Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmnek megkérték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek megkérték a kezét, hogy még az ingatlanárak emelkedése előtt felvehessék a csokot? Te lennél a helyében?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkozom, hogy szeretnék e a helyében lenni vagy sem, mert az első reakcióm a féltékenység volt.
2019. febr. 14. 11:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék.

Egyrészt mi lesz, ha elválnak?

Mi lesz, ha anyuka nem talál munkát? (Tőlem egész életemben azt kérdezték interjún, hogy van-e, vagy mikor akarok)

Váratlan betegség (egy kolléganőmre most szakadt rá egy élet terhe, mert huszonévesen megözvegyült, és 90.000 ft-os részleteket kell fizetnie még több évig. A közös lakásban terveztek mindent, most el sem adhatja, csak igen nehezen)

Ki fognak derülni még ezekről az "ingyen" milliókról meglepetések, mert soha, semmi nincs ingyen.

Persze az árakat az egekbe hajtja majd, és lesz vagy 50 milla egy másfél szobás lakás Bp-n, agglomerációban és nagyvárosokban 20, kicsikben 15...

..... és jönnek a bedőlések, mert "nem jön a baba", mert betegség van, mert.... és a bank nem nézi, hogy a párod épp rákos, vagy nincs pénz mégegy embert etetni... A babának jönnie kell!!!

2019. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. CSOKhoz szülni is kell, szóval egyébként se. Amúgy se potyogtatnék semmilyen pénzért, se kedvezményes hitelért, se támogatásért.

Sokan bukni fogják az új "támogatási rendszert", is ha nem gondolkodnak. De hát aki ezért adja el a méhét, meg a gyerekét, az magára vessen.

2019. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
64%
Én már 10milliós CSOK babát is ismerek. Csodás egy élet lesz ha megkérdezi hogy őt várták-e. persze. a számlaszámot lesték amíg be nem töltötte a 12hetet az anyjában és aztán dőlt a lé. várták mint nyugdíjas a postást.
2019. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
80%
Az egész ellesztő kampàny, gusztustalan és megalàzó. A bankok pörögni fognak, aki bebukja azt meg kirakjàk az utcàra1-2 gyerekkel is, ha nem tudjàk időre leszülni a leendő rabszolgàkat.
2019. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen ezzel semmi gond.

Én kezdő informatikus vagyok, a feleségem kezdő közgazdász, mindketten már dolgozunk 1-2 éve. Szerintem eléggé jó állásunk és keresetünk lesz ahhoz, hogy vissza tudjuk fizetni a pénzt, ha arról van szó, de valószínűleg nem is kell majd.


Mivel mindketten nagy családban nőttünk föl, megbeszéltük még az esküvő előtt, hogy mi is legalább 3 gyereket szeretnénk. Van félretéve pénzünk, amint teherbe esett a feleségem, mentünk felvenni a CSOK-ot. Ki az a barom, aki otthagyja az ingyenpénzt, ha amúgy is akar gyerekeket.


Céltudatosnak kell lenni a párválasztásnál, ez a titok. Gyerekvállalást, karrierterveket, az élet nagy kérdéseit meg kell beszélni fél éven belül, mert csak lopod az időt.


Bátyám lassan 40 éves, még mindig nem tudja pl mit akar, most jött rá 7 év után, hogy nem passzolnak össze a barátnőjével. Szegény csaj iszonyat ki volt borulva amikor otthagyta a bátyám, már 36 éves, nehéz lesz így családot alapítani, pedig nagyon kaarta a bátyámmal is...

2019. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!