Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmnek megkérték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek megkérték a kezét, hogy még az ingatlanárak emelkedése előtt felvehessék a csokot? Te lennél a helyében?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkozom, hogy szeretnék e a helyében lenni vagy sem, mert az első reakcióm a féltékenység volt.
2019. febr. 14. 11:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Majd megbánja. Nem kell hozzá olyan sok idő.
2019. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd irigyeld akkor, ha 5 év múlva vàlnak, és vissza kell fizetni, vagy ha 10 év múlva költözni akarnak, de nem adhatják el.
2019. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%

Ajajj lesz még itt nemulass.

Igen 10 millát kapnak 4 gyerekre akkor matekozzunk mert a magyarnak az sose ment.

Ugye 10 misi /4 gyerek az 2,5 millió / gyerek.

Igen kapsz 10 milliót,barátnőd gondolom nincs félretéve 30+ milliója meg nem bankár a palija vagy bróker nagy banknál?

Ugye jól gondolom.

Na most legyen félretéve 5 millájuk most lesz 15 milla,ahaa tök jó.

Egy cigányputrit se veszel max ahol a csótány jó barátod lesz,és itt is 4 gyereket kötelezően ellened kell(bocsi a megfogalhmazásért de ez kb. mint a tervgazdálkodás),ha nem akkor a hitel piaci kamatozású,igen ám de mivel nem több nyelven beszélő magas pozícióban ülő emberekről beszélgetünk gondolom én,ezért nem hinném hogy nem jelentene gondot ne adj isten nem jön össze 4 gyerek és mi van ha meghal a barátnőd vagy a palija.

Ez a baj nem készülnek fel csak gondolkodás nélkül beleugranak.


,,Az emberek nem gondolkodnak"- Earl Nightingale

2019. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%

A te bajod, ha féltékeny vagy. Gondolom nincs párod, vagy ha van se akar még elvenni téged.


80-as évek, szüleim:

Szüleim már 4 éve együtt jártak, mikor volt egy olyan lehetőségük, hogy ha összeházasodnak, akkor kapnak egy újépítésű lakást, mert apa a bányánál dolgozott.

Egyébként is együtt tervezték az életüket. Ezt a lépést megtették és megkapták az 50 négyzetméteres lakást.


Mi ezzel a probléma?

2019. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen ez a népbutítás...

Nem elég, hogy a fidesz elüldözte a gondolkodó embereket az országból, tenyészti a lefizethető agyhalottakat is.

Az értelmes embereknek kéne rossz döntést hoznia ahhoz, hogy ezt megállítsuk, de nem fognak, ami teljesen érthető.

Nem fognak gyereket vállalni, nem fognak hiteleket felvenni, nem fognak dolgozni, nem fognak itt élni és szavazni, mert nekik is csak ez az egy életük van, ezért elhúznak a p#csába, ezzel még több teret adva az agymosottaknak. Tökéletes terv.

2019. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

14-es gondolg végig,levezetettem logikusan mi ezzel a baj,több sebből vérzik, 10milliót felkenheted a hajadra kb. arra elég manapság, jó az oké ha van félretéve 30+ millád minimum akkor okés lehet a 10 milla de önmagában sőt ha van még 10 millád azzal se mész semmire,ilyen árak mellett.

Meg mondom átlagban nem a meggondolt képzett emberek fogják ezt igénybe venni,mert látják a buktatót csak végig kell gondolni én máris látok több bajt ezzel és nagyon gáz ez a kezdeményezés,ennek még nagy böjtje lesz.

2019. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Vegyék csak fel és betonozzák magyarországra magukat 20évre, biztos megéri... Ha meg nem jön a gyerek időben lehet kamatostul visszaperkálni. Na az lesz kemény. Sok sikert!
2019. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
11%
Ami tényleg jó lehet az a lakáslottó(NOK) na annak van értelme,sőt nagyon is.
2019. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%

Itt, ahol mi élünk, szép házakat lehet venni 10-15-20 millióért, munkakehetőség is van, persze akik a fővàros agglomeràciójàban gondolkodnak, oda 10 millió édeskevés.

Nàlunk a hàzban hangya sincs, nemhogy csótàny, tehàt ilyen udvarral, ilyen kiakakítàssal messze nem putriban élünk, de nem ez a kérdés.


Az a baj, hogy meggondolatlanul fognak ebbe sokan beleugrani, jön egy vàlàs, de a hitel meg a gyerekek bizony ott maradnak.

Nem feltétlenül van baj azzal, hogy hitel, de csak azért siettetni most mindent, àhh nem szabadna.


Mint mondtam, soha nem akartam màsodik gyereket, nekünk így jó minden ahogy van, hitel nélkül hàla az égnek.

De ha most lennék annyira fiatal mint amennyire màr nem vagyok, pénzért akkor sem szülnék 3-4 gyereket, az én lelkivilàgomnak elég az egy szem kislànyom. :)


Nem azt mondom, ha valaki alapból tudta/tudja, hogy ő mindig nagy csalàdra vàgyott, oké. De most csak a kedvezményes hitel miatt fejest ugrani hàzassàgba és gyereknemzésbe kezdeni, ez így felelőtlen.

2019. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi leszek, meddig tudják még felfele nyomni az ingatlanárakat. Én jövőre letörlesztem a kis másfél szobásomat, aztán onnantól ez tőke.
2019. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!