogy az a fontos hogy boldogok legyünk és szerinte lehet papír nélkül is. Én 37/n Ő 40/f. Ti mit csinálnátok? Már csak egy vacsorameghívásra vagy mozimeghívásra vágyom tőle, de ezt sem teljesíti...
2012. júl. 22. 19:41
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem vett el?
2013. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
44%
19-es! Miért,szerinted akik együtt élnek,azokat általad említett okokból sosem fognak elvenni? Vagy egy együttélésben mi az amitől "nem feleségként" viselkedünk és ösztönzőleg hatna a házassághoz? Köszönöm.
2013. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
77%
nem fog elvenni, nem akar, csak gyáva kimondani
2013. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
11%

"Nem akar elvenni!"


Talán az ilyen felháborító lehúzások miatt nem:


[link]



[link]


Nem dolgozott, eltartották, megkapta az ingatlant, a bútorokat, asszonytartást követelt azt is megkapta, amit most fel akart emeltetni havi 50000 (!) Ft -ra!


Egyelőre nem jött össze neki, és most egy újabb balekot akar keresni akit lehúzhat 2 millával.

Mi ez ha nem egy élősködő személy???


És most meg sztároltatja magát.


Itt egy közeli rokon bejegyzése a nőről:



"

unokahug

2012-06-12 21:00:55 #52

A cikkben szereplő "hölgy" a nagynéném!!! Sajnos :( ...sose volt normális...és igen nagybátyám nyugdíjából tiltják azt a bizonyos asszonytartást, ezért ő több helyen dolgozik, hogy megéljen, jóval a nyugdíjas kora után is(legutóbb pl. egy tanyán takarította a lovakat) A nyomós ok ami szerint pedig megítélték a tartást az hogy életében nem dolgozott Ágnes asszony, mindig is a férj tartotta el. Semmi nem volt közös szerzemény, mindenért a nagybátyám dolgozott meg, aki otthagyta neki meg az egy szem lányuknak mindenét, a házat, bútorokat, csakhogy megszabaduljon tőlük...röviden ennyi a történet és nagyjából minden válasz benne van, így nem kell tovább találgatni senkinek...."


Elég megnézni a képet, hogy milyen "szimpatikus" barátságos emberről lehet szó.

Tipikus "feljelentgetős", és "anyós típus"!

2013. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még sajnos mindig nem vett el. A küldött linkkel azért nem értek egyet. Én vagyok a nő. Ígéretet kaptam a kapcsolatunk elején hogy 1éven belül esküvő lesz. Most akkor ezt nem házasságszédelgésnek hívják? Egyébként pedig ahogy említettem az én lakásomban lakunk. Ráadásul kettőnk közül nekem van biztos jövedelmem, neki hol van hol nincs. A közös gyerekünket ki neveli fel? Talán én egyedül? Mikor bevállaltuk a babát nem ebben állapodtunk meg...
2013. aug. 6. 22:28
 27/58 anonim ***** válasza:
74%
40 évesen még mindig fél elkötelezni magát, vagy nem fél, csak szimlén nem akarja Veled.Papír nélkül valóban lehet boldogság, de a papír azt jelképezi, hogy a pár tagjai véglegesnek tekintik a párválasztásukat.
2013. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ülj le vele és halál komolyan mondd el ezeket neki. Hogy lehet neki nem nagy dolog, de neked igen és nagyon vágysz erre. Neked ez nem csak papír, hanem egy csodás emlék is lenne...

Mondd el, hogy szereted és vele akarsz élni de néha ciki, (amit írtál pl ha elkérik a személyiket) hogy hivatalosan mégsincs közötök egymáshoz túlzottan.

Esetleg ha van egy jobb barátja, akkor meséld el ezt neki és kérd meg, hogy beszéljen ő a fejével. Pasik jobban megértik egymást. :)

2013. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
9%

Írtál olyat is, hogy nem tudsz eltartani 4 főt. Vagy rosszul olvastam? Ki a 4.? Amúgy meg csak azért akarsz házasságot, mert más is házasodik! Nem értem miből akarsz mozizni, vacsorázni stb, ha a pasid még saját magát sem tudja eltartani. Nem lehet, hogy szégyelli magát miatta és ezért nem akar egy kis esküvőt, mert te meg annyira akarsz??

Én 6 éve vagyok együtt a párommal és nálunk fordított a helyzet...ő nyúz a házassággal, mert kell a papír, hogy az állam felé is több jogunk legyen...bla bla...én már nagyon unom ezt és gondolom a pasid sem érez másként.


Ezt a mondatot meg nem értem:

"majd ha a baba megszületik- aki már azóta megszületett- karácsonykor, szülinapomkor, a nyáron."


Most mikor? Télen vagy nyáron? Vagy már 3 gyerek van? :-S



26L

2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
49%

Ezért kell a régi hagyományos módszereknél maradni. Élőszőr házasság majd gyerek.

Miért venne el ha megvan minden plusz amit a házasság jelent mégsem kell hivatalosan elköteleznie magát.

2013. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!