Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
 61/99 anonim ***** válasza:
96%

14.36-os


Személyesen is ezt tapasztaltad?

2010. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
97%

Ez ellen sajnos nem tehetsz semmit, mert annak idejen az lett elfogadott dlog,h a ferfinak kell megalapoznia a csaladjanak a jovojet,az asszony meg otthon volt a gyerekekkel. Az ido mulasaval ez javult es most mar a no is dolgozik. Szerintem altalaban egy egeszseges kapcsolatban a ferfi keres tobbet,aki szereti annyira a not,h megossza vele,azt amije van.

Tuti,h fontos a penz, de a szemelyiseg is. Pl az iment irt hozzaszolasoddal bennem negativ erzeseket keltettel. En szerintem,ha egy pasi tartja magat annyira,h tisztaban van vele,h talakozni fog valakivel,akiert barmit megtenne es nem keseredik el azon,h nem szuletett gazdag csaladba annak az parkapcsolatok teren is nyert ugye van!

Ismerek olyan palit, aki alberletben lakik es nem is jokepu es le van egve, de mindig van csaja (meghozza csinos csaja), mert olyan megnyero szemelyisege van,amihez nem kell neki penz.

A parom sem gazdag, nincs lakasa, alberletbe lakunk, nincs diplomaja, csak egy jol meno asztalos cege,ami a kitartasanak es a kemeny munkajanak az eredmenye es nagyon buszke vagyok ra! az egy mas dolog,h neki nagyon fontos a jo auto es igen bevallom en is imadom,h nem a busszal jarunk,hanem egy szep,kenyelmes, hitelmentes autoval!

2010. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
71%

Ezek szép és jó, megérthető dolgok.


Csak itt mindenki kifelejtette a generációk szocializálódásának eltérő különbségeit. A korombeli lányok (én 22 vagyok, mint azt korábban is írtam) Nem abban a "világban"(nem a Kádár rendszerre gondolok:D) nőtt/nő fel, mint a 25 feletti nők többsége. Manapság egyre több a gazdag, a felszínes, hülye ember és ebben a "világban" nőnek fel a fiatalok szerencsére a szüleim jóvotából én nem vagyok ilyen, lehet, ezért vagyok egyedülálló 5 éve.:(

2010. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
77%
hát..
2010. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
97%

szerintem önbizalom hiányos vagy ill. rossz körökben forogsz. Ha szerényebb lányokra hajtanál (akik nem biztos hogy top barbie babák) könnyen lehet, hogy megtalálnád a párod. Sok nő van aki igenis akar tenni a kapcsolatért anyagiakban is és nem várja el hogy a pasija mindent tálcán elé tegyen.


Az viszont fontos, hogy legyél önálló, legyen állásod, tudjál fenntartani min. egy albit. Ez már vonzóvá fog téged tenni a lányok szemében.

2010. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
71%
Én nem barbi babázom és még sem tudok szert tenni egy barátnőre.
2010. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
65%

14:36-os vagyok.

Igen ez mind személyes tapasztalat.Sajnos.Nem vagyok sem csúnya sem bunkó.Intelligensenk és igényesnek tartom magam.Nem csak magara hanem a környezetemre nézve is.Normális lakásban lakom van normális állásom félretett pénzem.Élek társasági életet sőt igénylem is.Járok bulizni moziba...szóval teljesen normális életem van.Van 2 barátom sok haverom és mégtöbb spnaom(ilyen disco kocsma meccses spanok).Sok lány ismerősöm is van.Szóval jó fejnek tartanak.Ismerkedés terén sincs gáz...addig a pillanatig amíg kiderül h se kocsi se lakás se diploma...

Onnantól az a lány aki mosolyogva ül le velem beszélgetni hírtelen átváltozik majd koptatni kezd.

Ismerkedési helyeim nagyon sokszínűek szórakozóhelyek mozi színház strand baráti társaságok sőt még könyvtár is. :-))))))))

Visszajelzések általában pozitívak olyan 10/7 arányban.Mondom ez mindössze addig tartamíg a fennt említett dolgok kiderűlnek.:-((((((

Volt már olyan randim is ahol a lány megtudta h nincs kocsim és otthagyott.. :-((((Pedig nem vakrandi volt sőt ő akart engem megismerni közös ismerősein segítségével....tehát én voltam az aki tetszett neki. :-)))

Mint mondtam és ide már többször leírtam sok lány ismerősöm is van kortól iskolai végzettségtől anyagi helyzettől kinézettől függetlenül.És mikor beszélgetnek egymásközt én valahogy nem azokat hallom h de kedves vagy de aranyos...hanem h milyen kocsija van milyen cége hány lakása hol van nyaralója...és ezeket ezen lányok olyan átéléssel és olyan boldogan mésélik mintha pl. egy romantikus élményben lett volna részük...vagy mintha szerelmesek lennének és a fiú lenne a nagy Ő de itt a fiúról szó sincs csupán az anyagi helyzetéről. :-(((((

Én ezekkel a lányokkal jó viszonyt ápolok úgy értem h ha meglátnak egyből jajj szia....mizu?.....stab...puszi-puszi jó bezsélgetések nagy röhögések....de ha én bármelyikhez odamennék h nem próbáljuk meg?Azonnal ellennék hajtva mert hát nekem se kocsi se lakás.

És eddig kb mindnhol ugyanez volt a szitu. :-(((((


Még arra szeretnék reagálni aki azt írta h a nőknek a független(anyucitól)férfi kell.

Közös albérletben laktam egy teljesen hétköznapi átlagos lánnyal.Az h csak gazdag pasikkal állt szóba most nem említem.De volt olyan h tetszett neki egy átlagos pénzzű srác én mégsem vele volt hanem 7végén összejött egy 45éves kopaszodóval.

Szóval ez a lány ismerkedett neten is.Kiírta h független céltudatos jóképű..stb. amiket ilyenkor kiszoktak.

Erre összejött egy 26 éves hülyegyerekkel aki nem dolgozott link volt de anyuci orvos apuci Japánban cégigazgató év volt sportkocsi lakás.De mondom nem dolgozott csak lógott egész nap a levegőben.

Már írtam itt erről a srácról ő z a ki nem tudta levenni a lámpaburkolatot h kicsrélje a kiégett izzót. :-)))))

Perszejött má is a hírdetésre egy jóképű(jó mondjuk a gazdag srác sem volt csúnya)box edző srác......de ő csak 1 boxedző volt havi 130ért.....és hát...na szóval annyit a független férfi kell a nőknek dumáról.

2010. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
70%
Hihetetlen b....meg és elkeserítő!!!! Te sokkal nagyobb szociális körrel rendelkezel és sok felé jársz és sok ismerősöd van. Akkor elviekben sikerülnie kellene összejönnöd valakivel, de amiket írsz elveszi az élet kedvemet. Nagyon durván.:((
2010. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó! ha nem lennék férjnél, én járnék veled!:)
2010. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
93%
Vagyis 60:04-es..
2010. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!