Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
 21/99 anonim ***** válasza:
65%
Ma 11:27-esre gondoltam,de az utána író szellemi fenoménokra is vonatkozik.
2010. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
71%
Mi közöd van hozzá?És h jössz te ahhoz h leribancozz engem?Elmehetsz a pi.csába!
2010. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
97%

Ez a téma már tényleg lerágott csont. Vannak ilyen, meg olyan lányok is. Ezt el kell fogadni. Mindenki meg tudja találni a neki megfelelőt. Te is megfogod kedves Kérdező!

Egyébként abban igazat adok az egyik válaszolónak, hogy a lányok már kis koruktól kezdve ezt hallják otthon. A férfinak legyen állása, valamennyi egzisztenciája, tudjon a lánynak biztonságot adni. Hidd el, te is ezt fogod mondani a lányodnak, és nem azt hogy, lányom szedjél össze nyugodtan bármilyen csavargót, akinek életcélja nincs, tengődik a világban. Máskérdés, hogy van, ahol az alap "elvárás" jóval magasabb. De engem ez soha nem érdekelt, ha valaki szereti a pénzt, és talál is hozzá egy "bankot", akkor harjá. Viszont annál nincs viccesebb, amikor 70 éves milliomos pasik, el akarják magukkal hitetni, hogy a 20 éves szőke csinibaba, pusztán szeremből van velük. Az ilyeneken jókat nevetek. Aztán persze láttam én már olyat, hogy lány tényleg szerette a pasit. Persze nem volt egyből szerelem első látásra, először nyilván az anyagiak motiválták, de aztán valamiért megszerette. Mindenestre minden lánynak fontos, hogy a pasinak, mégha minimális is van, de legyen. Leginkább életcélja. Van aki ezt bevallja, van aki nem. Max. 18 évesen még nem foglalkoztatja annyira, de később már igen.

2010. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy a fiúk meg csk a d*gásra hajtanak. Na? Meg azért neked is kéne a modell csaj, de nekik azért nem lehet elvárásuk mert az roooszz.. :D
2010. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
28%

Valoban? de legalább lelkileg nem vagyok szegény:)


Különben te mit tudsz rólam? ha itt lennél talán másképp gondolnád.


És most igy látjátok hogy UTOLSO MOST SZEGÉNYSÉGI BIZONYITVÁNYT ÁLLITOTTÁL KI MAGADROL! = NA LÁTOD HOGY TE SEM SZERETED A SZEGÉNY FIUKAT!!!:DDDDD

2010. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
97%
Most már kicsit irritál a sok hasonló kérdés, ugyanis nekem pl. 42 éves nő létemre szinte csak csóró partnereim voltak. Soha nem voltam még gazdag férfival a pénze miatt. Akinek több volt, mint nekem, attól sem vártam el, hogy nekem is juttasson belőle bármilyen formában (nem is törték magukat..). Sőt, az esetek nagy részében még én jártam rosszul anyagilag, pedig nekem sincs sok...Hozzáteszem, volt olyan párom, aki nem csak hogy gazdag nem volt, de még jó megjelenésű sem, attól még jó társ volt. Úgyhogy a kivételek nevében kikérjük magunknak.
2010. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
93%

Én is azt mondtam, hogy nem számít, aztán rájöttem, hogy sajnos igen. Nem vagyok 15 éves, már nem csak azt nézem egy pasason, hogy moziba menjünk, meg hű de menő ruhája van, hanem szeretnék már családot is alapítani.


Együtt élek egy "szegénylegénnyel" és sokszor teljesen kész vagyok az egésztől. Az ennivalós kiadásokon kívül mindenre az a válasz, hogy "nincs pénze rá", holott azért éppen lenne, csak ő így nőtt fel, hogy fiam szegények vagyunk, mi csórók vagyunk stb. és teljesen hozzá szokott, hogy "nincs pénz" csak arra, hogy legyen kaja otthon és kész.


Utálom, ha kinézek egy nyaralást, egy koncertet, egy farmert neki, egy éttermet, akkor "nincs pénz". Arra van, hogy itthon üljünk a seggünkön, meg sétálni menjünk, meg bicajozni. Fú de izgi tényleg. A rózsaszín ködös romantikus időszakban élvezi az ember, de aztán azért nem bánná, ha egyéb élményei is lennének, mielőtt elpatkol.


Már azt is elmondtam neki, hogy legalább a sajátjára legyen, megnyaraltatom én magam, de arra sincs. Az meg a másik, hogy egy rendes esküvőt se tarthatunk, mert "nincs pénz", gyereket nem biztos, hogy akar, mert "nincs pénz" és úgy egyáltalán "nincs nekünk erre". És én is arra gondoltam, hogy bármit akarok ebben a rohadt életben, nekem kell kiizzadni, mert ő leragadt ebben a "szegények vagyunk nincs nekünk erre" mentalitásban és nem is dolgozik azon, hogy másképp legyen, csak úgy "van" eljár munkába, és "ez jutott".


Ha vele maradok választhatok, hogy gyerekünk lesz, és itt fogunk rohadni évekig 30négyzetméteren, vagy kidolgozom a belemet, hogy el tudjunk költözni, és leszek vagy 40mire gyerekem lehet.


Nagyon kedves figyelmes, de kezdem elunni magam mellette, arról nem beszélve, hogy hiába hősszerelmes, ha nem tudok rá felnézni, akkor mire ezt megmutatná, már nem vagyok rá kíváncsi.


Én nem a hátán akarok felkapaszkodni, mert én egy középkategóriás családban nőttem fel, és nem ehhez a mentalitáshoz vagyok hozzászokva, így szerintem ez nem is fog sokáig működni, bármennyire is szeretném, mert nem könnyű bevallani még magamnak sem, hogy szép lassan ez a pénz-téma tönkreteszi a kapcsolatunkat.

2010. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 A kérdező kommentje:

Eljutottunk oda amiről én is beszélek.

Egy férfinak rerndelkeznie kel....lakással kocsival anyagi biztonsággal.

Egy nőnek mivel kell rendelkeznie???????????

Vagy nekik elég az hogy szépnek születtek????És ők ezzel rendelkeznek.

Ez a lakás téma tud engem nagyon felb.szni.

Tényleg ennyire sikeres ez az ország és olyan jól keresenk az emberek?Tényleg a nők olyan könnyen mondják hogy egy pasinak legyen lakása mintha kb. egy pulóverről vagy egy farmernadrágról bezsélnénk.

Tényleg ennyire alapvető ma már egy lakás?És olyan könnyű hozzájutni????

2010. ápr. 26. 11:42
 29/99 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó problémájával küzdünk mi is idehaza,gyakran mondja a férjem,hogy nincsen rá,pedig azért ki tudjuk szorítani,de sajnos a gyerek nálunk is emiatt csúszik jópár éve,mert nem merem rábízni magunkat,pedig szeretjük egymást nagyon.
2010. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
90%
De mégis mit vársz? Hogy ha szeret akkor éljen veled az eresz alatt és nélkülözzön egész életében vagy mi? Miért bűn ha valaki szeretné hogy meglegyen ami kell és kegyen biztonság??? Ez neked miért fáj?
2010. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!