Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
 51/99 anonim ***** válasza:
97%

Sírhatnának a nők is, mert ők meg hiába tanulnak, illedelmesek, kedvesek és okosak, de esetleg nem most léptek ki a divatlapból, ők sem kellenek senkinek.

Ha esetleg egy olyan férfira találnak, akit nem csak a külső érdekel, ha meglátja a nőt, akkor szerencséjük van.


S senki nem mondta, hogy rendelkezni kellene házzal, lakással, autóval x milliós bankkártyával 20-onévesen. Úgyhogy kedves 20-éves előttem szóló srác, ne add fel. Keresd azt a nőt, akivel kölcsönösen tudjátok szeretni egymást, mindkét fél a másikat önmagáért szereti, s nem a pénzért.

2010. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
93%

13.07-es vagyok


Épeszű férfi nem hiszi el, amit a divatlapban lát, mert azt a képet 187-szer retusálják profi fotósok, no meg a hölgyeményt vagy 3 órán keresztül szintén profi smikesek, veszik kezelésbe, ja meg a stylistok is ott vannak.:D

2010. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 A kérdező kommentje:

Na megérkeztem csak órán voltam.

Szóval nagyjából azt vezsem észre hogy nem a pénz számít de azért legyen legalább egy lakásom 22éves fejjel.Ami kb.10 millió forint.

A 70%-os hozzászólónak aki azt írta hogy nem minden nő ilyen és nem mindenki pénzre hajt...utána azt írta hogy mégis mit várok szeret de az eresz alatt élünk......

Na az nekem olyan álszent dolognak tűnik.Ez a tipik nekemnem a pénz számít de azért lakásod legyen.

Létezik még az a mai világban hogy a férfi és nő kettejük munkájából összespórol(vagy hitelt vezs fel)és megteremtik 2EN EGYÜTT A LAKÁST MAGUKNAK?

vAGY A FÉRFINAK MÁR LEGYEN LAKÁSA ÉS AKKOR LESZ HIOZZÁ NŐJE?

a NŐKNEK EZ NEM LEALACSONYÍTÓ HOGY MÁSTÓL VÁRJÁK A BOLDOGULÁST SOK ESETBEN AZ ELTARTÁST?

NEKEM EZZEL NEM IS LENNE BAJOM...DE ELMÉLETILEG EGYENJOGÚSÁG VAN.SZÓVAL HA EGY NŐ EGYENJOGÚ EGY PASIVAL AKKOR IÉRT A PASI TARTSA EL?MIÉRT A PASINAK LEGYEN MEGLÉVŐ LAKÁSA ÉS MIÉRT NEM EGYÜTT DOLGOZNAK MEG ÉRTE?

2010. ápr. 26. 14:04
 54/99 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak Pesten van így. A vidéki lányok sokkal normálisabbak. Pesten túl nagy a konkurencia a pasik számára.

Mondjuk ezért ez a nóta is túlzás:

http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU

:D:D:D:D

2010. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
96%
Igen,én,meg a vőlegényem.Két évig gyűjtöttük a pénzt házra,és most van,igaz,hitelre.Most kocsira gyűjtünk,és van,hogy biciklivel,van,hogy gyalog járunk boltba,dolgozni meg busszal.Érdekes,mi? :-)
2010. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
97%

en ezt varnam el egy 22 eves fiutol,ha komolyan gondolnam vele - Ha a szuleivel el,akkor kulon eletteret (pl ne szoljon be anyuka,h hova megy es mikor), munka (lehet reszmunkaidos, vagy szakmunka, nem kell uzletembernek lennie) - utalom, mikor valaki felhaborodtan arra fogja,h nincs egy kanyiloja sem,h `de hat en tanulok...`,

legyen jogsija es legyen egy jovokepe, h lassam,h merre tart a kapcsolatunk.

2010. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
94%

A jogsi, miért fontos?

Nekem nincs szóval már nem illünk össze, és ezek szerint frenetikus szex sem lesz köztünk.:D:D


13.07 voltam

2010. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
67%
Nekem szamit a jogsi, en szeretem,ha a pasi vezet. Altalaban hetvegente megyek valamerre es nekem fura lenne,h en `viszem` a baratom.
2010. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
97%

Amikor anno összejöttünk a párommal fontos volt azért, hogy legyen viszonylag független a szülőktől (nem kell külön lakni, de legyen munkája, önálló keresete, ne anyucitól kelljen pénzt kérnie). Középiskola és egyetem mellett végig melóztam én is, el sem bírtam volna viselni egy szülők pénzén élő pasit.

Szerintem nem az számít, hogy gazdag-e egy pasi, hanem az, hogy képes legyen egy bizonyos kor után leválni anyuciról meg apuciról.

2010. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
41%

Ehhez már nekem is hozzá kell szólnom.

Én vagyok az akire 70%gondolta hogy én írtam ki a kérdést mivel kb 2x már kiírtam hasonlót.Csak nekem azok jöttek válasznak h nemérdekli a nőket a pénz őket a személyiség ill. a belső értékek érdeklik.

27éves vagyok dolgozom én is mint mindenki más.Mindezt havi 140ezre Ft-ért teszem.Lakásom nincs kocsim nincs mégsem az eresz alatt lakom.:-))))))

Ne hid el azokat a dumákat sem ahol azt hallod h ha a pasi becsülettel dolgozik és van jövőképe akkor az egy nőnek elég.Ez nagyon nem igaz!!!!!!!!!!!

Ahogy te is mondod már húszonéves emberektő elvárják a lányok hogy lakásod legyen.Azon kérdésed is jogos hogy a nő mit tesz bele a kapcsolatba?Tiéd a kocsi a lakás jó fizetés...de a nő mit hoz?Mit tesz azért hogy ti jobban éljatek?Semmit.Ő csak viszi a pénz.

Szomorú a szituáció és tény és való hogy csak akkor lesz valakid ha lesz egy lakásod.

Tudod inkább lesznek egy milliomos faszinak a 8. számú szeretői mint hogy egy tisztességes becsületes dolgozó középszinten élő embernek az első számú és egyetlen barátnője.Nem tudok mást mondani a nők undórítók.

Várja e hogy legyen lakásom...neki miért nincs?????

Várja el hogy legyen kocsim...neki miért nincs?

Várja el hogy kleressek jól...ő miért nem keres jól?

Tudod a nők azt szokták mondani hogy ők csak azt várják el a párjuktól amit ők is megadnak neki.

Jó van lakásom...ha neked nincs nem állok veled szóba.

Van kocsim...ha neked nincs nem állok veled szóba.

Jól keresek ...ha te nem nem állok veled szóba.

Én csak azt nem tudom hogy mi lenne akkor ha mi fiúk lennénk olyanok h a pénz alapján választanánk magunk mellő nőt?

SZÓVASL 100 SZÓNAK IS EGY A VÉGE ITT NEM AZ KELL HOGY LEGYENEK TERVEID MEG ÁLLÁSOD ITT KONKRÉTAN AZ KELL HOGY LEGYÉL MILLIOMOS LEGYEN MEG MINDENED ÉS AKKOR MINDEN NŐ A LÁBAID ELŐTT FOG HEVERNI.a TÖBBI MASZLAG CSAK DUMA.


ANAGI BIZTONSÁG?ÉN KIKAPOK 140ET TEGÜK FEL A LÁNY KIKAP 100 AT AZ UGYE 240 EGY GARZON REZSIVEL EGYÜTT 40EZER(VIDÉKEN LAKOM)MARAD 200EZER FT-UNK.KÖLTSÜNK EL MAGUNKRA 1 HÓNAPBAN 100EZRET MARAD 100 AZ ÉVI 1 MILLIÓ200EZER.5-6ÉV ALATT ÖSSZE LEHETNE TENNI EGY LAKÁSRA HITEL NÉLKÜL.

EZ NEM ANYAGI BIZTONSÁG?NEM MERT EBBE A MAI LÁNYOK NEM MENNEK BEL.NEKIK MINT MONDTAM AZ KELL HOGY MEGLEGYEN MINDENED ÉS AKKOR ÁLLNAK VELED ÖSSZE.SZÓVAL NE HIGYJ ENNEK A HÜLYE DUMÁNAK.TESSÉK LEÍRTAM LEVEZETTEM A DOLGOT.MÉGSEM ÁLL VELEM SZÓBA EGY NŐ SE MIUTÁN MEGTUDTÁK H SE KOCSI SE LAKÁS!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!