Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint egy év után házasság: jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párom szakított a feleségével akivel 10 évig volt együtt és rövidesen utána megismerkedtünk interneten. 3 hónap múlva eljegyzett és hamarosan összeházasodunk. 5 hónap múlva. Nagyon boldog vagyok és alig várom, hogy összeköltõzzünk.

Egyik barátnőm azt mondta hogy talán korai a házasság. Szerintetek? Mi nagyon imádjuk egymást és vátom, hogy a házasság után vele élhessek. 32 évesek vagyunk


2023. máj. 19. 10:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Elvesz ÉS megkapom a vízumot - ilyen NINCS! Odamész, elvesz, és miután tudod bizonyítani, hogy van elég jövedelmed, pályázhatsz a vízumra, amit talán megkapsz a megfelelő papírok ellenében.
2023. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
92%
Elmesélem a történetem, csak mert kísértetiesen hasonlít, néhány apróságtól eltekintve. Netes ismerkedés, amerikai fiú, 3 évig ment a távkapcsolat, hol ő jött, hol én. Nagyjából 3 havonta találkoztunk 2-3 hétre de a max egy hónap volt. Közben persze végig téma volt a lánykérés, családalapítás, K1 vízum stb. , de soha semmi komoly lépést nem tett, csak mondta, mondta. A harmadik év végén kiderült, hogy terhes vagyok. Szóba nem jött, hogy nem tartom meg, hiszen nagyon vágytam már babára és már a 40 felé közeledtem. Persze sokat beszéltünk róla, így ő is örült. Így felpörögtek az események, szinte azonnal beadta a vízumkérelmet. A baba végül Covid miatt Magyarországon született, mert a vízum nem jött időben. Pár hónapos volt, mikor kiköltöztünk. A kapcsolatunk alatt fel sem merült, hogy nem dolgozom, de mivel közbejött a baba, így háztartásbeli lettem, mert itt nincs állami bölcsi, ovi és baromi drága a privát. A baba előtt mindennel hitegetett, veszünk házat (mert még a szüleivel lakik), segít nekem beindítani vállalkozást blablabla. A csillagokat leígérte. Na kiköltöztünk drága anyósékkal. Rá egy hónapra megvolt az esküvő és kb. onnantól maximális érvénytelenítés. Csak az a tuti és jó, amit anyuka mond, engem meg se hallgat, mindenben anyukával döntenek, mindent vele beszél meg stb. Hozzám kb. nem is szól , csak cselédnek próbál használni meg a házastársi kötelességemet teljesítsem. Gyakorlatilag a 4 fal közt élünk, mert nincs jogsim és itt semmi tömegközlekedés és nem visz sehova, mert állandóan dolgozik. Meg is kapom, hogy nem becsülöm meg, mert ő a belét kidolgozza értünk. Ami való igaz, csak én abból a pénzből semmit sem látok. Alap élelmiszereket vesz, meg a gyereknek ruhát meg ami kell neki és ennyi. Közben mindenért lecsesz, folyamat hibáztat, üvöltözik a gyerek előtt, büntet stb. Elköltözni persze soha esze ágában nem volt. A nevelést hírből sem ismeri, este 11-kor kólával, csipsszel kínálja a gyereket, tévézni hívja, csakhogy a gyerek őt imádja , engem már egyáltalán nem tisztel. Minden erőmmel azon vagyok, hogy kimenekítsem magunkat ebből a mérgező közegből, csak 0$-ral a zsebemben nem túl egyszerű. Mert persze voltam olyan hülye, hogy egy fillér nélkül a nagy szerelemre meg az amerikai álomra bíztam a sorsunkat. Könyörgöm, te ne legyél ilyen hülye és azonnal fújd le az esküvőt. Gondolom gyereket szülni mész neki, mert az előzővel nem jött össze. Onnantól véged! Engem haza se enged. Mármint a gyereket. Mellesleg nézzél minél több nárcisztikus személyiségzavarról szóló videót, különös tekintettel a kapcsolat eleji red flagekre. Talán felnyílik a szemed…
2023. máj. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

42

Az a baj a kérdező ezt nem hiszi el hogy vele is megtörténhet. Ő hisz ennek a pasinak és ki fog menni hozzá mert nagyon szeretik egymást blabla tudod.

2023. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
90%
Egy honap, meg par het egyuttlet plusz videocset. Ez nagyon nem eleg egy hazassaghoz. De te tudod.elhittel valami lanyregenyes meset, csak aztan nehogy megszivd. Amugy az a pasi se normalis, aki ennyi ismeretseg utan mar hazasodni akar ugy, hogy most valt el az elozo felesegtol.
2023. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő lenne a helyedben? Itt hangosan felröhögtem...

Nem tudom ki a sok nő, de én biztosan nem tartozom közéjük, és aki rendelkezik egy minimális IQ szinttel, szerintem az se...

Én is külföldön élek (nem Amerika, de így is több 10 000 km otthonról) de abszolút nem tudnék úgy élni, hogy ne lenne még a munkám amit szeretek, és mellesleg ha bármi van, nem vagyok anyagilag rászorulva a férjemre.


Ékszergyártás valóban, ahogy írták fentebb, egy hobbi, de megélni nem fogsz tudni belőle, max valami zsebpénz szintén - ugyanis Amerika bár a lehetőségek hazája, de marketing ismeretek és kapcsolatok nélkül nem igazán fogod tudni menedzselni magad. Voltam egyéni vállalkozó, cégem is volt, tudom miről beszélek. Kb 2-3 év egy cég esetében (még ha egyéni vállalkozás is) mire ki tudsz venni valami pénzt belőle, de az is lehet, hogy az max egy fagyira lesz elég...

Arról nem beszélve, ha gyerek lesz, itt nincs Gyes meg hasonlók, és tapasztalatból mondom, hogy baromira nem lesz időd arra, hogy mindenféle bemutatókra, eseményekre járj ahol kapcsolatokat építhetsz, kezeld és frissítsd a weboldalad, reklámkampányt kezelj a neten, és még sorolhatnám...

Emellett valahogy nekem olyan érzésem van, hogy a férjed tipikusan az a pasi, akinek ha te otthon leszel, alap lesz, hogy a ház legyen tip-top, legyen bevásárolva, kaja, gyereknevelés, stb .. mert bejárónőt nem fog fizetni ez tuti, "mert a nő tudja, hol a helye, különben nem tiszteli".


Én azért gyanakodnék, hogy miért ment tönkre az a 10 éves házasság...



Szóval, ha azt hiszed, hogy lennénk a helyedben mert bevállalod az otthoni rabszolgaságot egy aranykalickában, ahonnan ki tudja, tudsz-e egy nap szabadulni (olvass utána hány olyan nő van akinek konzuli segítséget kell kérni mert a férje elveszi az útlevelét, közben esetleg bántalmazza is, ha még gyerek is van, akkor azzal zsarolja) akkor nagyon tévedsz, köszönöm, az én életem ennél sokkal érdekesebb és izgalmasabb, ja és nem függök senkitől,mert a férjemmel abszolút egynrangúak vagyunk. Azt tudom viszont, hogy ha tönkremenne esetleg a kapcsolatunk, nem nagyon tudnék mozogni a gyerek miatt, mert nem szakíthatom el az apjától...

2023. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Van TLC-n a 3 hónap múlva esküvő című műsor. Tudom tudom, ott biztos direkt válogatnak be hasonlóan hülye sztorikat, de pont ennyire nevetségesen naivan indulnak neki a legtöbben.

Messziről ordít, hogy hülye vagy, de te azért is belegyalogolsz... hát sok sikert! :)

2023. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne senki a helyedben nyugi,ahhoz nagyon ostobának kell lenni.Vizum nem így műkodik.Nézz utána a dolgoknak és menekülj.Nagyon rácseszel.
2023. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!