Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akart jegyezni, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni, azóta nem beszélünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Annyira jól megvoltunk, azt hittem nem hiányzik semmi az életünkből, de kiderült, hogy csak az enyemből nem... Még a kapcsolatunk elején tisztáztam vele, hogy én nem akarok se házasságot se gyereket. Úgy gondoltam jobb ezen hamar túl lenni, mert ha ilyen alapvető dolgokban nem passzolunk, akkor nincs értelme egymás idejét rabolni. Akkor azt mondta, hogy örül mert ő sem vágyik ilyenekre. Erre tegnap este a barátaink előtt kérte meg a kezem! Azt hittem elájulok. Képtelen voltam bármit is mondani neki, egyszerűen fogtam magam és elrohantam. Szerencsére nem adtam el a lakásomat amikor összeköltöztünk, volt hova jönnöm. Nem veszem fel neki a telefont, még nem tudok vele beszélni. Azt se tudom mit mondjak neki. Az eszemmel tudom, hogy ennek itt és most van vége, de nem akarom hogy vége legyen. Ha ő családot akar nem tudnám megfosztani tőle. De ha most bele is megyek ebbe a házasodósdiba akkor utána meg kellene a gyerek, ami nálam teljesen kizárt.

Adjatok kérlek valami tanácsot, fogalmam sincs mi legyen. Remegek az idegtől.

29/N 31/F


2014. aug. 13. 11:22
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
86%

30-as vagyok, abban viszont egyet értek az egyik hozzászólóval, hogy a kapcsolatotokon a házasság nem változtat, nem kell feltétlenül puccparty, sosem értettem azt, aki ezzel érvel, őt meg boldoggá tennéd, hogy a felesége lettél.

Bár igaz, ha azt gondolja, ebből most engedsz, akkor lehet, hogy később a gyerek témára is rá tud bírni.

2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
36%

A pasi eleve béna volt, mert 5 év alatt sem kérte meg a kezed.Most meg már minek?


Kérdező te pedig gyerekes voltál, hogy elrohantál a "közönség" elől és nem veszed fel a telefont. Jobb ha küldesz egy futárszolgálatot a cuccaidért a pasi lakására, legalább nem kell szembenézned a viselkedéseddel.


Szerintem jót teszel vele és magaddal is. Nem tudom ilyen dolgon mit lehetne még megbeszélni.Te már döntöttél, élj a következményekkel. Mindketten kellőképpen megaláztátok egymást.

2014. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
65%

Miért vagy ennyire házasságellenes? Vele akarod leélni az életedet, de annyira nem ,hogy összeházasodj vele?

Én ezt nem tudom megérteni.

2014. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
64%

Mit kell itt azon szenvedni a vàlszadòknak, hogy a kèrdezö mièrt nem szereti a gyerekeket ès mièrt nem akar hàzasodni?


Nem kell ezen vergödni, semmi közünk hozzà! Minden ember màs. Ha a kèrdezönek ìgy tetszik semmi problèma ezzel, föleg, hogy a baràtjàval egy àllàsponton voltak az ügyben.


Nem hülye, nem elmebeteg ès nem biològailag defektes attòl, hogy nem szeretne gyerekeket vagy hàzassàgot. Szègyellje magàt, aki ilyeneket ìrt!


Kèrdezö: szerintem vedd fel a telefont, ès beszèljètek meg, hogy mi Volt ezzel a cèlja. Ne rögtön a legroszabbàl indulj ki.

2014. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
82%

33-as,


Nem is kell megértened, csak elfogadnod, hogy ilyen is van. Sokan vagyunk sokfélék.

2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
76%

Bakter, ti istenek vagytok, hogy kövezitek a nőcit, vagy mi a frász?

- miért baj, hogy nem szeretne házasodni? Szíve-joga, ő tudja.

- miért baj, ha nem szereti/szeretne gyereket? Ja, mert nő! Ha egy pasi mondja ezt, az miért elfogadottabb és vállrándítós? A nőnek a szülőcsatorna az élete, életcélja, de komolyan! Mást sem hallani, hogy szüljél-szüljél, miért nincs gyereked, túl idős vagy, mi az, hogy nem akarsz... a vagina, méh, stb. csak egy szerv, miért kell aköré építeni a nőknek az életet? Szánalmas.

- miért kell lehlyézni a kérdezőt? Nem a gyerek meg a házasság létezik a világon, mindenkinek joga van eldönteni, mit akar. Lehet, hogy majd 35 évesen másképp gondolja (elcsúszva akkor sem lesz), de ha örökre gyermektelen maradna, azzal sincsen baj.



A nőci az elején KÖZÖLTE a feltételeit, a pasi belement, miről beszélünk? Öt év után jut eszébe, hogy jaj, mégiscsak házasság meg gyerek? De akkor kérdezze meg a párját, hogy MOMENTÁN ő hogy áll a dologhoz, hisz változhatott a vmnye, de lehet, hogy nem.

Igencsak gyáva dolog volt ilyen számító módon rendezni a lánykérést. Szerintem arra gondolt, mások előtt a kérdező nem mer nemet mondani. Hát most igencsak pfára esett, de megérdemli.


Kérdező: te viszont dinka vagy, nem elrohanni kellett volna (dedós megoldás), hanem megmondani mindenki előtt, hogy nem megyek hozzád, de te is tudod, hisz tisztáztuk a kapcsolatunk legelején. Ha már ennyi esze volt, hogy így kér meg, akkor vállalja is a következményeket a barátok előtt is. Mindegy már, de mindenképp vedd fel a telefont és beszélj vele.

2014. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem is az volt a lényeg, hogy a Kérdező szereti-e a gyerekeket vagy sem...Szerintem beszéld meg a pároddal ezt az egészet. Engem mondjuk érdekelne, hogy miért PONT akkor kérte meg a kezed amikor a barátokkal voltatok holott tudta a véleményed.
2014. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
67%

18-as, felnõtteknél 2-3 éven belül normàlis, 5 év utàn minek? :D Te sem lehetsz 100-as, nem gondolod, hogy 5 év utàn biztosabb a kapcsolat , mint 2 év utàn?

Pont a "hú de szeretlek " idõszakos hàzassàgok végzõdnek vàlàssal, szòval a felnõtteknél a több év ismerettség és együttélés utàni hàzassàg a normàlis és a teljesen komoly döntés, nem a tini love....

2014. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom, hogy ennyire megijedtél ettől, pedig ő csak azt akarta kifejezni, hogy szeret téged. Mondhattál volna nyugodtan nemet is, agy úgy igent, hogy a gyűrűt elfogadod, de megmondod, hogy hivatalosan nem akarsz házasodni. Főleg, ha anyukád telebeszélte a fejét ezzel, akkor akár azt is gondolhatta, hogy mégiscsak jó ötlet. Én minél előbb beszélnék vele. Ha nem tudsz higgadtan szóban, akkor írásban smsben, vagy emailben, vagy valahogy. Szegény biztos nagyon kivan.
2014. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert aki 5-8-10 év után sem kéri meg a párja kezét, az nem is fogja később sem.Ha mégis,akkor újabb 4-5 év jegyben járás következik.A lényeg ugyanaz.
2014. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!