Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint egy év után házasság: jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párom szakított a feleségével akivel 10 évig volt együtt és rövidesen utána megismerkedtünk interneten. 3 hónap múlva eljegyzett és hamarosan összeházasodunk. 5 hónap múlva. Nagyon boldog vagyok és alig várom, hogy összeköltõzzünk.

Egyik barátnőm azt mondta hogy talán korai a házasság. Szerintetek? Mi nagyon imádjuk egymást és vátom, hogy a házasság után vele élhessek. 32 évesek vagyunk


2023. máj. 19. 10:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
94%
na jó, csak minden úgy legyen, ahogy elképzeled. Azért ez nekem túl szép, hogy igaz legyen. Hogy van egy pasika, aki 3 hónap ismerettség után elvesz egy nőt, el is tart, mivel megszólalni se tud az adott országban. NA, az valamit fog kérni cserébe, nem is keveset. Csak nehogy aztán ne tetszen a fizettség.
2023. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem lennék a helyedben, nekem van normális kapcsolatom, és még olyan buta és életképtelen se vagyok, mint te.
2023. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
94%
En nokent egyetmegtanultam az eletben, hogy soha ne varjam eletem jobbra fordulasat ferfiaktol. Az az enyem, amiert megdolgoztam.
2023. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
93%

És mi lesz, ha elválik tőled, vagy gyereket vállaltok, de a párod idejekorán meghal? Akkor meg fogsz tudni élni kinn?

Tényleg nem jó a távkapcsolat, de ha nem ismeritek egymást (és online meg egyhetes találkozókból ez nehéz) tényleg nagy lutri így összeházasodni.

Jogilag vagyonközösségben fogtok élni, ha a másik rossz anyagi döntést hoz, a te vagyonod is dőlhet vele. Ezt belekalkuláltad?


Egyébként polgárilag én is kevesebb mint egy év után házasodtam, de egy településen, egymástól 5 percre laktunk a külföldi párommal a kezdetektől, így volt időnk megismerni egymást a döntés előtt. Ezenkívül arra is számítanod kell, hogy rengeteg a bürokrácia, ami egy ilyen döntéssel jár. Ismeritek egymást annyira, hogy stresszhelyzetben hogy viselkedtek? Csak mert a bevándorlás során rengeteg ilyen pillanat lesz.

2023. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha sugarbabynek/luxusprostinak mész ki, akkor nyugodtan, nekem is van ismerősöm, aki ide jött a jobb élet reményében.


Csak szerintem, mondjuk egy terhességgel vagy egy rákos megbetegedéssel (reméljük ezt elkerülöd) nehéz lesz hazajárni.


Erre is gondolj szerintem amikor kimész, mert úgyis van benne kockázat, hogy egészséges vagy (persze kicsi az esélye, de lehet embercsempész vagy strici is, vagy csak elmebeteg), betegen kint lenni, miközben itthon is vagy megszűnik vagy nem a tb ellátásod, de legalábbis 80-200 ezer forint távolságba kerül, ha a repülőjeggyel számolok (és ha elüt egy autó, akkor még többe, mert haza sem fognak hozni), ennek megvan a maga kockázata.


Nem tudom mennyi az örökséged, de egy nagyobb műtét is 30 millióba, ha nincs biztosítód.


Az élelmiszerek is drágák, a szolgáltatások brutál áron vannak. Én mindenképp elgondolkodnék azon, hogy nem dolgozhatok-e, mert akkor legalább egy fodrászhoz vagy körmöshöz akkor tudsz elmenni, amikor akarsz, nem akkor, amikor kapsz rá pénzt.

2023. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
95%
#35-ös vagyok. Ha tényleg nem tudsz dolgozni, akkor azért várnék vele. 3 hónapra tudsz igényelni ESTA-t, az a turista vízum, éljetek együtt, nézd meg milyen kint, mennyire tetszik a pasi és az életvitel, egyáltalán ténylegesen miről beszéltek, és ha tetszik, akkor házasodjatok össze.
2023. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
95%
28-as vagyok. Én mondjuk egyáltalán nem akarok a helyedben lenni, pedig nekem megvan az amerikai állampolgárságom. Ha kitartott akarsz lenni, akkor nem csodálom, hogy ennyire eszetlenül is belemennél egy ilyenbe. Bár számomra hihetetlen, hogy valakinek ennyire elvegye az eszét a pénz és nem red flag neki az, hogy a csávó szakítás (mert válásról szót se ejtettél) után azt tervezi 3 hónappal, hogy téged azonnal feleségül vesz. Azt se tudod ki fia borja. Ha nem Amerikàban élne meg nem menő doktor lenne, valószínűleg jól kiröhögnéd, hogy mekkora csicska.😃 Az ékszereidet meg a hajadra kenheted. Millió hobbi ékszerész van egy 300 milliós országban. Neked igen nagy marketing és nagyon jó kapcsolataidnak kell lennie, hogy te azzal pénzt is keress. De szerintem a csávó csak a mézes madzagot húzta el előtted, mert tudja, hogy nagyon szívesen lennél az ő eltartottja na meg a csicskàja. 😃 Itt valami nagyon nem stimmel, de whatever. Te tudod.
2023. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Igen, ez mondjuk jogos. Elvalt mar egyaltalan? :-D
2023. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Igen elvált már a volt nejétől.

Megismerkedésünk előtt költöztek szét 3-4 hónappal. Miután a mi kapcsolatunk elmélyült beadta a válókeresetet és már lezárták a múltat.

Mi nem csak egy két hetet találkoztunk. Ő összesen egy hónapot is lehetett nálam és én is ő nála pár hetet.

2023. máj. 19. 23:14
 40/47 A kérdező kommentje:
Meg mindig videón, interneten tartottuk kapcsolatot
2023. máj. 19. 23:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!