Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok a párotok kiállhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok a párotok kiállhatlan hugát?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk nem tartjuk az "illemet" és csak azt hívjuk meg esküvőre, akit akarunk. Úgy volt meghívjuk párom hugát, mert társaságban hogy ne legyen rossz híre kontrollálja magát. Erre kedden olyan bántó, ordenáré hisztit levágott, bántva engem, meg páromat is, hogy kijelentettem nem jöhet el. Minden alkalommal amikor megyünk szülőkhöz és ott van, hisztit csinál, mert nem ő van a középpontban, nem lehet tőle se pihenni, se szülőkkel beszélgetni. Jól tettem?
2020. júl. 23. 18:03
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
86%

Fú basszus, azt hittem valami 10 év alatti emberről beszéltek. :D

Nem egyébként, abszolút nem hívnám meg. Nálunk is aktuális a téma, mi 5 éves kor alatt nem akarunk látni senkit az esküvőn. Ismerjük a rokongyerekeket, nem hagyom őket elcseszni az esküvőt és leszarom, milyen sértődés lesz belőle. Így is leszünk elegen, szerintem több barát, mint rokon. Legalább kevesebb helyre kell elvonszolnom magam karácsonykor meg a hasonló ünnepeken. :D

2020. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

IQ-ba annyi kb.

8 általánosa volt, szült egy gyereket, ennyi az érdeme, így akar kitűnni, hiszen már megházasodott, nem dugható

Amíg az volt, azzal tűnt ki. Szánalmas ez az egész. Család persze már puffog, hogy mi az, hogy nem akarjuk meghívni. Több esélyt adtam, elcseszte.Úgy érzem mindent megtettem van elég gondom, nem akarok ilyeneken idegeskedni.

2020. júl. 23. 19:36
 13/48 anonim ***** válasza:
80%
Illene meghívni De Ha a párod nem akarja akkor ne. De számoljatok vele hogy nagyon csalódott lesz
2020. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján képes lesz megjelenni az esküvőn és jelenetet rendezni úgyis, hogy nem hívjátok meg.
2020. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Mar van ra emberem aki kirakja ha kell :))
2020. júl. 24. 08:56
 16/48 anonim ***** válasza:
85%
Páromra bíznám a döntést. Ha neki fontos, hogy ott legyen, akkor meghívnánk, mert azért a testvér elég közeli hozzátartozó.
2020. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Latni se akarja ott
2020. júl. 24. 10:06
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
A párom se akarta meghívni a húgát, mert ugyanígy, ahogy mondod, folyton hisztizik, kötekszik, bunkózik, csak a férje előtt nem mer, ott játssza az agyát, mert különben honnan lenne pénz. Meghívta végül, mert végül is azért valamennyire szereti. Erre olyan hisztit levertek az anyjával együtt egy héttel az esküvő előtt a nyílt utcán egy másik témában (de a lényeg, hogy a párom nem engedi, hogy belepofázzanak az életébe, és ezt nem bírják elviselni), hogy végül megkérte őket a párom, hogy maradjanak otthon. Így is lett, remekül sikerült az esküvő.
2020. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Kései Sirató ***** válasza:
100%

"Ha megkérjük ne jöjjön át, akkor is átteszi a sejhaját csakazértis."


Kérdező! Számíts rá, hogy hívatlanul is megjelenik és patáliát rendez. 2 személy is legyen, akik ekkor kidobják őt.

2020. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Egy ketajtos szekreny baratom van aki amugy tanito bacsi 😜o bevallalta
2020. júl. 24. 11:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!