Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
 11/99 A kérdező kommentje:

Ma regisztráltam erre az oldalra.És ez az eslő feltett kérdésem.

Láttam hogy van sok ilyen.

Elhiheted hogy nem én tettem fel mindet.

2010. ápr. 26. 11:17
 12/99 anonim ***** válasza:
97%
Az én párom is csóró mindig is az volt.De akkora szive van h csodálom h befér a lakásba.Imádom.Becsületesen dolgozik és próbálja a családjának meg adni azt ami töle tellik.Nem vagyunk gazdagok viszont boldogok igen és számomra ez a lényeg.Lehetett volna gazdag pasim is.Volt virág meg bon-bon szinte minden nap kocsi lakás saját bolt nagy motor szal minden de nekem nem kellett nem tudtam belé szeretni.Számomra nem a pénz hanem a szerelem a fontos.
2010. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
97%

Számomra csak annyira fontosak az anyagiak,hogy legyen egy viszonylag biztos,stabil munkahelye,és ne használjon ki anyagilag.Nem kell,hogy gazadag legyen,nem kell,hogy kocsija legyen,nem kell,hogy lakása legyen.Ha valahova elmegyünk együtt,annyi,hogy ne rám támaszkodjon anyagilag,hanem legyen önálló keresete,és legyen életcélja.Meg szeressen,több nem kell.


Természetesen vannak olyan lányok is,akik a pénzre hajtanak.Gondolom,eddig csak ilyenekkel találkoztál.Ettől még vannak szerényebb,rendesebb lányok is.A visszafogottabb külsejű,kevésbé kirívó lányokat is érdemes észre venni.

2010. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
92%
Jó akkor fogd fel hogy nem minden lány ilyen. Azért látod ezt mert erre vagy kihegyezve és azért nincs párod mert érződik az írásodból hogy rögtön minden nőt beskatulyázol és nem nagyon kedveled őket. És az ilyen pasi pénzzel sem kell. Attól még vannak másmilyen nők is. Ahhoz meg semmi közöd ha valakinek a pénz a fontos. Ő dolga nem a tiéd.
2010. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
91%
11:17-es vagyok és hozzá teszem h van 1 kisbabánk.Nem tudunk minden kacatot megvenni neki de ami fontos az meg van neki ezen felül pedig imádjuk és lehet h nem fog gazdagnak felnöni de boldognak igen:))
2010. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy nagy menő, gazdag srác aki csapta nekem a szelet pár éve, jól nézett ki, magabiztos, határozott, öltöny, nyakkendő, szépmosoly, de igazából soha nem kellett, izgatta a fantáziám, de semmi több. Van egy nagyon jó barátom, ő maga (még) nem gazdag, csak az apja, de nem ad a fiának pénzt, mondván dolgozzon meg érte, de amit örököl majd... Nah mindegy, 2-3szor voltam csak náluk a 7 év alatt, mert annyira feszélyezett, hogy nekik sokkal nagyobb a lakásuk, a kocsijuk stb. Nem éreztem jól magam, ugyanígy nem érezném jól magam, ha összejöttem volna a fent említett sráccal. Egy átlagos keresetű sráccal vagyok, és vele nagyon jól érzem magam, boldog, és kiegyensúlyozott az életünk.

Egyetemista 23 éves lány.

2010. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
58%

Az első válaszolónak teljesen igaza van és őszinte is!!!!!


Tudod ahogy leírta hogy a pénz igenis fontos, ezen nincs mit tekergetni semmit mert ha minden lány olyan szép lenne, és olyan vagány akkor mindenkinek a pénzes pasik kellenének! de mivel mindenki nem olyan gyönyörű ezért megelégednek a szegényebb fiukkal is..(na jo vannak kivételek) DE ÉN KU*VÁRA LÁTOM ÉS LÁTOK SOK OLYANT ESETET HOGY EGY VAGÁNY PASINAK VAN EGY NEM SZÉP ÉS ELÉG HÜLYE BARÁTNŐJE, DE EGY SZÉP NŐNEK MÉG NEM LÁTTAM RONDA PASIT A BIRTOKÁBA!!!

2010. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de ez azért ellentmond annak a tézisnek (amit egyébként a nők hahnoztatnak magukról állandóan), hogy nekik érzelem kell a sexhez.... ugyan már. Meg hogy a npk sokkal érzelmesebbek. Hol itt az érzelem, hacsak nem a cabrió kagylóülésének kényelemérzetére gondolnak.
2010. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó,most saját magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt az egyébként nagyon ,,bölcs" meglátásaiddal... Az ilyen gondolkodású nők miatt jutott ide a világ,és ezért hiszik a férfiak azt,hogy mindannyian ilyenek vagyunk.Gratulálok!
2010. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
94%

Ide is beírom:

Szélsőségekben gondolkodni butaság. Az sem igaz, hogy csak a pénz számít, az sem, hogy egyáltalán nem fontos. Szerintem egy igazi férfinak rendelkeznie kell egy olyan anyagi bázissal, ami már elegendő ahhoz, hogy egy családot fenn tudjon tartani. Legyen saját ingatlanja, állása, és ne máról a holnapra éljen. Ha nő lennék, akkor szerelem ide vagy oda, de megnézném, hogy az adott illető hogy áll anyagilag.

Remek példák erre ismerőseink, akiknél a pacák csak hébe-hóba dolgozik, viszont költeni azt tud rendesen, cserébe pedig azért még elvárja a kaját az asztalra. Na ez azért túlzás. Addig még belefér a dolog, amíg az ember otthon lakik, és a zsebpénzéből viszi el a barátnőjét moziba, de egy felnőtt férfinak azért rendelkeznie kell a biztos anyagi háttérrel ahhoz, hogy egy működőképes kapcsolatot alakíthasson ki, és ezalatt nem a szokásos(jó esetben) pár évig tartó kapcsolatokat értem, hanem az összeköltözést és a gyerekvállalást is magában foglaló kapcsolatot.

Itt sokan össze is keverik az anyagi igényeket a gazdagság utáni vággyal, pedig nem ugyanaz a kettő. Az egyik reális elvárás, a másik pusztán kényelemre törekvés minimális erőbefektetéssel.

Szóval érthető, ha egy húszas éveiben járó férfi miért juthat arra a következtetésre, hogy a nőket csak a pénz érdekli: egyszerűen összetéveszti a reális igényeket a kapzsisággal, pedig egy normális kapcsolatot kereső nő számára nem lehet mellékes szempont az sem, hogy mennyi is az annyi, különben élheti le az életét egy 35 négyzetméteres albérletben, szűkölködve.

2010. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!