Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmnek megkérték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek megkérték a kezét, hogy még az ingatlanárak emelkedése előtt felvehessék a csokot? Te lennél a helyében?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkozom, hogy szeretnék e a helyében lenni vagy sem, mert az első reakcióm a féltékenység volt.
2019. febr. 14. 11:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

És van àm azért ennek egy szomorú oldala is, mégpedig az, hogy innentől a hitel lesz az, ami nem hagy majd "szétvàlasztani" két embert.Ugyanis ha anyuka egyedül marad a 3 gyerekkel meg a hitel felével, az keserves lesz.


Napok óta mondom esténként pàromnak, hogy nem tudok ràjönni, mi ebben a csavar.Most, mosogatás közben "vilàgosodtam" meg...

Hàt az lehet ebben ám a nagy buli nekik, hogy tisztàban vannak azzal, mennyi vàlàs van, és hogy most ész nélkül fognak a fiatalok ebbe beleugrani, "vállalnak" 3 gyereket, de az első utàn rájönnek, hogy a Sors mégsem őket szànta egymàsnak, bumm! jön a vàlàs, és tudja az ég milyen kamatokkal kell majd azt a mit tudom én hány milliót visszafizetni.

Tehàt, vagy szenvednek fiatalokként egymàs mellett és teljesítik a 3 gyereket, vagy életük végéig törleszteni fognak az àllam felé.

Szomorú jövőkép.

2019. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a pénz, amiért lepapíroznám előre, hogy szülök 3-4 gyereket... 10 millió meg édeskevés bármire 3-4 gyerek iskoláztatása, etetése, nevelése, nyaraltatása, táboroztatása, sportoltatása, stb. mellett.

Lesz hol lakniuk, addig oké. De miből nevelnek fel ennyi gyereket?! Apuka reggeltől estig dolgozik majd, anyuka meg pelenka- és/vagy hányásszagú lesz folyton. Mesés házasság, válni meg ugye nem válhatnak...


Az a nő, aki 3-4 gyereket bevállal, 20-25 éves korától gyakorlatilag kivonja magát a forgalomból úgy jó 20 évre. Kinek éri meg ez? Valaki világosítson már fel, de komolyan?

28N

2019. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a svájci frankkal is megszivatták az embereket. Sok idióta felveszi a hitelt,10év múlva meg sírni fognak a fókuszban hogy a bank elvitte a fejük felől a házat,utána utcára baxxák őket a 4 gyerekkel. A jelzázoggal terhelt lakást meg fillérekért megveszi más.
2019. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért örülök, hogy vannak még emberek akik reálisan látjàk ezt a helyzetet.

Sajnos igen, ugyanaz lesz, mint a svàjci frank esetében volt, csalàdokat fognak az utcàra tenni, emberek élete fog tönkremenni.


Kérdező, te amúgy az eljegyzést irigyled, vagy a pénzt amit felvesznek?(utóbbit ne irigyeld, előző meg gondolom neked is összejön egyszer)

2019. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Jah így van,ki fog jól járni pont az akinek esze ágában sincsen 4 gyereket vállalni,mert most nyakra főre megveszik a lakásokat szépen bedőlnek a hitelek(sajnos,nem vagyok kárörvendő,de ez lesz), és majd jönnek az okos ekmberek pisiért kakiért megveszik a szép új lakásokat.


Befektető aggyal és józan ésszel kell gondolkodni.

2019. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Szépen levezette a barátnőm, hogy kapnak egy rakást pénzt ingyen, 35 ért néznek újépítésű lakást, és azok alapján, ahogy elmeséltee, kevesebb, mint 5 millát kell majd visszafizetniük.


Nyilván ezt a pénzt is irigylem.


Másik oldalról a párkapcsolatát is, hiszen ugyan eddig nem akart eljegyzést a srác(egy éves kapcsolat) de klassz srácot fogott ki, akit eddig tényleg csak a pénz tartott vissza, hogy ne vegye el és ne alapítson családot vele.


többdiplomás, több nyelvet beszélő huszonévesek frissen lejáró próbaidővel a munkahelyükön.


Azt hiszem nem lennék szívesen a helyükben, még akkor is, ha most ilyen jól alakulnak a dolgaik, az enyém sem rossz, biztos majd később jön a boldogság.


(10milla nem vészes, azt nem irigyelném, na de egy 35 millás új lakás 4 szobával..az enyém ennek a közelébe sem ér, de legalább van)


Inkább összeszedek valakit, hogy ne kelljen egyedül mennem az esküvőjükre..

2019. febr. 14. 15:34
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Na vàrjunk...Akkor ők most izibe neki is àllnak a csalàdalapítàsnak?

Bàtor emberek.

Vagy mégsem?

2019. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván most megy a mézesmadzag hogy csak 5millát kell visszafizetni. Utána meg törlesztőrészletek emelkedése után lesz 10 millió,majd 20,ők meg csak pislognak ki a fejükből,amikor viszi a bank a lakást.
2019. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor majd válnak, akkor is irigyled őket ugye?


Nem ésszerű ilyen gyorsan fejest ugrani a semmibe. Minek kell így sietni? Én a helyedben nem irigykednék rájuk. Azon dolgozz, hogy megtaláld a saját párod, akivel tudsz majd jövőt és családot építeni.

2019. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


Nyugtass meg a barátnőd nem közgazdász ugye?

Neki van diplomája?

szegény,ostoba és életből felmentett.


Ne törődj velük, ne irigykedj rájuk,isten ments sietni.


MAjd megtalálod a párod.


Azt vezesse le nekem valaki,hogy hogyan számolta ki ezt az összeget?

Mert tényleg érdekel, 35 milliós kecó oké de miért pont 5 millát kelle visszafizetniük,olyan sok az önerejük?

Itt csak nekem vannak katasztrófális megérzéseim?

Pedig más a mindsettem és tényleg mindig biztatok mindenkit,de itt nagyon mondanám NEEEEEE.

És ezt 1500-as betűmérettel 1000 felkiáltójellel pirossal.

2019. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!