Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint egy év után házasság: jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párom szakított a feleségével akivel 10 évig volt együtt és rövidesen utána megismerkedtünk interneten. 3 hónap múlva eljegyzett és hamarosan összeházasodunk. 5 hónap múlva. Nagyon boldog vagyok és alig várom, hogy összeköltõzzünk.

Egyik barátnőm azt mondta hogy talán korai a házasság. Szerintetek? Mi nagyon imádjuk egymást és vátom, hogy a házasság után vele élhessek. 32 évesek vagyunk


2023. máj. 19. 10:26
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szánalmas ez az egész. :D
2023. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
84%
Most még minden szép és jó, aztán majd jönnek a meglepetések. Ez elég korai volt ebben a helyzetben.
2023. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
31%

A házasság nagyon korai.


A vízum legyen meg, az 6 hó tartózkodás ad, ha jól tudom. addig meg kéne oldani, hogy munkát is vállalhass

Illetve sokkal fontosabb, hogy ismerjétek meg egymást. Kell az együtt töltött idő. Összeköltözve nagyon más lehet a dolog. Meg kell tapasztalni egymást, mielőtt ilyen komoly szerzúdést írtok alá. Ha minden rendben, akkor mehet, de a házassággal várjatok, legalább másfél év legyen meg azért.

2023. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az is sokat elmond róla hogy egy 10 éves kapcsolatot ìgy eldob a semmibe és hirtelen a màsikkal hàzasodik pàr hónap utàn. Ezt veled is ugyanúgy megteheti majd,ha ezt ìgx elfogadod akkor nosza rajta
2023. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
85%
Azt sem tudjuk mondjuk, hogy magyar az illető vagy amerikai? Mert a nyelvi különbségek is okozhatnak még plusz terhet egy új kapcsolatban. Hiába beszélsz nagyon jól angolul, mégsem az az anyanyelved.
2023. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Ō is magyar. Én sajnos nem tudok jól angolul, majd ott megtanulok. Csak németül tudok valamennyire.

Van félretett pénzem, örökségem és ő is kitűnő anyagi háttérrel rendelkezik. Orvos és a szülei is orvosok. Az előző feleségével ellenben én nem bánnám ha csak háztartásbeli lennék.

2023. máj. 19. 14:51
 27/47 anonim ***** válasza:
92%

#26 Akkor viszont nem mennék ennyire korán. Nagyon kiszolgáltatott leszel.


Nem csak amúgy, de az USA-ban nagyon magasak az EÜ költségek. Ha eltöröd a lábad, lehet, hogy 3-5 milliót legombolnak rólad (nem azért mert ennyi, hanem mert pont rossz orvoshoz, rossz áron mentél).


Ha van munkád, akkor valami minimális ellátás ott is jár Obama óta.

2023. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
95%

"Az előző feleségével ellenben én nem bánnám ha csak háztartásbeli lennék."


Ahaaa, akkor innen fúj a szél. Nem akarsz dolgozni! Nahát minő meglepetés! Valaki túl sok Szüli feliket nézett.😂 Nem lenne rossz ez az egész, ha legalább 2-3 éve tartósan együtt lennétek. 3 hónap után azt tervezni, hogy a kis kertvárosban locsolgatod a muskátlijaidat meg csíkos pulcsiban küldöd az uradat dolgozni... Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez a tökéletes családi idill csak a filmekben van. A hivatalos papírok elintézését 5 millió forint alatt nem fogod megúszni. Pluszban ott nincsen tb. Biztosítást kell fizetni - minél drágább a biztosítás annàl több mindenre vagy jogosult. Ha nem, megcsinálják, és kiküldenek egy olyan számlát, hogy a szemed kiesik. Apukám Amerikából jár haza kezeltetni magát, mert a jó fizetése ellenében se tudja magának halmozottan krónikus betegként megfizetni az ellátást.

2023. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Legalább őszinte vagyok. Én ékszereket csinálok hobbiból, azzal kereshetek.

Kezelésekre hazajárok, meg a pénz miatt nem félek. Szerintem a jövőm biztosított lesz.

2023. máj. 19. 15:51
 30/47 A kérdező kommentje:
Szerintem sok nő lenne a helyemben.
2023. máj. 19. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!