Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akart jegyezni, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni, azóta nem beszélünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Annyira jól megvoltunk, azt hittem nem hiányzik semmi az életünkből, de kiderült, hogy csak az enyemből nem... Még a kapcsolatunk elején tisztáztam vele, hogy én nem akarok se házasságot se gyereket. Úgy gondoltam jobb ezen hamar túl lenni, mert ha ilyen alapvető dolgokban nem passzolunk, akkor nincs értelme egymás idejét rabolni. Akkor azt mondta, hogy örül mert ő sem vágyik ilyenekre. Erre tegnap este a barátaink előtt kérte meg a kezem! Azt hittem elájulok. Képtelen voltam bármit is mondani neki, egyszerűen fogtam magam és elrohantam. Szerencsére nem adtam el a lakásomat amikor összeköltöztünk, volt hova jönnöm. Nem veszem fel neki a telefont, még nem tudok vele beszélni. Azt se tudom mit mondjak neki. Az eszemmel tudom, hogy ennek itt és most van vége, de nem akarom hogy vége legyen. Ha ő családot akar nem tudnám megfosztani tőle. De ha most bele is megyek ebbe a házasodósdiba akkor utána meg kellene a gyerek, ami nálam teljesen kizárt.

Adjatok kérlek valami tanácsot, fogalmam sincs mi legyen. Remegek az idegtől.

29/N 31/F


2014. aug. 13. 11:22
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem értem, hogy az ilyenek mint te ,minek akarnak kapcsolatot.

Nem akarsz semmit, amiért a pàrok együtt vannak. Elõbb utòbb mindenki akar csalàdot, ha ez az érzés nem következik be akkor ott defekt van ,biològiai hiba, kihalna veletek az emberiség.

Csak elveszed màsok elõl a lehetõséget ahogy ettõl az embertõl is, most kezdheti elõrõl màssal màr ha kiheveri.

Nem leszögezni kell az elején, mert akkor gondolhatta õ is úgy, könyörgöm 26 éves volt, ezt mindig meg kell erõsìteni , folyamatosan, hogy ne kétségbe legyen, hogy most vajon te is vàltoztàl vele vagy sem, mert valljuk be milyen lenne màr, megkérdezné, kicsim akarod màr hogy elvegyelek?...

Õ jobban szeretett téged, hisz az alap gondolkodàsa vàltozott meg àltalad. Hagyd ott és ne foglalj le több embert feleslegesen.Szexpartnert talàsz minden utcàban. Mert ez csak errõl szòl ìgy. Csak idõsebben nehezebb.

2014. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

Most leginkább dühös vagyok és csalódott, csak nem tudom melyik jobban. Ha az előbbi akkor csak kiabalnék vele ha az utóbbi akkor akkor csak sírnék. Várom hogy kicsit megnyugodjak és majd viszonylag normális hangnemben tudjunk beszélni.

Természetesen tudom, hogy az életfelfogásom eltér a "normálistól", de hát ez van. Nem árulok zsákbamacskát, nem hitegettem soha.

Amúgy kaptam már én minden emiatt az évek során, nem hiszem hogy tudtok újat mondani.

2014. aug. 13. 12:22
 13/54 A kérdező kommentje:
Értem én amit mondtok, nyilván nem gondolat olvasó, de én sem vagyok az. Soha nem mondta, hogy többet akar, nem mondta hogy neki ez így nem jó. Abban a hitben éltem, hogy őszintén, tabuk nélkül beszélünk egymással, de ezekszerint csak én voltam túl naiv.
2014. aug. 13. 12:28
 14/54 anonim ***** válasza:
92%
És mi lenne, ha felvennéd neki a telefont, és tényleg megbeszélnéd ezt vele?
2014. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 Sün!! ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező! Feltettél egy kérdést. Itt most nem sértegetni akart senki. Nyilván fájó, ha rámutatnak az ember hibáira. Így ismeretlenül viszont talán annyira nem fájó és talán érdemes magába néznie az embernek. A házasság arra való, hogy összekössön két embert. Ebből is látszik, hogy te féltél, félsz elköteleződni, mert mi van ha a másik évek múltán meggondol dolgokat. Ezt nem lehet kivédeni. Az emberi jellem fejlődik. Legalábbis az a jó, ha fejlődik. A srác meg azért volt idióta, mert egy házasságot egy hazugságra akart alapozni és téged megváltoztatni. A házasság alapja a bizalom, mondjuk nem kell messzire mennie gondolom senkinek, hogy lásson olyan friss házasságokat, amelyek már a megkötésük pillanatában kudarcra voltak ítélve, mert nem volt őszinteség és bizalom. Fogd fel másképpen. Megkíméled magad egy sokkal nagyobb csalódástól. Lehet, hogy 29 évesen még kevés olyan 30 éves férfit találsz, aki nem akar családot. Majd ha leszel negyven, majd lesznek olyanok, akik már biztos nem akarnak. 26 évesen az ember még sok tekintetben keveset tud az életről, hogy mit szeretne.
2014. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
40%
Te nem szereted ezt a fiút. Ha szeretnéd, nem lenne számodra probléma a házasság vele. Vedd fel a telefont vagy hívd vissza, és beszéljétek meg, hogy mikor váltok szét.
2014. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
41%
A tanulság az, hogy kedves kérdező, neked jobb egyedül.Hagyd szegény pasit békén, és add meg neki a lehetőséget, hogy találjon magának egy olyan nőt, akit elvehet feleségül és gyereket is csinálhat neki.
2014. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
25%

Ja és a pasi nem azért volt idióta, mert megkérte a kezed, hanem azért, mert 5 év alatt sem jutott veled arra a szintre, hogy kiderüljön, te nem akarsz se házasságot se gyereket tőle.

5év után lánykérés meg már minek? 2-3éven belül kell, felnőtteknél legalábbis.

2014. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Kedves Sün, nem vettem sertések, csak arra próbáltam rámutatni, hogy már megszoktam.

Szerintem a szeretet nem papírban mérik.

Őszintén engem a házasság annyira hidegen hagy. Nem azzal van bajom, hanem annak egyenes következményével a gyerekkel. Nem szeretem a gyerekeket, nem bírom őket elviselni, ez így volt mindig is. Írta valaki, hogy lehet házasság gyerek nélkül is, de akkor meg semmi értelme, csak egy fölösleges puccparty és támadó felület a mindenlében kanál rokonoknak/ismerősöknek.

2014. aug. 13. 12:51
 20/54 anonim ***** válasza:
77%

A házasság nem papír, az csak az írásos bizonyítéka.

Ha neked nem fontos, a párodnak viszont igen, akkor ha szereted őt, belemész.

2014. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!