Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogy reagálta volna le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálta volna le a következő helyzetet? Tegnapelőtt már azt mondta a Drágám, hogy mégsem vesz el feleségül, elvagyunk papír nélkül is.

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet: 2 éve élünk együtt.Tavaly megjegyezte,hogy én innentől az ő kis menyasszonya vagyok.

A napokban össze vesztem két rokonommal,és tegnapelőtt megjegyeztem a Páromnak,hogy legalább nem kell meghívni őket az esküvőre.Erre ő: milyen esküvőre? Én nem veszlek el!

Én ha már itt tartunk,tudom,hogy a volt barátnőjével össze akart házasodni és gyereket is szerettek volna.Aztán szakítottak.

Hát csak rákérdeztem: a volt párodat el akartad venni.

De miért?- mert ő megérdemelte.... :-(((

Nagyon rosszul esett nekem.Mit szóltál volna a helyemben?


2010. júl. 31. 11:50
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nem tartom el,csak nincs állandó melója.Nehéz találni,az biztos,de ha van valami,megy és csinálja.(napszám)

12:00:

Lehet bevetem valamelyik ötletedet,leget,hogy a kajásat.

Kíváncsi leszek,mit szól...

2010. júl. 31. 12:15
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kényelmes veled neki,jól kihasznál,van egy háztartási gépe aki néha szexre is jó,ennyi.Bár szerintem jár az exéhez is.
2010. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

12:17es:

Az exéhez biztos nem jár,mert ő Tápiószecsőn lakik.Mi meg Kisteleken.Az is igaz,ha jó lett volna a távkapcsolat,nem mentek volna külön.

2010. júl. 31. 12:19
 24/37 A kérdező kommentje:
És ha abból indulunk ki,hogy mert csalódott az előzőben,akkor biztos nem lehet jó velem se örökké,akkor én is mondhatnám,hogy nekem nem csak egy csalódásom volt eddig sajnos(mint neki) hogy akkor biztos nem lehet jó vele,mert az előző 3mal se tartott örökké.De ebből nem szabad kiindulni szerintem.
2010. júl. 31. 12:22
 25/37 anonim ***** válasza:
figyu ha még mindig az exét szereti a világvégére is elmegy nem csak tápiókára,tapasztalat,amúgy ha nem exel akkor vki mással de tuti h van neki vkije,nem jósolok nagy jővöt nektek..
2010. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Remélem,ahogy a 11:58as is írta,hogy "csak" rossz napja volt...

Majd látjuk.

Tényleg köszönök minden hozzászólást,véleményt!

2010. júl. 31. 12:39
 27/37 anonim ***** válasza:
jó tanács , ha egy férfi ilyet mond el is felejtheted. gondolom nem akarsz olyan helyzetbe kerülni mint az egyedülálló anyukák a fél éves babáikkal...olvasgasd a kérdéseket.
2010. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

Nem tartom el,csak nincs állandó melója.Nehéz találni,az biztos,de ha van valami,megy és csinálja.(napszám)

És szerinted a napszámból elég jól lehet élni??

Édesem te eltartod őt...

És neki így nagyon kényelmes..

-van hol aludnia

-van mit ennie

-piája is van ha éppen az kell neki

-van szórakozási lehetősége ingyen(pl: internet,Tv,videó játékok)

-van szexuális élete is

Mi kell még neki szerinted????

Egy lagzi vagy gyerek biztos nem kell,hiszen akkor már neki nem lesz olyan jó élete...főleg nem napszámból...

2010. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nem fog bocsánatot kérni. A férfiaknak mondani kell mindent...Nem veszik észre magukat.Kis és nagy dolgokban egyaránt.De amiről te írsz,az egy nagyon súlyos és megalázó dolog.Undorító amit neked mondott.Én kiraknám a lakásomból és mehet ahova akar.Kalap meg a bot.Ha vele maradsz ezekután,akkor megelőlegezem neked a szánalmas jelzőt.
2010. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
7%
Enyhén túlsúlyos vagy nem gondolod? A párod meg nem férfi, a kis 56 kilójával.... Azt hiszem meg is van a probléma....
2010. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!