Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy a nők már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők már nem akarnak házasságot, mert az csak egy "papír"? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni, hogy beérik egy hosszas együttéléssel, hogy már gyerek is van, de még mindig csak a "párja" és nem a "férje/felesége" egyik a másiknak? A nőknek miért jó ez? Nem hiányzik nekik a szép ruha, a lagzi?

MIért gondolják azt,hogy ez csak egy "papír", amikor sokkal többet jelent annál?


Számomra, amikor ilyet hallok, még az is megkérdőjeleződik, hogy egyáltalán valóban szeretik-e egymást.


2011. márc. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy egy kissé elragadtattam magam, de ahogy mondod: valahol mindketten farkaskölykök vagyunk. Bár én 15 éves koromig teljesen normális családban nevelkedtem, így láttam jó példát arra, hogy hogyan működik egy család. A kedvesem viszont a saját bevallása szerint is számos emocionális normát nem tanult meg, mert nem volt honnan. Ezeket most együtt tanuljuk. :) Miután a szüleim elváltak, borzalmasan rossz kölyökké váltam, szóval igen, szerintem óriási szerepe van annak egy gyermek életében, hogy van-e hagyományos családja. Ha pedig minden társadalmilag elfogadott hagyományunk béklyóját le akarjuk rázni magunkról, annak az lesz az eredménye, hogy deviáns nemzedékeket nevelünk fel.
2011. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Akkor mesélek én neked valamit: én is teljesen átlagos "családmodellben" nőttem fel, a szüleim házasok voltak, de tudod, amióta az eszemet tudom, azt kívántam hogy bárcsak elválnának. Egyfolytában az üvöltözés, anyuka háztartást vezet, főz, kiszolgálja apukát meló után, és betölti a csicskaszerepet, apuka döglik a tv előtt és félévente becsavar egy villanykörtét, anyámat mindig is szánalmasnak és gyengének tartottam amiért nem válik. később már verekedés is volt. Idegileg kicsinált ez a gyönyörű házasság, és a mai napig haragszok anyámra amiért nem vált el, és tönkretette ezzel a gyerekkoromat.

Úgyhogy nehogy azt hidd hogy ha valaki nem hagyományos családban nevelkedik, abból deviáns lesz, akimeg igen, annak meg halál jó gyerekkora lesz. Igenis van, amikor jobb a csonka család, méghozzá nem is kevés ilyet látok sajnos...

2011. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Én sem akarok, barátnőim sem igazán. Attól lehet tartós kapcsolatban élni. A nők munkavállalásával picit talán inkább a férfi érdekévé vált. Általában azért házasodnak a nőismerőseim, mert a gyerek jövetelekor az apa már mindenképp el akarja venni, vagy ha már tervben van a gyerek, a férfi azt házasságban akarja. Érthető módon így erősíti meg az apaságát, a rokoni kötelékeket. Erre a nőnek nincs szüksége, mert az anya mindig biztos. Régen persze más volt a helyzet, amikor a nők nem igazán tarthatták el magukat.
2012. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!