Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogy reagálta volna le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálta volna le a következő helyzetet? Tegnapelőtt már azt mondta a Drágám, hogy mégsem vesz el feleségül, elvagyunk papír nélkül is.

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet: 2 éve élünk együtt.Tavaly megjegyezte,hogy én innentől az ő kis menyasszonya vagyok.

A napokban össze vesztem két rokonommal,és tegnapelőtt megjegyeztem a Páromnak,hogy legalább nem kell meghívni őket az esküvőre.Erre ő: milyen esküvőre? Én nem veszlek el!

Én ha már itt tartunk,tudom,hogy a volt barátnőjével össze akart házasodni és gyereket is szerettek volna.Aztán szakítottak.

Hát csak rákérdeztem: a volt párodat el akartad venni.

De miért?- mert ő megérdemelte.... :-(((

Nagyon rosszul esett nekem.Mit szóltál volna a helyemben?


2010. júl. 31. 11:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, h. túlsúgyos? És ha 190 cm magas??
2010. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

utolsónál a labda! Valóban nem vagyok túlsúlyos,de a kérdésem nem erre vonatkozott.Megvan hozzá a magasságom:180 cm vagyok.

Mindegy,azért köszi a válaszokat:

és ha hiszitek,ha nem,ma délután volt annyi esze,hogy bocsánatot kérjen tőlem! :-))

Bár ezt én se gondoltam volna róla... :-))

2010. júl. 31. 19:12
 33/37 anonim ***** válasza:

15:21-es mi közöd hozzá h túlsúlyos-e, és mi köze van a történethez? vagy ha túlsúlxos lehet vele gonoszkodni?? paraszt!

kedves kérdező, leckéztesd meg, és ha nem kér bocsánatot és ad magyarázatot a parasztságára építsd le.

2010. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ah, miköze a súlynak a problémához??? Ha egy pasi x kg alatt van akkor már nem is FÉRFI? Ja, hát nem mindenkinek kell a 120kgos leépült agyú sörivó mert abban van anyag. :S Agyban és lélekben legyen a helyén és mindegy hány kg és nő vagy férfi.
2010. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Narancsbőröm az van,de túlsúlyos az nem vagyok. :-))

És az embereket szerintem nem kilóra mérik továbbra sem.Attól még lehet valaki jó nő,hogy mondjuk 80 kiló,meg jó "pasi" is,annak ellenére hogy 60 kiló.

2010. aug. 1. 19:25
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem a pårom azt mondta nem vesz el addig,amig le nem fogyok. 10kilo van rajtam.:-(
2014. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, a helyedben most dobnám ki a "páromat", majd lefogynék (a saját egészségem érdekében), és keresnék olyat, aki megérdemel.
2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!