Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
 31/99 anonim ***** válasza:
93%

Én is beírom ide is: :-)


Ennél a kérdésnél

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__609551

a 8., hosszabb hozzászólás mindenre magyarázatot ad.

2010. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
97%

A ma 11:42-es hozzászóló talán sokkal jobban látja a helyzetet, mint aki csak elméletben ragozta végig a problematikát. Talán a külső-belső tulajdonságok és az anyagi biztonság 50-50 %-ban fontos. Csak az egyik vagy csak a másik megléte még nem tesz boldoggá, azzal még nem érsz el célt. A kettő együtt kell, hogy meglegyen.


S ahogyan ő is írta, ha az ember nem dolgozik azon, hogy előrébb jusson, nincs motiváció, akkor egy helyben járkál körbe-körbe.


Kell, hogy az embernek legyenek céljai, s ne elégedjen meg a közepes jóval, ne fogadja el a számára nem megfelelő pozíciót csak azért, hogy csináljon valamit. Lássa az előrejutást, lássa, hogy amire képes, azt ki tudja adni magából.


A nőnek ugyanúgy kell rendelkeznie stabil háttérrel, mint a férfinak, hiszen nem várható el (és jobb esetben a nő nem is várja el), hogy a férfi tartsa el, ő fizessen mindent.(még ha konkrétan lakása, autója nincs is)

2010. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs is lakása, legalább legyen valami, amit hozzá tehet, hogy egy közöset tudjanak venni. Tudod hány pasi van, akikkel el sem lehet indulni? Az enyém is ilyen. És borzasztóan frusztrál, hogy látom egy magam kell mindent megteremtenem, mert nem vagy alig tud hozzá tenni. És nem azért, mert annyira nem akar. De akkor hol lesz itt gyerek? Hogy a fenébe engedhetném meg magamnak, hogy kiessek a munkából? Addig nem eshetek ki, míg össze nem hozunk valamit, utána meg azért nem, mert ő képtelen lesz fentartani, míg én terhes vagyok, szülök, ne adj isten otthon maradnék a gyerekkel.
2010. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
63%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51


Itt a pont és a teljes valóság fehérnépek!

2010. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
97%

11.42 és 11.52 vagyok. Mindettől függetlenül nagyon szeretem, mert ezektől eltekintve csak úgy párnak nagyszerű. De baromi nehéz, mert egyre többet gondolok rá, hogy sehova nem fogunk jutni... És ő már 30. És mikor erre gondolok nagyon kiábrándító tud lenni. És tök szar nézni, hogy másoknak ebben a korban már gyereke van, meg kiskertje és autója, mi busszal megyünk a tescoba, itt vagyunk harminc négyzet méteren, és ha csak rajta múlik egy kutyát se vállalna be, mert neki arra sincs.

Tudod az meddig tartott, míg egy kicsi összegű lakáselőtakarékosságra rábeszéltem. Mert nincs neki rá. Teljesen ki voltam, hogy akkor mire van? Ha le is kell mondani valamiről és azért nem képes ezt megtenni, hogy jussunk valahova, mert szaros pár ezer forint akkora probléma, akkor hogy gondoljak vele bármire is?

2010. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan nincs h a férfi és a nő 1ütt teremti meg a lakást?
2010. ápr. 26. 12:02
 37/99 anonim ***** válasza:
95%
12.02s kommentedhez le van írva a probléma fentebb.
2010. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
97%

Nem az számít, hogy lakása, autója van-e a pasinak, Hanem hogy megbízható legyen otthon és a munkahelyén egyaránt. Dolgozzon tisztességesen. Családot akarok, gyerekeket. Ez azonban nem megy úgy, ha a párom egy link alak, aki nem is dolgozik. Mert el kell tartania a családot, amikor kiesik a nő munkából a gyerek miatt. Egy párkapcsolatnál előny szerintem, ha mindketten ugyanabból a "rétegből" valóak, mert valószínű, hogy hasonlóan gondolkodnak a pénzügyekben, hasonlóak az igényeik.

Kedves Kérdező! Nézz szét a világban, és rájössz, hogy egy csomó pasinak van csaja. Méghozzá olyanoknak is, akiknek nincsen se házuk, se autójuk...

2010. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
39%
szerintem igenis egy pasinak 30 éves korára legyen lakása minimum.mégis mi mást adna hozzá egy családhoz?dolgozik és kész. ennyi.a nő dolgozik, ellátja a háztartást,gyereket szül, gyereket nevel stb.Túl sokat gondolnak ma már magukról a pasik.régen ez alap volt
2010. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a nagy részünknek nincsen lakása akkor, amikor kilép a nagybetűs Életbe. Ekkor még csak albérlet van, esetleg szolgálati lakás, mindehhez azonban állás kell, méghozzá a nettó 100 az alap, ha az ember félre is akar rakni egy majdani lakáshoz. A fiatal férfi ekkor azt teheti, hogy elkezd spórolni. Bizony, ilyenkor a féktelen bulizások és költekezések korszaka lejár, az alacsony fizetésűeknek(is) elkezdődik a pár évig tartó nadrágösszehúzás, amíg össze nem tudnak spórolni egy olyan összeget, amivel már lehet lakásvásárlásba fogni. Az egészet drasztikusan felgyorsítja a pár megtalálása, hiszen ekkor már két kereset lesz, és többet lehet félretenni. Ez a módja annak, hogy egy fiatal párnak esélye legyen saját ingatlant vásárolni. Itt kijön az is, hogy igen, a nő is rendelkezzen stabil keresettel, akkor is, ha a férfi jól keres. Szóval hogy megnyugtassalak, ez a dolog kétirányú.

Akikről te írsz, akik 2 perc alatt ugranak a BMW és a nyaraló kulcsára, azoknak a luxus és a semmittevés számít. Ugyanolyan réteg, mint bármelyik másik. Ha olyan körökben forogsz, ahol ez a szokás, akkor ne csodálkozz, hogy mindenhol ilyet fogsz látni. De ha kicsit jobban körülnézel, látni fogod, hogy mennyi fiatal pár szűkölködik kis albérletben, azért, hogy esélyük legyen elég pénzt félretenni egy valamikori házra.

Sajnos pénzhatalom van, anélkül nem megy semmire az ember. A férfinak és a nőnek is dolgoznia kell, ha akar valamire jutni. Abban is rejlik a párkapcsolat nagyszerűsége, hogy anyagilag is megerősödnek a felek.

2010. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!