Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akart jegyezni, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni, azóta nem beszélünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Annyira jól megvoltunk, azt hittem nem hiányzik semmi az életünkből, de kiderült, hogy csak az enyemből nem... Még a kapcsolatunk elején tisztáztam vele, hogy én nem akarok se házasságot se gyereket. Úgy gondoltam jobb ezen hamar túl lenni, mert ha ilyen alapvető dolgokban nem passzolunk, akkor nincs értelme egymás idejét rabolni. Akkor azt mondta, hogy örül mert ő sem vágyik ilyenekre. Erre tegnap este a barátaink előtt kérte meg a kezem! Azt hittem elájulok. Képtelen voltam bármit is mondani neki, egyszerűen fogtam magam és elrohantam. Szerencsére nem adtam el a lakásomat amikor összeköltöztünk, volt hova jönnöm. Nem veszem fel neki a telefont, még nem tudok vele beszélni. Azt se tudom mit mondjak neki. Az eszemmel tudom, hogy ennek itt és most van vége, de nem akarom hogy vége legyen. Ha ő családot akar nem tudnám megfosztani tőle. De ha most bele is megyek ebbe a házasodósdiba akkor utána meg kellene a gyerek, ami nálam teljesen kizárt.

Adjatok kérlek valami tanácsot, fogalmam sincs mi legyen. Remegek az idegtől.

29/N 31/F


2014. aug. 13. 11:22
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
49%

"Nem szeretem a gyerekeket, nem bírom őket elviselni, ez így volt mindig is."


Ezt így szó szerint elmondtad a srácnak? Ez nagyon taszító egy nő szájából, nem hiszem hogy normális férfi ezek után kapcsolatot alakítana. Nem azzal van a baj, hogy nem akarsz saját gyereket, de ilyen mondatot amit idéztem csak mentálisan sérült emberek mondanak. Nekem az a gyanúm, hogy te játszottál vele, mert beteg önző ember vagy. És az a baj, hogy csinálod itt a fesztivált, de vissza fogod engedni a srácot, hogy még ő érezze magát rosszul, utána megint játszol vele. Egy beteg állat vagy, előbb-utóbb pofára esel vagy valaki pofán vág.

2014. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Természetesen mondtam neki, tisztában vagyok vele hogy ez komoly dolog, ezért igyekeztem kihangsùlyozni. Ezért is teljesen érthetetlen mire is számított tegnap este.

Am szerinted az a beteges, hogy idegesitőnek tituláltam őket? Akkor valószínűleg lefordulnál a székről, ha megmondanám, hogy a mindennapokban hogyan szoktam utalni rájuk. Maradjunk annyiban hogy több mint egyértelműen.

2014. aug. 13. 13:24
 23/54 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy egy felnőtt fiatal nő utálja a gyerekeket, semmiképpen sem normális.
2014. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
46%

"mindennapokban hogyan szoktam utalni rájuk."


Gusztustalan vagy, de nincs ezzel semmi baj amíg nem ártasz vele másoknak. Azt sem értem minek tetted fel ezt a kérdést, mert semmi értelme. Gondolom valami hozzád illő jellemtelen megoldást fogsz választani. Gyáva és önző vagy ahhoz, hogy elengedd ezt a szerencsétlen embert.

2014. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 Septimius ***** válasza:
68%

"Az, hogy egy felnőtt fiatal nő utálja a gyerekeket, semmiképpen sem normális." - miért, ha férfi lenne, vagy öregasszony, akkor utálhatná? Mik ezek a fene nagy megkötések a nők érzelmeivel kapcsolatban? Én is ki nem állhatom a kölköket, oszt mivan? Normálisabb emberek erre megvonják a vállukat, nem vagyunk egyformák, akik meg nem érik ezt fel ésszel, azokat hagyni kell, hogy fortyogjanak magukban.

Sajna kissé elrontottad ott, hogy kirohantál, mert így megszégyenítetted a barátai előtt. Nyugalmat kellett volna erőltetni az arcodra, és szépen megmondani neki az igazat, akár századszorra is. Fel kéne venned a telefont, és ugyanígy, szépen elmondani neki mindent, ahogyan ide leírtad. Írd le egy papírra, amiket ide begépeltél, és olvasd fel neki. Még az is lehet, hogy a barátai beszélték rá, de ha szerencséd van, rossz tréfa is lehetett. Nem tudom, tényleg meg kell beszélnetek, mert ez így nem maradhat.

2014. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
47%

Hát pedig manapság a környezetemben egyre gyakoribb, hogy fiatal nők utálják a gyerekeket és nem akarnak sajátot sem. Ez manapság teljesen normális és elfogadott, max a falusiak közt nem.


Amúgy meg, én őszintén lesz@rom ezt a ki szereti, ki nem szereti a gyerekeket kérdést, de valakit nem normálisnak titulalni ezért, elég merész dolog.

Ennyi erőből, szerintem meg azért nem normális, aki a nettó 100 ezrere vállal két gyereket. No mivan? Ez meg az én véleményem, képzeljétek el!!!


Kérdező, szerintem beszélj a pasival, bármi lesz is, muszáj tisztán vizet öntenetek a pohárba.

2014. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, szerintem a nő lett megszégyenítve a barátok előtt a férfi által. Ugyanis a pasi (meg gondolom a barátok is) tudta, hogy nem akar házasságot, se gyereket, de mégis megkérte és ráadásul közönség előtt! Ennél borzalmasabbat szerintem nem is tehetett volna. Arról nem is beszélve hogy mekkora megalázás az, ha valakit nem tisztelnek annyira hogy a szavát elfogadják, csak 'kiröhögik' (mert ez a megkérés egy képedbe röhögéssel felér), hogy úgysem gondolja komolyan. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy lehet valaki ilyen buta...
2014. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a párod azt remélte, hogy ha így a barátok előtt megkér, igent mondasz.

Ez az ötlet nekem alapból nem tetszik, hogy sok emebr előtt.

DE vedd fel neki a telefont, újra mond el neki a dolgokat, ha mást akar, akkor sajnos vége.

De lehet, hogy csak eljegyezni akart, de házassogkat/gyereket nem

Beszéld meg vele!

2014. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, most már legalább nagyjából átérzed, milyen az, amikor egy férfi nem akar gyereket, a nő meg ezen az oldalon kér tanácsot, hogyan essen teherbe a tudta nélkül, bízva benne, hogy majd úgyis meggondolja magát.
2014. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
71%

"Ennek a történetnek az a tanulsága, hogy nem vagy mentálisan egészséges. Szerintem egy kicsit pihentesd a kapcsolatot, de mindenképpen menj el kezelésre, mert jobban meghülyülsz. Eleve ez a problémakezelés az elrohanással, hát nagyon beteg dolog. Azért egy kiegyensúlyozott normális ember ennyire nem megy le hülyébe még akkor sem, ha ilyen "trauma". Meg kellene tanulnod viselkedni."


Nem tudom, hogy reagálnál, mikor mindenki előtt kérik meg a kezed. Hát csúnya dolog volt egyébként is, mert szerintem arra számított, hogy akkor nem mondasz nemet. Tévedett :(


Lehet, hogy én is elmentem volna, mit reagáljon az ember? Ha 5 év után annyira sem ismer, főleg úgy, hogy már elmondtad többször több helyen, akkor most miről beszélünk?

2014. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!