Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok a párotok kiállhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok a párotok kiállhatlan hugát?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk nem tartjuk az "illemet" és csak azt hívjuk meg esküvőre, akit akarunk. Úgy volt meghívjuk párom hugát, mert társaságban hogy ne legyen rossz híre kontrollálja magát. Erre kedden olyan bántó, ordenáré hisztit levágott, bántva engem, meg páromat is, hogy kijelentettem nem jöhet el. Minden alkalommal amikor megyünk szülőkhöz és ott van, hisztit csinál, mert nem ő van a középpontban, nem lehet tőle se pihenni, se szülőkkel beszélgetni. Jól tettem?
2020. júl. 23. 18:03
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
18%
Segitseg kene neki. A szeretetet kell adni neki valami nagy baj lehet a hatterben nala
2020. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Kap annyit, mint a fene, neki semmmi sem elég.
2020. júl. 25. 15:23
 33/48 anonim ***** válasza:
18%
Kitol kap?
2020. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Koncentraljunk a kerdesre
2020. júl. 25. 15:29
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
Hivdd meg
2020. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hívtok meg egy ilyen közeli rokont, mindenki úgy fog nézni rátok, mint a véres rongyra. Mondjuk én ezt is bevállalnám, ha az illető valóban képes rá, hogy jelenetet rendezzen, elkezdjen hisztizni vagy egyéb nem felnőtt nőhöz illő módon viselkedjen. Inkább beszéljenek ki Mari néniék, hogy milyen gonosz vagyok, hogy kihagytam a hugicát, mint hogy elrontsa életem legszebb napját.
2020. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Mint irtam ezen kivul nem jonnek rokonok ;)
2020. júl. 27. 14:24
 38/48 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg nincs kérdés, nem kell elhívni. Ha leendő anyós kiveri a balhét miatta, akkor maradjon ő is otthon. Menyasszony, vőlegény, két tanú, anyakönyvvezető, pap/lelkész = ennyi ember jelenléte szükséges egy esküvőhöz, mindenki más csak biodíszlet.
2020. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%
Leendo anyos nem ertheti meg a lanyat? Utolsó! Neked szanom ezt
2020. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
#39 Hogyne érthetné, az édesanyák többsége elfogult a gyerekével szemben, még akkor is, ha egy kiállhatatlan, hisztis felnőtt emberről van is szó.
2020. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!