Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
33%
és még bocsi hogy bele szolok, de amig a gyereket kihordják és mellette van anyuci, addig 2 évig szülési szabadságon van és pénz kap érte, a normál fizetését.
2010. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó te több ponton is el vagy tévedve:

1. nem azt írtuk többen, hogy a csóró pasik JOBBAN bejönek, hanem azt, hogy nem feltétlenül baj, ha a pasinak nincs lakása, kocsija stb

2. az anyuka nem a rendes fizetését kapja 2 évig, csak annak a 70%-át

2010. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
84%
És arra a 70%ra bejött egy családtag, aki napi kupac használt pelenkát termel, rossz esetben tápszerre szorul, felkellett neki vásárolni egy csomó kelléket stb...
2010. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
97%

Az a helyzet, hogy azok a férfiak, akik úgy gondolják, hogy csak a pénz számít, olyan lányokat vonzanak, akiknél ez így is van.

Ismerős az a szitu, legalább hallomásból, hogy például vannak olyan nők, akik állandóan agresszív vagy alkoholista férfiakkal jönnek össze - tök véletlenül? Na, akkor ez rátok is igaz.

Úgy látom, csak sajnáltatjátok magatokat, és olyan rajtatok kívülálló kifogásokat hoztok fel, amiért nincs normális párkapcsolatotok, amin nem is tudtok változtatni! A nőket lenézik, ha siránkoznak, de ti itt ugyanezt teszitek! Vegyétek már észre magatokat!

Rengeteg pasinak nincs háza, albérletben él, nincs kocsija, és mégis van normális párkapcsolata. Akkor hogy is van ez?

2010. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
98%

A Nők Lapja holnapi számában (nekem elő van fizetve, így ma hozták) ugyanebben a szituációban kér segítséget egy dühös apa V.Kulcsár Ildikótól. Aki teheti olvassa el.

Röviden arról szól, hogy egy házaspárnak három fia van, akik már kirepültek, a legkisebb is 23 éves és főiskolára jár. Meghívták vasárnapi ebédre őket barátnőstül és a három barátnő csak úgy szapulta a kedvesüket, hogy így lusták meg úgy. Pedig vélhetően ez nem igaz, csak a leányzók kicsit többre vágynak. Pénzeszsáknak nézik a fiúkat. Érdemes elolvasni, mert azt mutatja, amiről itt is vitáztunk, hogy tényleg vannak olyan lányok, akiket csak a pénz érdekel, de nem szabad általánosítani.

2010. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
18%

Mert 2 dolog számít a nőnek, mindkettő P vel kezdődik..


pénz és pénisz..


Ha ezek vannak akkor a többi hiányát már féllábon is kibírja többnyire..

2010. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes,hogy a Kérdező mindig csak azokat veszi észre,akiknek a 2 P számít kizárólag...Ez azért elárul Róla valamit!
2010. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:

Biztosan te írtad ki azt a pókeres kérdést is.


Mostmár biztos vagyok benne, hogy nálad a bibi. Te tele vagy kisebbrendűségi érzésekkel. Általánosítól és nem látod a fától az erdőt.


Van egy mondás. Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér! És ez nemcsak a pénzre igaz, ha a baráti társaságra is!


Foglalkozz inkább az egyszerű hétköznapi emberekkel és hagyd ezt az újgazdag társaságot, mert deformálja az értékítéletedet!

2010. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
100%

NEM TUDOM HOL VANNAK EZEK A PÉNZÉHES NŐK, DE ÉN EGYET SEM ISMEREK!kb. van 300 nőismerősöm!

NEKEM A PASIM SEMMIT SEM FIZETETT SZINTE DE AZT ELVÁRTA VOLNA HOGY LAKJAK NÁLA ÉS INGYEN CSELÉDNEK ÁLLJAK BE ÉS HA MEGUN LECSERÉLT VOLNA EGY MÁSIK NŐRE....


SZÓVAL MINDEN PASI KIHASZNÁLÓS UGYE?

HA MÁR MINDENKÉPPEN ÁLTALÁNOSÍTUNK...


Mekkora frusztrált, keserű, nőgyűlölők lehettek ti.... talán azért, mert magasra teszitek a lecet, mi? Nem a szilikonmellű, műkörmös, fekete vagy fehérszőke plázacicákat kellene felszedni.


De ha esetleg találtok is normális lányt, azt meg ti használjátok ki:S



Nekem nem kell "házas" és "kocsis" pasi, mert az a pasié és nem az enyém. Én nem szeretek kitartott lenni, inkább a magam ura.

És minden nőnek így kellene ezzel lennie!


26.L

2010. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!