Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is csak a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a pénz kell a "menyasszonyomnak"?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a (volt)barátnőm 21 és másfél éve vagyunk együtt. Én már az elején éreztem,hogy ő számomra az igazi,a csillagokat is lehoznám neki az égről,ha azt kérné. Elmondása szerint ő is igy érez irántam, és ő volt az aki először felvetette a házasság témát. Sokat beszéltünk róla, és már szinte egyértelművé vált,hogy majd megfogom kérni a kezét. 3 héttel ezelőtt meg is történt,a családom is ott volt és "igen" volt a válasz. Az elmúlt 2 hétben a barátnőmnél csak az volt a téma,hogy majd miből fogunk megélni,mert szerinte ennyi pénzből nem tudunk majd. (Tudni kell,hogy az én családomban mindenki gyárban dolgozik,az ő családja meg egész életében földműveléssel foglalkoztak,sok földjük van,mondjuk úgy, gazdagok). 2 napja elmentem hozzá (ugyanúgy,mint minden másik alkalommal) és előállt azzal a barátnőm,hogy ő nem látja a közös jövőnket, nem lesz miből megélnünk,nekem SEMMIM NINCS,a családunk sem illik össze, mert én SZEGÉNY vagyok,ő meg GAZDAG. Ja és,hogy hát még az ő szülei adnának nekünk 1 házat, vagy annyi földet,amiből mi is megtudunk élni, de hát, ahogy ő fogalmazott : nem adhatnak mindent az ő szülei. És ezt a családja is igy gondolja. De én egy szóval sem mondtam,hogy majd az ő családjának kell minket anyagilag támogatnia, úgy érzem,hogy nekem is van annyi pénzem,hogy meginduljak egy jó élet felé. Azt is mondta,hogy azért sem látja ezt a házasságot jó ötletnek, mert hát neki akkor majd dolgoznia kell, közben meg nekem kellene,hogy eltartsam. (De higgyétek el, az lenne számomra a legnagyobb boldogság, ha neki nem kellene dolgoznia!) Amikor megkérdeztem tőle,hogy akkor miért tervezgette a lagzit és miért mondott igent,akkor az volt a válasz,hogy azért, mert a szüleim ott voltak.. Hát mondhatom,szép! És ami még a tetőfoka volt,hogy azt mondta, egyre többet gondol a volt barátjára, akinek mellesleg annyi földje van,hogy 4 család vigan megélne belőle... Soha nem éreztem magam ennyire kihasználva,becsapva,megalázva!

2014. nov. 5. 15:53
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld, legalább nem kell a válással bajlódnod. Fog még ő utánad sírni. Te pedig találni fogsz egy normális, rendes nőt aki azért szeret amilyen vagy, és nem a pénzért, mint egy prosti.
2016. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!