Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogy reagálta volna le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálta volna le a következő helyzetet? Tegnapelőtt már azt mondta a Drágám, hogy mégsem vesz el feleségül, elvagyunk papír nélkül is.

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet: 2 éve élünk együtt.Tavaly megjegyezte,hogy én innentől az ő kis menyasszonya vagyok.

A napokban össze vesztem két rokonommal,és tegnapelőtt megjegyeztem a Páromnak,hogy legalább nem kell meghívni őket az esküvőre.Erre ő: milyen esküvőre? Én nem veszlek el!

Én ha már itt tartunk,tudom,hogy a volt barátnőjével össze akart házasodni és gyereket is szerettek volna.Aztán szakítottak.

Hát csak rákérdeztem: a volt párodat el akartad venni.

De miért?- mert ő megérdemelte.... :-(((

Nagyon rosszul esett nekem.Mit szóltál volna a helyemben?


2010. júl. 31. 11:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást? "Ha nincs ló akkor jó a szamár is"

Nos nekem ez jött le..(elnézést érte)

Én nem vagyok házasságpárti ,de nagyon megsértődnék ha nekem ezt mondta volna a párom..Én biztos,.hogy nem áldoznék még + éveket egy ilyen kapcsolatra..Azért eljátszanék vele,hogy ő bizonyos esetekre hogy reagálna.PL:

- Amikor szexelni akar akkor határozottan tiltanám,és rögtön mondanám,hogy "bocsi,de TE nem érdemled meg,hogy szétrakjam a lábam neked"

-Nem főznék vacsorát neki,de én nyugodtan ennék valami finomat-HA kérdezné,hogy hol van az ő kajája akkor azt mondanám hogy: "te miről beszélsz?milyen vacsora?Én sem vacsorázom csak nassolok...

De inkább a lehető leghamarabb új életet kezdenék nélküle...

33/N

2010. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de őszinte leszek a volt nőjét szerette azért érdelmelte meg h elakarja venni,téged meg csak használ.És azért van veled szerintem mert egyenlőre nincs jobb nálad,majd ha jön a jobb mész a levesbe.
2010. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Pedig adaabiroli (bocsánat a megnevezésért) jól írja.

Milyen már, hogy "nem veszlek el, mert nem érdemled meg"??

Kérdező, adott rá konkrét választ, hogy Te miért nem érdemled ezt meg?

2010. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

11:59: nem hiszem,hogy asszonyverő lesz,56 kiló összesen,én meg 75.Jó ez gépen keresztül nem látszik,de azért köszi a hozzászólást!!! :-))

Máris jobb kedvem van.

És lehet,hogy egyszer pár nap múlva megint meg kell ezt beszélni,mert nekem csak nem oké így.

2010. júl. 31. 12:03
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. nem azért dobnám ki,mert hogy nem vesz el,hanem mert azt mondta,nem érdemled meg...milyen szöveg ez? ha az exe megérdemelte,akkor menjen hozzá vissza. Ha igazán szeretne,akkor megérdemelnéd,de ebből nagyon nem az jön le... bocs hogy ezt mondom,de szerintem nem szeret és hát addig vagy jó,míg nem jön jobb, aki "megérdemli" hogy elvegye... és egy házasságot mióta alapoznak arra,hogy valaki megérdemli-e? és mivel lehet ezt kiérdemelni? baromság.
2010. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

12:01:

Nem adott konkrét választ,szerintem elszégyellte magát,mert ki se dugta az orrát csak nemrég a szobából.

Nem is mondott semmit arra se,hogy mivel érdemelte ki a volt barátnője azt,hogy őt elvette volna.

2010. júl. 31. 12:06
 17/37 A kérdező kommentje:

12:06:

Azt nem tudom,mivel lehet kiérdemelni,de szerintem nem kell kiérdemelni.

Egyébként jól megvagyunk,mire haza érek szokott főzni nekem ebédet/vacsorát.Mindig mondja hogy szeret.

Azt is hozzá kell tenni,hogy veszekedni se szoktunk,még a pénzen se,bár nem keresek sokat,de őt soha se piszkálom,hogy dolgozzon többet,mert akkor még ennyit se lennénk együtt.Kijövünk annyiból,amennyi van,ezen sincs vita soha.Semmin se volt eddig,de ez nagyon rosszul esett.

2010. júl. 31. 12:10
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenhez ne is akarj amúgy hozzá mennni.

Megcsaltalak.Miért?Hát mert megértdemelted.Kivel? Az exemmel és elhagylak és elveszem őt mert ő megérdemli.Ne várd meg ezt a párbeszédet ,még most dobd ki.

2010. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Néha elmegy dolgozni? Szóval te eltartod öt, ö meg még csak feleségül se akar venni. Hosszútávon löttek a boldogságodnak.
2010. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Hát ha bármit akar, kaját, szexet, bújást, akkor csak annyit kell rá mondanod, hogy ha az ex ennyire jobb mint te akkor keresse nála a boldogságát. Vagy egyszerűen megmondani ha megint ilyet mond, hogy:" Bocs de az exet meg te nem érdemled meg "

Elég nagyfokú bunkós.g az exekhez hasonlítani az ember párját mivel ha az a kapcsolat olyan jól működött volna akkor most is együtt lenének.

Te se emlékezteted a volt pasidra mondván ő mikben jobb.

Ha meg gyereket akar akkor meg:" áh, az expasim megérdemelné de neked nem szülök. :P"

De ezek a kis visszavágások is csak a véget húzzák, sok értelme nincs ilyen emberel lenni aki másokhoz asonlítgat plána negatívan.

2010. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!