Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
 71/99 anonim ***** válasza:
95%
szóval 16:04-es.. na
2010. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
96%

Újabb példa arra, hogy a pénzes igények sokszor mögöttes tartalmúak: Az ismerősöm 29 éves, és még otthon lakik. Nem tud elmenni otthonról, mert egyszerűen nem keres annyit, hogy az adott városban meg tudjon engedni magának egy albérletet. Hogy az ő hibája -e vagy sem, azt nem az én dolgom eldönteni, ő tudja hogy megérte -e kihagyni a főiskolát/egyetemet.

Mit gondolhat egy nő, amikor megismeri? 29 éves felnőtt férfi, és otthon lakik. De miért? Annyira szereti anyu főztjét, hogy inkább marad otthon? Vagy inkább a saját fizetéséből még saját magát sem tudná eltartani? Nem túl vonzó kilátások ezek egy olyan nőnek, aki családot szeretne alapítani. Azt az üzenetet küldi ezzel, hogy az adott férfival erre lehet számítani, mindig kis pénzűek lesznek, hiszen akinek 29 évesen sincsen ambíciója, annak később sem lesz, és be fogja érni a minimálissal.

Melyik nő előtt lenne ez vonzó?

A saját lakás jó induló lenne, de egy albérlet x év után már elvárható.

2010. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
97%

szerintem a nőkben alapösztön, hogy nem semmirekellő, meg csöves pasikkal kezdenek

mert ösztönszerűen az utódokra gondolnak akár tudat alatt

egy csöves hogy fogja lediplomáztatni a gyerekét?

2010. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
66%

16:04es vagyok.

És komolyan mondom h ez bárcsak így lenne ahogy ide ti leírjátok.Hogy tényleg csak annyit nézne egy nő anyagi szempontból h azzal a sráccal mennyire lehet haladni.De nem ez van...az van h tényleg legyen meg mindened neked és akkor te vagy a jó mert hú van lakásod.De abba nem gondolnak bele a nők h h az a pasi mondjuk őket 37évesen kiteszi akkor mi lesz velük?V.melyik nap panaszkodtt egy lány h ő így járt és munkanélküli(palija eltartotta)és nincs hová mennie max haza a züleihez.És szegény lányt kellet sajnálni. :-))))))

Én nem tudom mi folyik itt de ez nagyon undorító.Tegnap egy srác arra panaszkodott h heti 10ezret költ a barátnőjére. :-))))Kérdem én hol az a nő akinek csak ennyi kell?Azonnal feleségül veszem.De komolyan.Mondom egy átlagos lány igényeit(nem plázacicáét)

Heti egy mozi:2 jegy cola popcorn 6ezer

Mozi után étterem 5-8ezer

Heti 1 meki:3-5ezer.

A hétvégi buli 7-12ezer.

Ez egy átlagos lány.

És van aki a heti 10 ezerért panaszkodik. :-))))))

Kajak most úgy látom a helyzetem h kilátástalan reménytelen.Javulást mikor várok?Max. 5-6éven belül szeretnék lakást venni úgy kalkulálom h addigra 60-70%önerőm meglesz(itt felénk 67-egy jobb lakás 2szobás)és ha már van lakás akkor nincs az a nő aki nemet mondana. :-))))Én máár csak ebben bízom. :-(((( Személyiségem belső értékeim relatív jóképűségem meg csaphatom magam alá.... :-((((Itt a lakás a fontos meg az anyagi helyzet. :-)))))

2010. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
97%
hát nem egyszerű fiatalnak lenni,úgy látom. én elmúltam harminc,és amikor huszonegykettő voltam,nem volt ilyen pénzmotivált a világ,a jó dumájú,vagány fiúkat bírtuk,de senkinek nem volt amúgy kocsija a hozzám hasonló paneles ifjak közül,nagy buli volt,ha valaki kölcsönkapta a szüleiét. motorban pedig a Simson volt a menő. szomorúan olvasom,hogy nektek ennyire fontosak az anyagiak,és nem hiszem,hogy csak a lányoknak. de siránkozni azon,hogy nincs,és a csajok nem állnak szóba veletek,felesleges és talán csak menekülés a megmérettetés elől. kis okossággal van lehetőség lakáshoz jutni,főként vidéken,nem kell 10 milliós lakásban gondolkodni. eddig három egyedülálló fiú barátomnak sikerült kicselezni a bankrendszert,és lakást vásárolni,ugyan hitelből és nehezen fizetik,de az önbecsülésüknek negyon is jót tett.
2010. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
96%

"Heti egy mozi:2 jegy cola popcorn 6ezer

Mozi után étterem 5-8ezer

Heti 1 meki:3-5ezer.

A hétvégi buli 7-12ezer.

Ez egy átlagos lány."


Na, akkor ez a lány nem átlagos!!!!

Hanem szépen kihasználja a másikat. Vagy ezeknek a lányoknak senki sem mondta, hogy pénz nélkül is lehet szórakozni, tartalmas időt együtt tölteni. csak egy kicsit az eszüket is kellene használni.

Vagy, ha valakinek csak a presztízs számít, hogy be tudjon számolni a barátnőinek, hogy "képzeld a héten 2-szer vitt a Káró moziba és egyszer színházba és vett nekem 3 ruhát és 5 bundát ...."


Szóval, szerintem az ilyen lányokat, akik csak erre hajtanak egy pár alkalom után ki lehet szűrni.


Úgyhogy ne add fel a keresgélést, mert azok a lányok, akik nem önmagadért szeretnek, nem érdemelnek meg.


26 L

2010. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
96%

A történet a következő:


Amikor megismertem a férjem ő volt 22, én voltam 28. Nem volt semmije (érettségi+technikum+befejezetlen főiskola), a szüleinél lakott, az volt az első munkahelye, ahol én már 5 éve dolgoztam (ti: ott jöttünk össze). Én akkor 3 éve ki voltam "repülve", albérletben laktam, lakótársakkal. Volt egy kis spórolt pénzem, meg egy kis szutyok kocsim. Megismerkedésünk után 3-4 hónappal nálam lakott, együtt fizettük az albit. Még pár hónapig albiztunk, majd az anyjáék két szintes házában megcsináltuk magunknak a felső szintet+összeházasodtunk+vettünk kocsit. Mindent EGYÜTT gyűjtöttünk össze, dolgoztunk is jó sokat. Lassan öt éve vagyunk házasok, 4 év után éreztük, hogy jöhet a gyerek, mert addig gyűjtöttünk és szórakoztunk is. Igaz utazni 1x voltunk 3 napig Londonban (azt is nászajándékba kaptuk a barátainktól, amiből elég sok van, hál'istennek)

Most van egy 8 hónapos kisfiúnk.

+infó: egyikünk sem egy világszép, de nem is nézünk ki rosszul. Fel tudunk öltözni normálisan, járunk fodrászhoz, nem vagyunk elhanyagoltak stb


Srácok! Kérdezem. MINDEN nő anyagias????

2010. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
63%

Hasonló kérdésre már válaszoltam, neked is fogok.

Volt már pénzes pasim, de ne tudd meg mennyire nyomorultúl éreztem magam. Csak egy dísznek kellettem a bömci anyósülésére. Köszönöm többet nem kérek ilyet.

Az első pár randi nagyon imponáló, de egy idő után(4.randi) már nem hoz lázba, sőt, nem vagyok dísz, amivel dicsekedni kell, hanem egy érző lény.

Kipróbáltam milyen a pénzesek világa, és ott egy nőnek milyen feladatai vannak, nem kérek belőle.

Leszek inkább csak annyira szép, hogy ne pusztuljak bele a szépítkezésbe, és leszek kevésbé pénzes, és több emberi kapcsolatot hozok össze, és tisztelem a páromat, aki szemthabakukk 1óra múlva itthon, és per pill eltart cserébe nevelem a gyerekünk.

2010. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
96%

a nők uralják a pasikat :)

az én párom összeteszem a kezem, ha vesz nekem egy farmert

és olyanokat mondogat, hogy nem szívesen költ rám, mert azt magára is költhetné

szóval a pasik "nevelték" így a csajokat..nem úgy mint engem az én barátom

2010. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ezek szerint én 1 átlagon aluli nö vagyok.23 éves vagyok és a páromtól 2 év alatt nem kaptam annyit mint amit te leírsz 1 hétre.És hozzá teszem h én nem is igénylem és nem is igényeltem sosem.Jó most már van 1 kislányunk és arra kell költeni de én még soha 1 percig sem nem kértem semmit.Én 18 éves korom óta eltartom magam és sajnos volt 1 párom akit nekem kellett annak idején eltartani.De mióta evvel a sráccal vagyok igyekszünk valamire vinni.Most h gyeden vagyok kevesebb jut de így is kijövünk ha szükösen is.Majd ha visszamegyek melózni akkor könnyebb lesz.Nincs saját lakásunk albiba vagyunk.Nincs autónk se söt még jogsink sincs.Hogy mink van?1 szép kis életünk ami nem függ attól h melyikünk mennyit keres van 1 gyönyörü egészséges kislányunk van 1 szép szerelmünk is.Nem azt mondom h nem lenne jó ha lenne sok pénzünk mert hazudnék ha ezt mondanám de számomra sose volt fontos.Én vagyok az a csaj akit amiatt a mondat miatt leribiztek h nekem fontosabb a szerelem mint a pénz.
2010. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!