Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint egy év után házasság: jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párom szakított a feleségével akivel 10 évig volt együtt és rövidesen utána megismerkedtünk interneten. 3 hónap múlva eljegyzett és hamarosan összeházasodunk. 5 hónap múlva. Nagyon boldog vagyok és alig várom, hogy összeköltõzzünk.

Egyik barátnőm azt mondta hogy talán korai a házasság. Szerintetek? Mi nagyon imádjuk egymást és vátom, hogy a házasság után vele élhessek. 32 évesek vagyunk


2023. máj. 19. 10:26
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
97%
Ajjaj, egyre cifrább. Alig ismersz valakit, és kiköltöznél hozzá egyből egy másik földrészre? Biztos vagy te ebben?
2023. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
95%

Ja hogy nem becsülte meg őt eléggé. Aha.

Nem lehetsz ilyen naív 32 évesen, hogy kiköltöznél és hozzámennél valakihez, akit ne is ismersz, csak néha 1-2 hetet töltötök együtt.

2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként ez alatt a 3 hónap alatt mennyit találkoztatok összesen? Ha ő az USA-ban él? 3-4-X? Ez alatt szerettetek bele egymásba? Nem is ismeritek egymást tulajdonképpen! Honnan tudod, hogy nem egy baltás gyilkos, vagy egy pszichopata, aki majd bezár a házba és uralkodik rajtad? Nagyon naiv vagy kérdező.
2023. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
96%
Offos. Minimum egy év együttélés kell, hogy hozzámenj valakihez, mindegy, milyenek a körülmények. Ha más nem, legyetek távkapcsolatban 2-3 évet.
2023. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
95%
Hàt ez eléggé meggondolatlan magatartàs,viszont megvan az esély hogy jól süljön el a dolog csak a nagyszàmok nem ezt mutatjàk.
2023. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez a nem becsült eléggé és nem szült gyereket-duma nagyon red flag. Vajon ennek oka is van, vagy csak elkezdett az exnej "nem becsülni" magától, meg "nem szülni"?
2023. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy America boy! Miért nem ő költözik ide hozzád Magyarországra, ha annyira szeret? Miért te menj, miért neked kell egy idegen országba új életet kezdenek? Nekem megvan az amerikai állampolgárság és hidd el, ott sincs kolbászból a kerítés. Tee is az American dream álomképet kergeted? Elárulom, az nem létezik. Majdnem ugyanolyan az élet kint, mint itthon. Ha neki se kutyája, se macskája, nyugodtan ide jöhet hozzád lakni Európába. De gondolom erre is van válaszod, hogy miért nem jó neki.
2023. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
96%
Bennem az is felmerült, hogy a kérdezőnek lesz munkája az USA-ban? Vagy a pasika fogja eltartani? Mert az nagyon kiszolgáltatott helyzet. Azért ezt én átgondolnám a helyedben. Így elsőre nagyon jól hangzik az amerikás pasi, meg a házasság, meg a nagyonboldogok vagyunk, de ha kicsit jobban megnézzük, akkor inkább ijesztő ez az egész nekem.
2023. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
93%

Más módon is lehet vízumot szerezni. Előbb keress kint munkát, éljetek együtt, vagy jöjjön ő hozzád egy hónapra vendégségbe.


Ismerek egy párt, az egyik magyar, a másik ausztrál. 20-21 évesek voltak mikor összejöttek. (Mindketten utaztak éppen valami szakmai program miatt Európában, így ismerkedtek meg)


Utána egy kis távkapcsolat, aztán az egyik élt a másiknál. Kiharcolták a vízumot, vártak rá, rendesen megtervezték a dolgokat. Most olyan 24-25 évesek és most fognak kettesben albérletbe költözni.


Volt szó a házasságról vízum miatt, de ez nem a megfelelő indok a házasságra.


Nem jó ötlet.

2023. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elég tartalékod, van 1-2 ismerősöd aki rádnéz kint és amúgy majd keresel kint munkát (nem tudom kapsz-e munkavállalási engedélyt ilyenkor), akkor szerintem meg lehet próbálni.


Ebben az esetben a házasság nem ugyanazt jelenti, mint egy normál házasság, hanem csak egy módszer az együttélésre.


Arra figyelj, hogy ne kerülj olyan helyzetbe, hogy nem tudsz visszajönni, ha gáz van. De az USA-ban a jogi helyzeted eléggé megnyugtató, szóval ha nem rejteget el a pincében, nagy bajod nem lesz.

2023. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!