Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok a párotok kiállhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok a párotok kiállhatlan hugát?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk nem tartjuk az "illemet" és csak azt hívjuk meg esküvőre, akit akarunk. Úgy volt meghívjuk párom hugát, mert társaságban hogy ne legyen rossz híre kontrollálja magát. Erre kedden olyan bántó, ordenáré hisztit levágott, bántva engem, meg páromat is, hogy kijelentettem nem jöhet el. Minden alkalommal amikor megyünk szülőkhöz és ott van, hisztit csinál, mert nem ő van a középpontban, nem lehet tőle se pihenni, se szülőkkel beszélgetni. Jól tettem?
2020. júl. 23. 18:03
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom nem akarja ott látni, akkor értelemszerűen nem hívnám. Ha meghívnám, akkor csak úgy, hogy van vőfély, vagy ceremóniamester, aki tudja kezelni a hisztis a helyzeteket, ha azt kívánja a szitu, akkor ki tudja tenni a szűrét.
2020. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
13%

Illene meghivni.

Voltam hasonlo helyzetben es ne okozz a párod csaladjanak fajdalmat kerlek

2020. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
82%

"Latni se akarja ott"

Jó, hát akkor eldőlt... Ugyan a ti esküvőtök, de igazán a párod hívja meg a saját családját, hiszen az ő kapcsolatuk a szorosabb.

Én ezzel úgy vagyok, hogy a saját rokonságomból eldöntöm, hogy kit látok szívesen és a párom is eldönti a saját rokonságából.

2020. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Párom családjának nem fájdalom, ha nincs náluk, rögtön felszabadultak. A hiszijét ők se bbírják.
2020. júl. 24. 17:19
 25/48 anonim ***** válasza:

Akkor a csalad miert nem veszik vele ossze ha nem birja?

Azért csak birjak,nem?

De amugy kerdezd meg parod anyukajat. Vele joba vagy?

2020. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Parom anyukaja is tudja hogy hisztizni fog, azert akarja hogy elhivjuk, hogy errol ne hallgassa a hisztijet
2020. júl. 25. 03:32
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Akkor en meghivnam. Legy tolerans kitudja mi baja van ott úgyse fog problemazni. Probald megerteni
2020. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
De, minden esemenyen hisztizik mert nem o van kozeppontban vagy feltunoskodik. Apja szulinapjan hogy nem vele foglalkoznak, o hozza a tortat, fogott egy paradicsomot, letejszinezte, beleszurt egy gyertyat, behozta hogy jaj de vicces. Fajt neki hogy nem vele foglalkoznak
2020. júl. 25. 11:45
 29/48 anonim ***** válasza:
0%
Lehet beteg.. Nem? Depressziós?
2020. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt, hisztis ha nincs figyelem kozeppontjaban, ha mas van, az faj neki
2020. júl. 25. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!