Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akart jegyezni, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni, azóta nem beszélünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Annyira jól megvoltunk, azt hittem nem hiányzik semmi az életünkből, de kiderült, hogy csak az enyemből nem... Még a kapcsolatunk elején tisztáztam vele, hogy én nem akarok se házasságot se gyereket. Úgy gondoltam jobb ezen hamar túl lenni, mert ha ilyen alapvető dolgokban nem passzolunk, akkor nincs értelme egymás idejét rabolni. Akkor azt mondta, hogy örül mert ő sem vágyik ilyenekre. Erre tegnap este a barátaink előtt kérte meg a kezem! Azt hittem elájulok. Képtelen voltam bármit is mondani neki, egyszerűen fogtam magam és elrohantam. Szerencsére nem adtam el a lakásomat amikor összeköltöztünk, volt hova jönnöm. Nem veszem fel neki a telefont, még nem tudok vele beszélni. Azt se tudom mit mondjak neki. Az eszemmel tudom, hogy ennek itt és most van vége, de nem akarom hogy vége legyen. Ha ő családot akar nem tudnám megfosztani tőle. De ha most bele is megyek ebbe a házasodósdiba akkor utána meg kellene a gyerek, ami nálam teljesen kizárt.

Adjatok kérlek valami tanácsot, fogalmam sincs mi legyen. Remegek az idegtől.

29/N 31/F


2014. aug. 13. 11:22
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
67%

Hm... az oldal arról szólna inkább, hogy az ember feltesz egy kérdést, és arra, aki tud, válaszol. Ha a kérdező véleményt kér, akkor véleményt kap. Itt a kérdező nem azt kért. Elég egyértelműen leírta, hogy neki nem opció a férjhezmenés, és ezt közölte a párjával is jó előre.


Semmiféleképpen nem válasz a problemájára az, hogy más meg mennyire szeretne férjhez menni. Ő nem szeretne, és kész.

2014. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

"Mi értelme van egy olyan kapcsolatot javítgatni vagy próbálkozni vele ami nem tökéletes, főleg olyat aminél nincs felelősség, tehát gyerek sem. Ez olyan kispályás"


Szóval szerinted egy kapcsolat nem ér semmit gyerek nélkül? Az olyan kispályás? Kb ezt mondtad...Ezt te se gondolhatod komolyan....arról nem is beszélve, hogy vannak emberek akik nem saját akaratukból mondanak le a gyerekről hanem mert muszáj... Ilyen esetben pl marhára szeretheted a párod ha ezért elhagynád.


Ja és sajnállak, hogy nekem kell elmondanom, de tökéletes kapcsolat nincs. Mármint olyan amiben soha semmilyen gond nem merül fel, csak a rózsaszín vattacukor felhők vannak... és itt most nem arról beszélek, hogy jaj megcsal a párod, vagy beleszeret másba.


Egy kapcsolatot sok minden próbára tehet. Még a mi kapcsolatunkat is a férjemmel, pedig mi aztán egyszer nem vesztünk össze azóta, hogy együtt vagyunk és a szerelem is megvan...a stressz, munkahelyi nyomás, állás elvesztése, betegség stb mind mind olyan dolgok amik próbára teszik a kapcsolatot. És hogy 2 ember együtt marad e, az attól függ hogyan kezelik ezeket a dolgokat. Ha az első gondnál megfutamodsz, soha a büdös életben nem lesz tartós kapcsolatod.

2014. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Off: 50-es, miert szemelyeskedsz? Mennyi ostoba idiota proli gyoker jar ide... Komolyan hihetetlen :D nem vagytok alkalmasak, hogy megvalaszoljatok a kerdeset,mugyanis nem is valaszoltok, hanem keitizaljatok az eletfelfogasat, sok hulye.
2014. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

51 -es: vagy inkább ülj le, 1 -es. A kérdésre adandó válaszok kezdődhetnének így is pl.: "Véleményem szerint tedd, ne tedd, így tedd, úgy tedd...". A válaszok egyenlőek a véleményekkel, hiszen mindenki a válaszában a saját véleményét fogalmazza meg. Bölcsészkarra jártál, ugye?


53 -as: Nagy eszű vagy Te is barátom. Ne személyeskedjünk? Elolvastad a kérdést, ember? Szerinted ez egy hivatali eldöntendő kérdés? Ennél személyesebb témát már nem is lehetne a gyakorikérdésekre hurcolni.


A kedves kritikus kollégák inkább foglalkozzanak már a kérdéssel, az oldal ugyanis nem arra hivatott hogy feljárjunk ide a válaszolókat kritizálni és hülyére offolni egy témát. Ha unatkoztok nézzetek körül otthon, nincs-e valami teendő, vagy megkérdezni való... Idióták.

2014. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!