Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akart jegyezni, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni, azóta nem beszélünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Annyira jól megvoltunk, azt hittem nem hiányzik semmi az életünkből, de kiderült, hogy csak az enyemből nem... Még a kapcsolatunk elején tisztáztam vele, hogy én nem akarok se házasságot se gyereket. Úgy gondoltam jobb ezen hamar túl lenni, mert ha ilyen alapvető dolgokban nem passzolunk, akkor nincs értelme egymás idejét rabolni. Akkor azt mondta, hogy örül mert ő sem vágyik ilyenekre. Erre tegnap este a barátaink előtt kérte meg a kezem! Azt hittem elájulok. Képtelen voltam bármit is mondani neki, egyszerűen fogtam magam és elrohantam. Szerencsére nem adtam el a lakásomat amikor összeköltöztünk, volt hova jönnöm. Nem veszem fel neki a telefont, még nem tudok vele beszélni. Azt se tudom mit mondjak neki. Az eszemmel tudom, hogy ennek itt és most van vége, de nem akarom hogy vége legyen. Ha ő családot akar nem tudnám megfosztani tőle. De ha most bele is megyek ebbe a házasodósdiba akkor utána meg kellene a gyerek, ami nálam teljesen kizárt.

Adjatok kérlek valami tanácsot, fogalmam sincs mi legyen. Remegek az idegtől.

29/N 31/F


2014. aug. 13. 11:22
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
66%

"Nem akarsz semmit, amiért a pàrok együtt vannak."


Elég szomorú ha úgy gondolod, hogy a párok pl a gyerekért vannak együtt....nagy szerelem lehet az...


Aki azt írta, hogy a kérdező defektes, mert nem szereti és nem akar gyereket, az ássa el magát. Azért mert nő, még nem kell birka mód követni a nők felé támasztott társadalmi elvárásokat, ha ő ezt nem akarja.


Én érdekes módon megértem, pedig mi a férjemmel akartunk gyereket, bár úgy alakult, hogy mégsem vállalunk...mégis megértem azt is aki nem akar, mert hatalmas felelősség, és nincs olyan hogy meggondolom magam, lepasszolom mert bulizni akarok egy hétig és hasonlók... Ettől még nem defektes és nem idióta és satöbbi.


És ha valaki nem akar házasságot meg gyereket akkor már megérdemli hogy egyedül legyen egész életében, és max szexpartnerei legyenek? Hát rohadtul nem....


A házasság pedig a párra vonatkozik...nem is értem miért egyértelmű mindenkinek hogy ha valakik összeházasodnak, akkor már gyerek is lesz....nem azt kérdezik hogy

- Akartok gyereket? hanem azt hogy

- Mikor lesz gyereketek?


Mintha ez egyértelmű lenne, és bárkinek bármi köze lenne a dologhoz...pofám leszakad az ilyenektől....én is kapom időnként hogy mikor lesz már....és mikor mondom hogy nem lesz, jönnek a kérdések hogy miért miért...szánalmas.


Nekem a házasság mindig is fontosabb volt mint a gyerekvállalás. Persze Jó lett volna baba is, de nem lesz és ennyi.


Már miért kéne egy nőnek barátnőnek maradnia egész életére, csak mert nem akar gyereket? Idióták, akik így gondolkodnak.

2014. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem egyértelmű hogy a fickó meggondolta magát, ez könnyen bekövetkezhet látva a nősülő haverokat, akiknél egyre-másra születik a gyerek és mindenki könnybe lábadt szemmel kezd beszélni az apaságról. Véleményem szerint nem érdemes egymás idejét rabolnotok. Nagyon nehéz meglepődni azon, hogy a pasi mégis házasodni szeretne meg gyereket nevelni, hiszen még mindig ez a normálisabb, elfogadottabb, ez a természetes. Ezt a vágyat nem szabad és nem is lehet benne elnyomni. A legfontosabb célokban nem egyeztek, szerintem külön úton kellene tovább menni...


No persze a legegyszerűbb mégis ha ezt megbeszéled vele és nem holmi internetes idegen akárkik véleményére hagyatkozol. Az úriember aki 5 éve veled van jóban rosszban várja a hívásod!


Majd írd meg azért nekünk hogy mi lett a vége.

2014. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tom. Más nő a fél karját odaadta volna, hogy végre megkérjék a kezét, ha csak itt a gyakorin nincs mindennap ilyen 5 kérdés, hogy mikor jegyez már el....Sztem engedd el a pasit. Te nem szereted őt.
2014. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
70%
Szeretheti attól, hogy neki a szerelem nem a házasságból és a gyerekekből áll...
2014. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Hát végül megbeszéltük, vagyis leginkább ő beszélt én meg sírtam. Bocsánatot kért, azt mondta hirtelen ötlet volt, hogy meglátta a gyűrűt megtetszett neki és azt gondolta miért ne. Meg hogy nem gondolta, hogy nekem ennyire rosszul esik majd. Visszavitte a gyűrűt és végül nyakláncot kaptam helyette.

Mondogatta azóta többször is, hogy ne aggódjak nem történt semmi, ő se gondolta át rendesen. Én meg hiszem is meg nem is. Azóta kattogok azon, hogy kikérdezem erről a haverjait, de igazából nem akarok kémkedni utána, sose csináltam. Most abban reménykedek, hogy csak egy kis idő kell, hogy elcsituljon bennem ez a dolog.

2014. aug. 15. 15:21
 46/54 anonim ***** válasza:
Azért ne dobd ki szegényt:) szerintem tényleg az van hogy nem gondolta át...
2014. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

"Más nő a fél karját odaadta volna, hogy végre megkérjék a kezét"


- 10-ből 10-es komment... :D

2014. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
50%

A srác is valószínűleg lúzer. Ilyet megengedni egy nőnek, nevetséges. Mi lehet ennek az oka? Nem hiszem, hogy a szerelem. Félnek az férfiak, hogy nem találnak másikat és nem mernek továbblépni. Amíg én kereső üzemmódban voltam, az első rossz lépés után szakítottam a lánnyal. Mi értelme van egy olyan kapcsolatot javítgatni vagy próbálkozni vele ami nem tökéletes, főleg olyat aminél nincs felelősség, tehát gyerek sem. Ez olyan kispályás.

Ha lenne bátorsága a srácnak, már hétvégén lehetne új barátnője.

2014. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
51%
A kommentekre reflektalva: KIT ERDEKEL, hogy hany no adna oda mijet, hogy megkerjek a kezet? Kik vagytok ti, hogy itt rendreutasitsatok a sajat jovojere vonatkozo elkepzelesei felett?! Hadd dontse mar el, hogy hogyan szetetne leelni az eletet.
2014. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
32%

Kedves 49 -es, a kérdező fordult a gyakorikérdések.hu felhasználóihoz, nem mi rángattuk Őt ide. :)

Innentől mi szabadon elmondhatjuk a véleményünket neki pedig szíve joga figyelembe venni vagy figyelmen kívül hagyni. Erről szól ez az oldal, üdv itt közöttünk, bár nem vagy kimondottan ide való. :)

2014. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!